Системи контролю та управління доступом
Контроль доступом
Контроль доступу ціна
Купити контроль доступу

Системи контролю та управління доступом

Системи контролю та управління доступом (СКУД, СКД) – це ефективне рішення для обмеження доступу небажаних осіб, зручного надання доступу дозволеними особами, контролю дисципліни та порядку переміщення співробітників та відвідувачів, забезпечення цілісності речей та безпеки працівників чи мешканців будівлі, а також автоматизації управління. Купити контроль доступу – це правильне рішення як для комерційних структур, так приватних будинків.

Контроль доступу

 

Система контролю управління доступом (СКУД) дозволяє візуально контролювати вхід/вихід, і навіть спробу увійти в недозволене доступом приміщення співробітника або відвідувача об'єкта, що охороняється. Такі системи дозволяють, крім обмеження доступу, призначити кожному співробітнику індивідуальний тимчасовий графік роботи, зберегти і потім переглянути інформацію про події за день. Системи можуть працювати в автономному режимі та під керуванням комп'ютера.

Системи контролю та управління доступом можуть мати різну складність, залежно від завдань, які перед вами стоять, – від масштабних до найпростіших, що складаються з мережі електронних замків або автоматичної прохідної.

Фахівці СИЗАМ підберуть необхідні Вам засоби контролю доступу: електромагнітні та електромеханічні замки, Smart-замки, домофони, контролери, кодові клавіатури, біометричні системи, турнікети, металодетектори.

контроль доступу замки та домофони контроль доступу турнікети металодетектори

Дані компоненти контролю доступу можуть бути встановлені як окремо, так і в рамках узагальненої системи контролю доступу. Ці системи бувають автономними та мережевими.

 • Автономна система контролю доступу стане оптимальним та недорогим варіантом для охорони об'єкта з однією точкою проходу. Автономні СКУД прості в експлуатації, для них не потрібні кілометри проводів, пристрої сполучення з комп'ютерами та й самі комп'ютери теж без потреби – всі рішення видає контролер, в якому зберігається автономна база даних. З простоти конструктиву автономних СКУД випливають та його мінуси: неможливість створення звітів, ведення обліку робочого дня, дистанційного управління, передачі про події.

 • На відміну від автономної, мережна система контролю дозволяє вести облік та збір даних. Ціна такої системи, звичайно, вища, але і можливостей Ви отримуєте набагато більше. Застосування мережного СКУД виправдано на підприємствах з високою прохідністю (понад 1000 осіб).

ФУНКЦІЇ СИСТЕМ КОНТРОЛЮ ДОСТУПОМ

Крім основної функції обмеження доступу на об'єкт, що охороняється, системи контролю дадуть вам масу можливостей:

 • спрощення контролю над переміщенням співробітників. Це значно полегшує роботу обліку робочого часу (наприклад, під час табеля);
 • фіксація пересування автотранспорту (час проїзду та тривалість стоянки), також можна ідентифікувати номерні знаки, якщо використовувати камери високої роздільної здатності;
 • сучасний зовнішній вигляд місця контролю;
 • централізоване керування кількома процесами на підприємстві або житловому об'єкті;
 • поєднання з іншими системами безпеки (відеоспостереження, охоронна та/або пожежна сигналізація).

системи контролю доступом

 

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Основні переваги використання СКД – це економія фінансових коштів. Ця система може значно скоротити витрати на утримання служби охорони. При необхідності можна з'єднати систему з пожежною сигналізацією, а це дозволить додатково захистити приміщення від можливих спалахів і оперативно відреагувати на ситуацію, що виникла.

Більше того, СКД виконує і функцію менеджменту , оскільки контролює роботу працівників. При відповідному програмуванні вона може здійснювати збирання та запис інформації про дії співробітників підприємства. Можливе з'єднання із системою відеоспостереження. За допомогою системи контролю доступу також можна полегшити роботу відділу кадрів та бухгалтерії, оскільки СКД дозволяє враховувати робочий час, вести табель робочого часу.

переваги контролю доступом

ЗАСТОСУВАННЯ СИСТЕМ КОНТРОЛЮ ДОСТУПОМ.

Системи контролю доступу в наш час широко застосовуються:

 • в офісах, компаніях та бізнес-центрах;
 • у фінансових та громадських установах;
 • у логістичних центрах та складських приміщеннях;
 • в освітніх закладах (школи, ВНЗ);
 • на промислових підприємствах;
 • на територіях, що охороняються (автомобільні стоянки, паркування) і т.п.

ПРИКЛАД СТРУКТУРИ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ

СКУД

 

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Система контролю та управління доступом включає елементи, виходячи з потреб замовника. Стандартна СКУД у приміщення, наприклад, складається з таких елементів:

 • ідентифікатор - ключ або картка; код на клавіатурі; райдужної оболонки, відбиток пальця, голос відвідувача. Ідентифікатор містить у собі мікросхему з даними для розпізнавання;
 • зчитувач, що містить електронну плату. Пристрій зчитує інформацію з ідентифікатора та передає її на контролер;
 • контролер - "серце" системи, в якому зберігаються коди ідентифікаторів. Саме цей прилад «ухвалює рішення» про допуск чи заборону допуску власника ідентифікатора;
 • електромагнітні або електромеханічні замки, турнікети та ін;
 • кодова клавіатура та кнопка виходу;
 • програмне забезпечення — встановлюється однією чи кілька комп'ютерів, об'єднаних у єдину мережу;
 • додаткове обладнання та супутні товари: доводчики, фіксатори, дверні переходи, лічильники відвідувачів, аксесуари.

ЯК ПРАЦЮЄ КОНТРОЛЕР КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Після отримання сигналу від пристрою для зчитування прилад звіряє інформацію з вбудованою базою даних і фіксує спробу входу в буфері подій. Якщо прохід дозволено, тобто. (код ключа/карти занесений у базу і є дозвіл на доступ даної особи, схема прийняття рішень передає відповідний сигнал на виконавчий пристрій. Управління може здійснюватись у двох режимах: автоматично та при підтвердженні дії оператором.

контроль доступу

Завдяки наявності вбудованої пам'яті пристрій дозволяє використовувати різні алгоритми контролю та обмеження допуску. Наприклад, серед функцій можливо розмежування прав доступу, частковий заборона вхід у певні години, облік відвідувань і робочих годин, контроль за кількістю людей у приміщенні (мінімальним/максимальним).

Купити електромагнітні та електромеханічні замки, Smart-замки, домофони, контролери, кодові клавіатури, біометричні системи, турнікети, металодетектори за оптимальною ціною, замовити доставку в Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до СІЗАМу в будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71, +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ