шлагбауми bft
купити шлагбаум bft
автоматичний шлагбаум bft
шлагбаум бфт

КУПИТИ ШЛАГБАУМ BFT

Італійська автоматика BFT знайома європейським споживачам вже близько 40 років. Зараз під торговою маркою BFT виробляється солідний перелік продукції для автоматизації як окремого обладнання, так і цілих комплексів. Головною особливістю компанії BFT стала технологія FAST-NET, яка є набором рішень і пристроїв, що дозволяють полегшити монтажні роботи і зробити установку автоматики для воріт, шлагбауму, паркувальних комплексів та інших систем значно простіше, ніж аналогічного обладнання інших марок.

ГАРАНТІЯ НА ШЛАГБАУМИ 3 РОКИ!

shlagbaum-BFT

Автоматичні шлагбауми BFT можуть бути двох типів

Парковки - серія Moovi

Лінійка моделей призначених для обмеження в'їзду на стоянки автотранспорту. Устаткування може використовуватись на приватних, корпоративних, платних парковках.

Дорожні - серія Michelangelo

Витримують експлуатацію особливо інтенсивному режимі. Рекомендовані для регулювання потоків транспорту, що проходить однією смугою в обидві сторони.

ШЛАГБАУМИ BFT СЕРІЇ MOOVI

Моделі цієї серії призначені для напівінтенсивного використання на проїздах шириною до 6 метрів і підходять для організації доступу на прибудинкову територію та паркування невеликих організацій.

купити шлагбаум bft

Особливості серії Moovi

 • вбудовані електричні регульовані кінцеві вимикачі відкриття та закриття, які регулюють положення стріли при повному відкритті та закритті;
 • вбудований у корпус блок керування, оснащений світлодіодною індикацією контролю роботи;
 • корпус шлагбаумів оброблений методом катафорезу, що підвищує їхню стійкість до шкідливих впливів навколишнього середовища;
 • стріла виконана із міцного алюмінію;
 • розблокування шлагбауму здійснюється швидко та просто – за допомогою ключа.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ШЛАГБАУМІВ BFT СЕРІЇ MOOVI

автоматичний шлагбаум bft

Випускаються моделі MOOVI з модифікаціями RAL (вибором кольору користувачем), INOX – конструкції з нержавіючої сталі та RMM із протидією удару через енкодер, а також поєднання RMM та RAL.

Шлагбауми постачаються лівосторонніми (змонтовані для відкривання ліворуч), але за потреби є можливість зробити їх правосторонніми.

ШЛАГБАУМИ BFT СЕРІЇ MICHELANGELO

Найпотужніші шлагбауми марки BFT. Використання шлагбаумів серія Michelangelo шлагбаумів доцільно на промислових підприємствах, великих логістичних центрах та офісних центрах із великим потоком вантажного та легкового автотранспорту.

Представлена серія двома моделями: MICHELANGELO BT A60 із шестиметровою та MICHELANGELO BT A80 з восьмиметровою стрілою. Швидкість підйому стріли становить 6 та 8 секунд відповідно.

ШЛАГБАУМИ BFT СЕРІЇ MICHELANGELO

Особливості серії Michelangelo

 • новий блок керування Merak BM підтримує протокол зв'язку U-Link;
 • система аварійного живлення акумуляторного типу встановлюється на кожний пристрій;
 • налаштування ходу за допомогою електронних кінцевих вимикачів з регулюванням та регульованим уповільненням в кінці ходу, а реакція на удар через енкодер;
 • 24-вольтні двигуни стабільно функціонують при температурі до -60°З поставляються з надійним механічним ключем для розблокування;
 • електронне регулювання обмеження ходу;
 • нове положення для щитка дозволяє зручно керувати налаштуваннями стоячи;

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ШЛАГБАУМІВ BFT СЕРІЇ MICHELANGELO

ШЛАГБАУМИ BFT СЕРІЇ MICHELANGELO

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео шлагбауми BFT

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

ВЛАСНІ МОНТАЖНІ БРИГАДИ

Установку шлагбауму рекомендуємо довірити професіоналам, які знають усі тонкощі та можливі ускладнення у процесі встановлення. Наша бригада монтажників із багаторічним стажем допоможе Вам встановити шлагбаум.

Силами наших фахівців може бути виконана установка шлагбауму у дворі для проїздів шириною від 2,5 до 12 метрів, що цілком відповідає вимогам як власників маєтків, так і великих промислових зон.

Переваги шлагбаумів BFT

СЕРВІСНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ремонт шлагбаумів BFT

Купити шлагбаум BFT у Дніпрі можна як у базовій комплектації, так і з набором систем безпеки. Ціна на шлагбаум обумовлена переліком функцій, наявністю додаткових елементів, довжиною стріли, умовами експлуатації.

Ви можете вивчити всю інформацію, щоб краще розібратися в модельному ряді даного бренду та зробити вибір самостійно, а можете просто зателефонувати нам за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 або залишити свій номер для передзвону, щоб наші фахівці підібрали Вам оптимальний шлагбаум та всі необхідні аксесуари.

Наші спеціалісти допоможуть Вам організувати доставку по місту Дніпро, а також відправити до будь-якого міста України: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне та ін.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ