Промислові ворота
Купити промислові ворота
Ворота для промислових будівель
Ворота секційні промислові

Купити промислові ворота

Промислові ворота – це захисні конструкції, до яких застосовуються підвищені вимоги щодо їхньої функціональності. Як правило, вони інтенсивно експлуатуються щодня. Тому їх виготовлення у «СИЗАМ» здійснюється з урахуванням цієї особливості. Наші конструкції витримують понад 100 тис. циклів відкриття та закриття. Ефективність роботи багатьох підприємств безпосередньо чи опосередковано, але залежить від цього, наскільки грамотно було організовано в'їзд промисловий об'єкт чи склад. Наразі великі промислові ворота встановлюють на підприємствах різного призначення: від автомийок та СТО до виробничих та промислових об'єктів.

Промислові ворота

На відміну від побутових, головною функцією яких є захист території, промислові ворота легко справляються з такими завданнями, як контроль доступу на об'єкт, в'їзд і виїзд великого вантажного транспорту, оптимізація вантажно-розвантажувальних робіт і т.п. І при цьому вони мають підвищену інтенсивність і зносостійкість.

Що ж такого особливого може бути біля промислових воріт, що для побутових не є таким важливим?

 • Великий розмір прорізів. Для переміщення великовантажних транспортних засобів на підприємствах, як правило, необхідні ворота відповідних розмірів. Вони мають велику вагу та автоматизовані потужними приводами.
 • Безперервний режим роботи. Для забезпечення високої інтенсивності використання висуваються особливі вимоги до конструкції промислових воріт, якості матеріалів та індивідуально підібраної фурнітури.
 • Додаткова система безпеки. У зв'язку з високою частотою циклів “відкриття-закривання”, а також вагою полотна, промислові ворота забезпечуються системою захисту від падіння для запобігання нещасним випадкам.
 • Швидкісні здібності. Існує можливість забезпечити швидкість закриття близько 2 м/с. Це особливо важливо для підприємств, у яких від швидкості обслуговування та переміщення автотранспорту залежить ефективність роботи.
 • Підвищена тепло- та шумоізоляція. На деяких підприємствах необхідно підтримувати особливий мікроклімат, наприклад, у складських приміщеннях.
 • Додаткові вікна та двері. У полотно воріт в залежності від вимог експлуатації можуть бути врізані віконця та хвіртки.

ВИДИ ПРОМИСЛОВИХ ВОРОТ

У СИЗАМ ви можете замовити виготовлення, монтаж та сервісне обслуговування всіх видів та розмірів промислових воріт.

vydy-promyslovykh-vorit

СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Секційні ворота є найбільш популярними серед промислових, тому що це дуже надійна конструкція, якою закривають прорізи в приміщеннях різного використання. Вони герметично захищають отвір, не займаючи при цьому місце у відкритому положенні. Загальний конструктив і принцип роботи промислових секційних воріт подібний до побутових секційних воріт .

Відрізняються промислові ворота від побутових в першу чергу видом панелей, що використовуються, що володіють підвищеним експлуатаційним ресурсом. Торсіонні пружини секційних промислових воріт розраховані не менше ніж на 25 000 циклів відкриття/закриття.

Досить часто на підприємствах існує необхідність у секційних промислових воротах із врізними оглядовими вікнами або вбудованою хвірткою.

Промислові секційні ворота

Для промислових секційних воріт можна передбачити різні пристрої безпеки:

 • Датчик тиску з електроприводом зупиняє та змінює напрям воріт при зіткненні з будь-якою перешкодою. Це дозволяє захистити людей, машини та інші об'єкти від притиску.
 • Ручний ригель, який встановлюється з внутрішньої сторони та не дозволяє відкрити зовні приміщення закриті ворота.
 • Захист від розриву пружин та тросів запобігає раптовому падінню навіть у разі розриву пружин чи тросів.

У СІЗАМ Ви можете купити секційні ворота найкращих виробників: Ryterna (Рітерна), Alutech (Алютех), Gant (Гант), Horman (Херман), Doorhan (Дурхан).

Секційні ворота можна відкривати та закривати вручну – індивідуально підібрані пружини дозволяють компенсувати вагу. Секційні ворота можуть бути автоматизовані. Ми працюємо з найбільш зарекомендованими виробниками автоматики: An-Motors (Ен-Моторс), Alutech (Алютех), Gant (Гант), Nice (Найс), Bft (БФТ), FAAC (Фаак), Roger (Роджер), Came (Кейм) ).

ІНШІ ВОРОТА, НА ЯКИХ МИ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ

РУЛОННІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Ролетні ворота це найпрактичніший і порівняно недорогий вид промислових воріт. Вони можуть захищати як зовнішні, так і внутрішні прорізи на виробництві. Вони практично незамінні в ангарах і складських приміщеннях у великих отворах. Промислові рулонні ворота задовольняють найголовнішу вимогу – довговічна робота при інтенсивному використанні. Вони дійсно рідко ламаються тому що, як ми всі знаємо, що чим менше компонентів у конструкції, тим вона надійніша.

Промислові рулонні ворота

При відкритті полотно рулонних воріт скручується у своєрідний рулон. Стулка ховається у спеціальному коробі, який ховається за отвором чи іншому місці. На сторінках нашого сайту ви можете знайти докладну інформацію про те, що собою представляють рулонні ворота .

Однак, промислові ворота виготовляються з урахуванням технічних параметрів, необхідних для роботи на промислових об'єктах:

 • здатність витримувати високу циклічність відкривань-закривань;
 • нестандартно значні розміри;
 • Для об'єктів з підвищеною вологістю всі напрямні виготовляються з антикорозійним покриттям.

ВІДКАТНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

В'їзні отвори на виробничі території найчастіше обладнуються відкатними промисловими воротами. Від побутових воріт вони відрізняються в основному інтенсивною експлуатацією, більшими розмірами і, відповідно, вагою.

Промислові відкатні ворота

Як і до всіх промислових воріт, до відкатних воріт промислового призначення висуваються особливі вимоги, такі як:

 • витривалість до підвищених навантажень; відмінна циклічність роботи (150 цикл/добу);
 • інтенсивність використання має становити не менше 70%;
 • використання високоякісної автоматики із потужним двигуном;
 • можливість укомплектувати ворота допоміжними засобами безпеки;
 • здатність забезпечити огородження отвору на 8-10 м і більше.

РОЗПАШНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

У промислових цілях розстібні ворота використовуються досить рідко, т.к. закриття великих прорізів передбачає великі стулки, які потребують багато місця для відкриття. Промислові розпашні ворота комплектуються посиленими навісами з підшипником, вони можуть відкриватися як назовні так і всередину.

Промислові розпашні ворота

АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ВОРОТ

Для того, щоб використання промислових воріт дійсно було зручним та комфортним, необхідно встановити привід для промислових воріт підвищеної потужності. Дізнатись про приводи для промислових воріт можна на сторінках нашого сайту.

avtomatika-dlya-promyslovyh-vorot

Фахівці компанії СИЗАМ проконсультують Вас та підберуть найбільш оптимальний варіант автоматики для промислових воріт.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В

youtube

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Для вибору кольору каркасу та варіантів заповнення полотна промислових воріт запрошуємо до нас у виставковий зал за адресою: пр-т Олександра Поля, 129, де ми на зразках покажемо Вам можливі варіанти колірних рішень матеріалу воріт і Ви матимете можливість наочно обрати необхідний відтінок.

Купити промислові ворота за оптимальною ціною, замовити їхнє виробництво, доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ