Встановити контроль доступу.
Система контролю доступу вхідних отворів стала невід'ємною сучасною системою безпеки. Система контролю доступу може складатися з кількох варіантів комплектації обладнанням, виходячи з поставленого технічного завдання.
ЕЛЕКТРОННІ ЗАМКИ
Замок – це важлива частина системи контролю, яка, отримавши сигнал від контролера, отримує дозвіл або відмову в перетині відвідувачів. Електронні замки поступово витісняють традиційні механічні, і це не дивно. Вони зручніші у використанні, краще захищені від злому та відрізняються корисними додатковими функціями.
-
Електромеханічний замок
Такі механізми закривають двері за допомогою спеціального ригеля, що контролюється електроприводом. Для його роботи не потрібна постійна подача електроживлення. У конструкції замку є пружина, яка в момент закривання зводиться (звідси – назва «замок взводного типу») і залишається в такому положенні до напруги. І електроенергія, таким чином, використовується тільки в момент спрацьовування замку. При відключенні електроенергії замок залишається у закритому положенні, відкрити його можна механічним ключем.
-
Електромагнітний замок
Такий замок забезпечує зачинений стан дверей завдяки наявності магнітного поля. На електромагніт подається електрика, з'являється магнітне поле, яке силоміць притискає двері до цього електромагніту. Електромагнітні замки часто використовують для обмеження доступу до багатоквартирних та приватних будинків, а також застосовують на пожежних та запасних виходах. Механізм відмінно поєднується з різними видами домофонів, всіляких кодових панелей, зчитувачів ключів і т.д.
-
Smart lock (розумний замок)
Відкривається та закривається такий замок завдяки бездротовій взаємодії зі смартфоном власника. Головна перевага Smart замків – це можливість віддалено зі смартфона відкривати та закривати. Останнім часом також стали з'являтися розумні замки, які монтуються на електричні та електромеханічні запірні механізми та виконують роль контролера. Тому їх можна встановити не тільки на вхідні двері, а й на ворота, у тому числі і гаражні, офісні двері або навіть шлагбаум.
-
Біометричний замок
В основі роботи такого замку лежить біометрична автентифікація, тобто підтвердження прав доступу за біометричними параметрами: відбиток пальця, райдужна оболонка або сітківка ока, голос відвідувача. Найбільш поширений спосіб аутентифікації, на якому засновано більшість біометричних замків - за відбитками пальців.
ЗЧИТУВАЧІ (РІДЕРИ)
У системах контролю та управління доступом важливе місце посідають зчитувачі чи рідери. Зчитувач - це саме той прилад з магнітною стрічкою або чіпом, який зчитує інформацію з пропуску або ключа для того, щоб можна було її порівняти з наявною базою даних і дозволити або заборонити доступ. Зчитувачі можуть бути контактні та безконтактні. Вони можуть бути призначені як для карт, так і для ключів та брелоків.
ГІДНОСТІ ЗЧИСНИКІВ:
Велика перевага над іншими технологіями полягає у його простоті. Там немає частин, що рухаються, немає механічного зносу, немає слотів і зчитувальних головок для обслуговування.
Зчитувачі можуть бути заховані усередині стін або спеціальних корпусів. Безконтактна карта є надзвичайно надійною і її практично неможливо скопіювати. Смарт картки менш схильні до фізичних пошкоджень або втрат, що заощаджує ваші гроші і знижує витрати на заміну карток.
ДОМОФОНИ
Домофони на дверях багатоквартирних будинків, офісів та приватних володінь вже давно стали звичним явищем. Широким попитом користуються аналогові домофони, а з недавніх пір у цій сфері з'явилася цікава новинка – IP домофон. Чим відрізняється IP домофон від аналогового відеодомофону?
І так, головна відмінність IP домофону полягає в тому, що він вміє не тільки відкривати замок на двері і здійснювати переговори з відвідувачем, але й має цілу низку додаткових корисних властивостей.
- IP домофон дозволяє мешканцю будинку відкривати не одну двері, а кілька, включаючи хвіртки, двері до господарських приміщень тощо.
- Камери відеоспостереження не принесуть вам користі, якщо ви не зможете побачити зображення, яке вони отримують. Аналогові камери забезпечують якісне зображення за різних типів освітлення. IP камери забезпечують більш високу якість зображення за умов хорошого освітлення.
- Передача зображення на екран монітора у аналогових домофонів здійснюється за допомогою кабелів від домофону. IP система відеоспостереження може бути як дротовою, так і бездротовою, при цьому зображення з камер передається на мережевий сервер. Отримати доступ до сервера можна за допомогою будь-якого електронного пристрою з можливістю підключення до Інтернету.
- Для безпеки IP камери відеоспостереження кодують відео перед відправкою їх на мережевий сервер. Це робиться з кількох причин, серед яких стиснення та захист інформації під час передачі через Інтернет. Аналогові камери відеоспостереження передають зображення безпосередньо на пристрій для запису. Такий спосіб передачі відеоданих вразливий, будь-яка людина може отримати доступ до вашого відео.
IP домофон може бути використаний і для приватного будинку, де ним керуватиме лише один абонент, і для багатоповерхівки або офісної будівлі, де кількість абонентів може бути майже необмежена. Він передбачає можливість увійти на територію з IP домофоном за допомогою трьох різних способів: використання пластикової картки, введення коду або виклик консьєржа.
З перерахованих елементів можна зібрати елементарну автономну систему контролю доступу: відеодомофон/Ip домофон, панель виклику та електрозамок. Така система контролю доступу блокуватиме вхідні двері електрозамком і допускатиме в приміщення лише власників відповідних ключів, а вихід здійснюється при натисканні кнопки виходу. Також є можливість доукомплектування системи доводчиком дверей, який автоматично прикриє двері за вашим відвідувачем.
Бажаєте убезпечити територію будинку, офісу, підприємства від проникнення сторонніх осіб? Чи плануєте ввести в організації автоматичний облік приходу та догляду співробітників, обмежити доступ персоналу до певних відділів на підприємстві? Звертайтеся до СИЗАМ!
Купити електромагнітні та електромеханічні замки, Smart-замки, домофони, контролери, кодові клавіатури, біометричні системи за оптимальною ціною, замовити доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до СІЗАМу в будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71, +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.
Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися