Чи звертали ви увагу, що при проектуванні та будівництві індивідуальних котеджів, промислових будівель, виробничих та складських приміщень все більшого поширення набувають автоматичні секційні ворота . Це зумовлено як їх надійністю, високими технічними характеристиками, а й привабливим зовнішнім виглядом.

Автоматичні секційні ворота є одним із найпоширеніших у Європі типом воріт, що відповідає найсуворішим технічним вимогам. Їх конструкція є з'єднаними петлями секції, які пересуваються по напрямних шинах, закріплених по краях отвору і заведених під перекриття гаража, цеху, складу або станції технічного обслуговування. Рух полотна воріт у вертикальній площині зручно насамперед тим, що це не вимагає великого простору та дозволяє відкрити ворота, навіть якщо машина знаходиться безпосередньо перед ними. Легкий та точний хід полотна забезпечується бічними шарнірами з регульованими пластмасовими роликами на шарикопідшипниках та надійним підвішуванням напрямних на перекритті. У комплект поставки входять кріпильні деталі, що дозволяють швидко та легко монтувати ворота на цегляних, бетонних чи металевих стінах за отвір. За бажанням ворота можуть поставлятися як з вбудованою хвірткою, так і з боковими дверима, що мають такий самий малюнок, що дуже практично.

Донедавна всі секційні ворота імпортувалися з Німеччини, Голландії, Польщі чи інших країн. Декілька років тому виробництво секційних воріт було освоєно і вітчизняними компаніями. Одним із лідерів ринку є СП «Алютех Інкорпорейтед» , що випускає широкий спектр автоматичних гаражних та промислових воріт. Компанія гарантує високу якість кінцевого продукту за оптимальних цін . Потенційні покупці воріт можуть розраховувати на швидке та якісне виконання практично будь-якого, навіть найексклюзивнішого замовлення, ціна при цьому залишиться на прийнятному рівні. Наявність вітчизняного виробництва секційних воріт всіх типів ( гаражних та промислових ) дозволяє сподіватися на те, що дана продукція стане більш доступною споживачам, підприємствам промисловості та сервісу.

Налагодивши виробництво секційних воріт , компанія «Алютех» (Alutech) привнесла в їхню конструкцію цілу низку змін. Так, нова панель має покращену конфігурацію контуру сталевої оболонки. Лицьовий та внутрішній сталеві листи скріплені в замок вгорі та внизу панелі. Це суттєво підвищує міцність воріт до ударних навантажень та унеможливлює розшарування. Нова конфігурація сталевої оболонки панелі дозволяє використовувати однакові типорозміри шурупів при кріпленні петель і робить їх кріплення ще більш міцним.

Секційні ворота можуть бути засклені (це найбільш характерно для промислових типів). Засклення воріт і бічних дверей можливе у вигляді вікон з рамами на основі еластичного полімерного каучуку або протизламними металевими рамами, що ідеально вписуються в малюнок полотна.

Виробництво секційних воріт компанією «Алютех» (Alutech) зі значно покращеними та якісно новими характеристиками – запорука того, що нові моделі секційних воріт успішно реалізовуватимуться на ринках Росії, Білорусії, України та інших країн.

Зберегти