У сучасному світі ні для кого давно не секрет – щоб залишатися затребуваним на ринку, потрібно не просто йти в ногу з часом, а й треба випереджати цей час на крок уперед.

Ця істина сьогодні стосується всіх сфер виробництва та продажу товарів та послуг. Наша галузь, звісно, не виняток. Навіть навпаки. Адже продаючи ворота для ваших будинків, ми беремо участь у створенні вашого іміджу, вашого обличчя, а головне безпечного життя. І все це має бути на найвищому рівні. Тут все має бути максимально функціональним, просто, і при цьому красивим.

Беззварювальні ворота

Розуміючи які відповідальні завдання поставлені, фірма «СІЗАМ» постійно вдосконалює власне виробництво. І сьогодні виводить на ринок новинку – ворота, які не вимагають зварювання, а монтуються за допомогою різьбових елементів, що йдуть у комплекті.

У чому плюс такого способу монтажу?

Безумовно, це надійніше, швидше, красивіше. Клієнту не потрібно переживати, як виглядатиме шов від зварювання, наскільки міцним він виявиться, чи не станеться форс-мажору в процесі збирання та зварювання.

Беззварювальні ворота

Весь процес монтування воріт займає від двох до шести годин, залежно від складності та розмірів об'єкта. І не вимагає додаткових витрат – все, що необхідно для встановлення воріт, наші спеціалісти привезуть із собою.

Монтаж воріт проводиться на штатні отвори, які заздалегідь готуються з виробництва. І тільки коли монтаж воріт на об'єкті виконаний, всі кути і рівні перевірені, виконується зашивка каркаса профільним листом. Завдяки цьому ми не хвилюємося про збереження профільного листа.

До речі, вибір профільних листів для обшивки воріт без зварювання, такий же широкий, як і для стандартних воріт і зможе задовольнити смак будь-якого клієнта.

Якість та відмінні риси

Основні переваги порошкових покриттів у порівнянні з фарбами на розчинниках:

 • відмінні декоративні та фізико-хімічні властивості покриттів, недосяжні при традиційних способах фарбування;
 • досягається більш висока якість покриттів та кращі експлуатаційні властивості;
 • покриття виробів здійснюється без ґрунтування поверхні, а лягає відразу на наші оцинковані профілю;
 • пористість у порошковому покритті набагато менша. Більшість порошкових фарб має покращені антикорозійні та ударостійкі властивості в порівнянні зі звичайними фарбами;
 • велика міцність порошкового покриття зводить до мінімуму пошкодження виробів, що фарбуються при транспортуванні.

Ми давно вивели собі формулу якісної продукції. Вона включає три складові:

 • Технологія виготовлення та якість використовуваних матеріалів,
 • Технологія складання та монтажу,
 • Умови експлуатації.

Ми повністю відповідаємо за перші два пункти. І подбали про те, щоби мінімізувати негативні моменти третього.

Беззварювальні ворота

Для цього всі профілі беззварювальних воріт мають порошкове покриття, що дає додатковий захист від корозії та впливу погодних факторів (сонця, морозу, дощу, перепадів температури тощо). Всі елементи кріплення оцинковані, що дозволяє продовжити термін зі служби і так само захистити від впливу погодних умов.

Всі перемички для кріплення профілю вибираються і встановлюються в залежності від обраного клієнтом виду профілю.

Чому таке важливе власне виробництво?

Завдяки тому, що наша фірма не просто продає, а й сама виробляє свою продукцію, ми маємо можливість контролювати її якість на всіх етапах, від виготовлення до фінальної установки. Таким чином, ми відповідаємо за кожний сантиметр, за кожну гвинтик.

А ще завдяки наявності власного виробництва наші клієнти завжди можуть бути впевнені в тому, що для них буде виготовлений найунікальніший і найскладніший проект.

Крім того, наявність запасів матеріалу на складах дає нам можливість виготовляти та надсилати замовлення на протязі всього 5 днів з моменту оформлення заявки.

Додаткова комплектація

Відмінна риса нашої компанії – це індивідуальний підхід. Тут не буває «стандартних» воріт із каталогу. Все виробництво, продаж та встановлення індивідуальні та підганяються під ваші виміри, переваги у виборі матеріалу, необхідності та вихідних умов для монтажу.

Беззварювальні ворота

Так, за бажанням клієнта ворота можуть додатково комплектуватися хвірткою. Схема її складання така сама, як і схема складання воріт, тобто теж беззварювальна. Встановлюється вона на полімерні петлі, що швидко монтуються, що дозволяє зробити це в рекордно короткий час.

Усі конструкції можуть бути доповнені електроприводом з функцією дистанційного керування та системою аварійного розблокування (у разі відсутності електрики).

Монтаж та встановлення

Багаторічний досвід роботи підказав, що умови встановлення воріт завжди різні. І для того, щоб мінімізувати вартість для клієнта, а також провести якісну установку незалежно від вихідних умов об'єкта, наші співробітники повинні мати кілька варіантів монтажу. І на даний момент «СІЗАМ» пропонує 4 способи монтажу воріт без зварювання залежно від особливостей об'єкта клієнта:

 • кріплення до існуючих колон,
 • під бетонування,
 • кріплення за допомогою анкерів до існуючого фундаменту,
 • монтаж на гвинтовий фундамент.

Вартість беззварювальних воріт від «СІЗАМ» залежить від багатьох факторів і розраховується нашими співробітниками відповідно до індивідуальних показників клієнта: розмірів воріт, способу монтажу, додаткової комплектації тощо.

 

Контакти