Алюмінієві ворота та огородження
Купити алюмінієві ворота та огорожі
Алюмінієві ворота з хвірткою
В'їзна алюмінієва брама та огородження

Купити алюмінієві в'їзні ворота

Всі ми знаємо, що перше враження про будинок складається, коли дивишся на в'їзну браму. Якщо вони недоглянуті і іржаві, то думка про господаря складається не дуже позитивна. На щастя, сьогодні існує досить великий вибір конструкцій, тому підібрати щось найбільш оптимальне буде нескладно.

Один з найдовговічніших матеріалів, що використовується для огорож та захисту отворів, у всьому світі – це алюміній. Жителі інших європейських країн уже встигли оцінити перевагу алюмінієвих огорож, в Україні ж такі ворота лише набирають популярності.

алюминиевые ворота и ограждения

ГАРАНТІЯ НА АЛЮМІНІЄВІ ВОРОТА - 10 РОКІВ

на покриття профілю – 8 років

Особливістю цих сучасних алюмінієвих конструкцій є міцна алюмінієва рама, яка збирається без зварювання ! Ціліснотягнуті алюмінієві профілі виготовлені з алюмінієвого сплаву АТ 31, 6063 та 6082 і проходять додаткову термічну обробку для міцності профілів. Для захисту алюмінієвого профілю від впливів навколишнього середовища застосовується анодування, хімічна обробка та порошкове фарбування профілю.

Алюминиевые ворота профиль

 

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ АЛЮМІНІЄВИХ ВОРОТ,

дізнавшись які Ви не захочете інші ворота.

  • Високий антикорозійний захист. Зайва вологість, снігопади, ультрафіолетове випромінювання запускають процес руйнування металу, а це згодом призводить до виходу з ладу огорожі. Алюміній не піддається корозії, що підвищує термін експлуатації воріт на десятиліття.
  • Легкий ремонт механічно пошкодженого полотна. Завдяки збірній конструкції усунути пошкодження та замінити полотно воріт можна прямо на об'єкті, що значно здешевить ремонтні роботи. А головне отвір не залишиться надовго без захисту.
  • Безшумність роботи. Поліамідні роликові опори та алюмінієва консольна балка гарантують воротам плавність та безшумність ходу.
  • Комплексне рішення для клієнта з усіх видів огорож. Ворота, парканні секції, хвіртки та гаражні ворота в єдиному стилі – їх дизайн гармонійно поєднується та створює єдність архітектурного стилю.
  • Зручне економічне транспортування. Компактна конструкція алюмінієвих воріт у розібраному вигляді дозволяє перевозити комплект, не залучаючи спеціалізований транспорт.
  • Зовнішня акуратність. У алюмінієвих воротах та парканах відсутні видимі елементи кріплення, тому конструкції виглядають акуратно та доглянуто. До того ж у звичайних зварних воротах при перших появах ознак корозії втрачається зовнішня привабливість, а ворота з алюмінієвого профілю навіть через 5 років матимуть вигляд нових воріт.
  • Надійність та безпека. Винятково вивірена геометрія та надійність конструкції не дозволяє з'явитися перекосам та провисанню стулок. А приховане кріплення у свою чергу посилює захист від злому.
  • Довговічність. Не вимагають частого сервісного обслуговування та періодичного перефарбування, тоді як зварні ворота навіть при ідеальному первісному фарбуванні необхідно перефарбовувати кожні 2-3 роки. Ця перевага суттєво заощадить Ваш час та бюджет.
  • Екологічність. Алюміній, що використовується в конструкціях воріт, є екологічно чистим матеріалом, не містить домішок важких металів, не виділяє шкідливі речовини під впливом ультрафіолетових променів.

СТВОРЮЄМО ЄДИНИЙ СТИЛЬ ОГОРОД

Вибір оформлення самих воріт дуже широкий. Для їх виготовлення можуть бути використані профілі різної ширини та кольору: від класичних білого та коричневого до оригінальних «червоний рубін», «зелений мох», «сріблястий металік».

 РЯСТІ ВОРОТА ВІДКАТНІ ВОРОТА Хвіртки ЗАБОРИ ТА ОГРОЖДЖЕННЯ

алюминиевые ворота и ограждения

 

Унікальний конструктив профілів рами дозволяє створити десятки рішень щодо заповнення воріт, хвірток та інших видів огорож.

АЛЮМІНІЄВІ ВОРОТА ІЗ ЗАПОЛНЕННЯМ ПРОФЛІСТОМ

Оцинкований профнастил може бути зашитий з одного або з двох боків воріт вертикально чи горизонтально.

алюминиевые ворота из профлиста

АЛЮМІНІЄВІ ВОРОТА ІЗ ЗАПОЛНЕННЯМ СЕНДВИЧ-ПАНЕЛЯМИ

Сендвіч-панель може бути різних видів: горизонтальний гофр (SC/G), фільонка (SC/F), вертикально. Товщина панелі 40-42 мм.

 алюминиевые ворота сендвич-панели

АЛЮМІНІЄВІ ВОРОТА ІЗ ЗАПОЛНЕННЯМ ШТАКЕТНИКОМ

Оцинкований штакет може бути з однієї або двох сторін, вертикально або горизонтально.

алюминиевые ворота из штакетника

АЛЮМІНІЄВІ ВОРОТА ІЗ ЗАПОЛНЕННЯМ ТЕРРАСНОЇ ДОШКОЮ

Стильно і оригінально виглядає заповнення воріт дерев'яною дошкою або вагонкою з одного або двох боків, вертикально або горизонтально.

алюминиевые ворота террасная доска

 

Також можливі ексклюзивні комбіновані варіанти та VIP варіанти облицювання в'їзних воріт. Максимальний розмір отвору для алюмінієвих воріт і алюмінієвих відкатних воріт серії Standard - 5000 x 2600 мм. (Ширина х висота).

АЛЮМІНІВА КАЛИТКА

На ваше бажання ми можемо додати до базової комплектації воріт хвіртку, яка забезпечує додатковий вхід на ділянку. Ворота з хвірткою прослужать довше, тому що робочий ресурс конструкцій буде витрачатися економніше.

Хвіртка може бути вбудована у ворота і окремо стоїть. Алюмінієва хвіртка значно менше схильна до корозії, а в комплект входять алюмінієві удавані стовпи і алюмінієві петлі.

алюмінієві ворота та огорожі

Облицювання хвіртки, як правило повторює облицювання воріт, тому така хвіртка буде не тільки надійною, красивою та довговічною, але ще й неповторною, підкреслить Ваш смак та індивідуальність.

Алюмінієвий паркан

Якщо Ви думаєте, що алюмінієвий паркан - це занадто дорого для Вас, то Ви не рахували витрати на регулярну реставрацію металевого паркану. Алюмінієвий паркан – це найдовговічніший паркан у світі, а в комплексі з воротами – це ексклюзивне трендове рішення захисту отворів.

СИЗАМ пропонує парканні панелі з алюмінію лише високої якості та сучасного дизайну.

алюмінієвий паркан

Ви можете поєднувати профілі, створювати свій особливий дизайн, регулювати закритість паркану, кольору, в тому числі, покриття під імітацію деревини. Профілі під імітацію дерева виготовляються шляхом сублімації, яка не лише надає текстури малюнка та відтінку дерева, а й гарантує опірність до впливу навколишнього середовища.

АЛЮМІНІЄВІ ОГОРОЖДЕННЯ ТЕРРАС І БАЛКОНІВ

З нашим продуктом Ви зможете створити своє дивовижне місце для відпочинку та прийому гостей на своїй терасі чи балконі. За Вашим бажанням можна зробити підсвічування стовпів і Ваша зона відпочинку заграє новими фарбами та особливою атмосферою.

алюмінієві огородження

Завдяки великій кількості різновидів алюмінієвих профілів, компанія СІЗАМ пропонує Вам різноманітні варіанти моделей, форм та заповнень в'їзних воріт, хвірток алюмінієвих та огорож з алюмінію.

Купити алюмінієві ворота та огорожі за оптимальною ціною, замовити доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до СІЗАМу в будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71, +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

 

 

 

 

 

 

 

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ