Автоматика для воріт
Привід для ворітних воріт
Купити автоматику для ворітних воріт
Автоматичні приводи для воріт

Автоматика для воріт

Автоматика для воріт – невід'ємна частина сучасних захисних конструкцій. Твердо вирішили встановити автоматику для своїх воріт ? Правильне рішення. Відкривати в'їзні ворота натисканням однієї кнопки значно зручніше, ніж виходити з автомобіля, особливо в негоду, і штовхати важкі стулки вручну. Ми допоможемо Вам у виборі чудодійного приводу.

автоматика для распашных ворот

На які функції автоматики для розпашних воріт варто звернути увагу.

Рекомендуємо врахувати деякі важливі функції, коли вибираєте автоматику для розпашних воріт:

 • Режим хвіртки. Відкриває лише одну стулку воріт. Зручна функція у випадках, коли встановлена хвіртка або потрібно проїхати з коляскою, наприклад, а поріг вбудованої хвіртки є перешкодою.
 • Функція автоматичного закриття. Забули поспіхом закрити розпашні ворота? Або Вас мучать думки, чи Ви натиснули кнопку пульта для закриття воріт? З цією функцією ще одним приводом для занепокоєння стане менше.
 • Фотоелементи безпеки. За допомогою системи фотоелементів ворота зупиняються на безпечній відстані або діятимуть у заздалегідь запрограмованому режимі, якщо виявлять на своєму шляху будь-які перешкоди: людей, тварин чи машину.

Типи автоматики для воріт

Автоматика для розпашних воріт може бути лінійного типу та важільного типу.

Найпопулярніші приводи з використанням звичайної черв'ячної передачі, тобто. автоматика лінійного типу При аварійній необхідності, у разі відсутності електроенергії, застосовується ручне відкриття стулок. Такий привід монтуються до полотна воріт та стовпа за допомогою двох кронштейнів. Мотор-редуктор рухає шток, з'єднаний зі стулкою воріт, завдяки чому вона відкривається і закривається. Ручне розблокування розстібних приводів здійснюється спеціальним ключем.

автоматика линейного типа

У важільних приводах двигун пов'язаний з важелем, який і приводить у дію всю конструкцію. Вони простіші в монтажі, особливо на широких колонах, і встановлюються без використання зварювання. Однак такий вигляд підходить для автоматичних розпашних воріт із шириною стулок не більше 3.5 м. Ручне розблокування приводу здійснюється індивідуальним ключем.

Купити автоматику для ворітних воріт

Функціонал у обох типів автоматики однаковий, дещо відрізняється конструкція та принцип роботи. Обидва типи автоматики можуть відкривати ворота як назовні, так і всередину. І підібрати автоматику для різних параметрів воріт можна з будь-якого приводу.

Однак найчастіше встановлюють лінійний тип автоматики для воріт, оскільки він більш стійкий до вагових та погодних навантажень і може встановлюватися на вузькі стовпи, на які кріпляться стулки воріт. Важельні конструкції переважно встановлюють у випадках, коли монтаж лінійних приводів неможливий.

ШИРОКИЙ ВИБІР АВТОМАТИКИ ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ!

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ!

У комплект автоматики для розпашних воріт входить:

 • пара електромеханічних розстібних приводів;
 • блок керування;
 • приймальна антена;
 • пульт дистанційного керування;
 • сигнальна лампа-маячок;
 • комплект фотоелементів та ін.

автоматика для распашных ворот

Етапи вибору автоматики для розпашних воріт

Потужність приводу залежатиме від:

 • інтенсивності використання, тобто. як часто ворота відчиняються і зачиняються;
 • площі та ваги стулки (розрахункова вага рекомендуємо брати із запасом, інакше зимовий сезон ваш привід може не пережити, а запас за вагою у 20% (+/-) виключить вихід із ладу приводу через перевантаження);
 • вітрового навантаження (опір вітру суттєво впливає на роботу приводів, тому у вітряних районах
 • уважно поставтеся до цього виду навантаження.)

Системи автоматичного керування в «СИЗАМ»

СІЗАМ допоможе вам купити автоматику для воріт з індивідуально підібраними характеристиками та параметрами. Ціна приводу залежатиме від вибору компанії виробника, потужності приводу та додаткових опцій. Ми багато років співпрацюємо із перевіреними постачальниками електромеханічного обладнання. Детальніше ознайомитись із виробниками автоматики можна на сторінці ПАРТНЕРИ нашого сайту.

Ми забезпечимо доставку обраного Вами приводу до будь-якого міста: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне та інші міста України. Наша команда здійснює не тільки продаж систем управління, але також їх установку на нові конструкції, що вже використовуються. Усі наші роботи супроводжуються гарантійними зобов'язаннями.

Автоматикою вам допоможуть наші спеціалісти. Замовити консультацію та прорахунок вартості автоматики для воріт можна за телефонами: +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 . Відвідавши виставковий салон на пр. О.Поля, 129, ви зможете порівняти різні варіанти автоматики та скористатися порадами професіоналів для вибору відповідної з них.

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео автоматики для воріт

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ.

Автоматика для воріт відео:

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ