Автоматика для промислових воріт
Автоматика для секційних промислових воріт гаража
Приводи для промислових воріт
Купити автоматику для промислових воріт

Привід для промислових воріт

Автоматика для промислових воріт встановлюються на торгових, виробничих об'єктах. Вони зносостійкі та зроблені з розрахунком на інтенсивну експлуатацію. А тому їхня вага та розміри досить великі. На виробничих та складських підприємствах задіяні великі потужності та площі, перевезення продукції здійснюється на габаритних транспортних засобах. Тому на таких об'єктах встановлюються масивні ворітні системи з широкими отворами, а вони природно мають важкі стулки та полотно зашивки. Відповідно такі промислові ворота потребують безвідмовної автоматики з потужними приводами для забезпечення необхідної інтенсивності з великою кількістю пристроїв безпеки та контролю за зоною проїзду.

Автоматика для промислових воріт

Промислові ворота зазвичай бувають трьох типів:

типи промислових воріт

Широкий вибір автоматики для промислових воріт!

Гарантія 2 роки!

Автоматика для промислових воріт за принципом дії не відрізняється від автоматики для побутових відкатних. Всю необхідну інформацію про приводи для воріт читайте на сторінці.

Автоматика для секційних промислових воріт гаража

Промислові ролетні ворота 90% комплектуються автоматикою спочатку. На них встановлюють потужні навальні ланцюгові або фланцеві моделі. Їх тяги та великого запасу потужності вистачає для дуже важких конструкцій.

Автоматичне керування здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування або стаціонарною кнопкою.

Приводи промислових воріт

Промислові секційні ворота автоматизуються за допомогою вальних приводів. Ці приводи не пов'язані безпосередньо зі стулкою, а вони рухають вал секційних воріт. Такі приводи встановлюються на промислових секційних воротах або гаражних у разі, коли монтаж приводу на стелю неможливий. Монтаж автоматики проводиться на бічну вісь торсійної системи.

Купити автоматику для промислових воріт

Залежно від потужності приводи працюють від напруги 220В або 380В.

Системи автоматичного керування в «СИЗАМ»

СИЗАМ допоможе вам купити автоматику для промислових воріт з індивідуально підібраними характеристиками та параметрами. Ціна приводу залежатиме від вибору компанії виробника, потужності приводу та додаткових опцій. Ми багато років співпрацюємо із перевіреними постачальниками електромеханічного обладнання. Докладніше ознайомитись з виробниками промислової автоматики можна на сторінці ПАРТНЕРИ нашого сайту.

автоматика для відкатних воріт roger

Ми забезпечимо доставку обраного Вами приводу до будь-якого міста: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне та інші міста України. Наша команда здійснює не тільки продаж промислових систем управління, але також їх встановлення на нові конструкції, що вже використовуються. Усі наші роботи супроводжуються гарантійними зобов'язаннями.

Точнісінько визначитися з необхідною системою вам допоможуть наші фахівці. Замовити консультацію та прорахунок вартості автоматики для промислових воріт можна за телефонами: +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 . Відвідавши виставковий салон на пр. О. Поля, 129, ви зможете порівняти різні варіанти автоматики та скористатися порадами професіоналів для вибору відповідної з них.

Разом із автоматикою для ваших промислових воріт СИЗАМ зможе встановити шлагбауми .

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео автоматики для промислових воріт

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ.

Автоматика для промислових воріт відео:

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ