З кожним днем алюмінієві розсувні системи скління набирають все більшої популярності. І недарма, адже ці багатофункціональні конструкції створюють неповторний стиль та затишок приміщення.

ПЕРЕВАГИ

Крім основних переваг, які мають всі розсувні системи, а це:

  1. економія простору приміщення під час відкриття;
  2. великі розміри систем, що підвищує світлопропускну здатність;
  3. безшумна робота;

Система "Гармошка" має свої особливі "плюси".

система-гармошка

А саме, "Гармошка" - це єдиний вид скління , який не має "глухих" частин. Тому відкрити систему можна на всю ширину отвору від стінки до стінки, що неможливо при інших видах розсувних конструкцій. Враховуючи, що система "Гармошка" може містити від 2-х до 8-ми секцій шириною близько метра кожна, то повністю відкривається отвір може бути до 8 м! Переконливо, правда?

Одним рухом руки ви можете перетворити засклений отвір у відкритий простір.

гармошка-складена

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Розсувну систему "Гармошка" все частіше встановлюють не лише у приватних будинках (вихід на терасу або веранду, для зимового саду), але й для розважального та готельного бізнесу. Для цього використовують "теплі" профільні системи.

"Холодний" алюмінієвий профіль використовують для зонування простору всередині приміщення. За допомогою такої системи можна повністю трансформувати простір офісу, забезпечивши при цьому чудову звукоізоляцію. За потреби встановлюються замки з обох боків конструкції.

 

гармошка в офіс

СИСТЕМИ ЗАХИСТУ

Якщо вас відвідують думки про те, що система скління "Гармошка" не має необхідного захисту, женіть від себе ці думки.

  • Розсувна система "Гармошка" має спеціальний ущільнювач, який захистить приміщення від протягів, а також від проникнення води та пилу.
  • Система ригельних та автоматичних замків від злому забезпечить безпеку Вашого приміщення.
  • Спеціальне кріплення унеможливлює провисання конструкції.

гармошка

Тому, якщо Ви хочете, щоб при необхідності приміщення мало повністю відкритий отвір, при цьому маючи можливість повністю закривати, рекомендуємо вибирати розсувну систему скління «Гармошка».