В'їзна брама
Купити в'їзна брама
В'їзна брама з хвірткою
Виготовлення та монтаж в'їзних воріт

Купити в'їзна брама

В'їзна брама – це ідеальний спосіб для обмеження в'їзду на територію та забезпечення безпеки. В'їзна брама встановлюють для приватних будинків, промислових об'єктів та інших обгороджених територій. Варіанти виконання воріт настільки різноманітний, що вони є гармонійним доповненням ділянки, що захищається.

В'їзна брама

ВИДИ В'ЇЗДНИХ ВОРОТ

В'їзна брама може відрізнятися за кількома критеріями:

 • По виду конструкції та способу відкривання – розпашні та відкатні. Ворота можуть відчинятися усередину двору або назовні, а також можуть від'їжджати паралельно паркану убік.
 • За типом управління – ручні та автоматичні. Звичайно автоматичний спосіб управління найбільш популярний у наш час завдяки зручності та безпеці використання, але ручні ворота все ще використовують і вважають надійнішими і, звичайно ж, економлять бюджет власника воріт.
 • За матеріалом полотна воріт. Зашивкою воріт може бути ролетний профіль, штакет, фільонка, сендвіч-панелі.
 • За матеріалом каркасу: металеві та алюмінієві.

СИЗАМ РЕАЛІЗУЄ І ВСТАНОВЛЮЄ ДОВГОВІЧНІ АЛЮМІНІЄВІ ВОРОТА

На підставі нашого 20-річного досвіду та принципового підходу до ретельного вибору виключно якісних систем захисту прорізів наша компанія вирішила працювати з в'їзною групою лише з алюмінієвого профілю.

ЧОМУ?

Почнемо з того, що алюміній – це один із найдовговічніших матеріалів у всьому світі, який використовується для огорож та захисту отворів. Особливістю алюмінієвих конструкцій є ударостійка алюмінієва рама, яка збирається без зварювання ! Ціліснотягнуті алюмінієві профілі виготовлені з алюмінієвого сплаву і проходять додаткову термічну обробку для міцності профілів. А для захисту алюмінієвого профілю від впливів навколишнього середовища застосовується анодування, хімічна обробка та порошкове фарбування профілю.

Алюминиевые ворота профиль

 

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ АЛЮМІНІЄВИХ ВОРОТ

 • Високий антикорозійний захист. Зайва вологість, снігопади, ультрафіолетове випромінювання запускають процес руйнування металу, а це згодом призводить до виходу з ладу огорожі. Алюміній не піддається корозії, що підвищує термін експлуатації воріт на десятиліття.
 • Легкий ремонт механічно пошкодженого полотна. Завдяки збірній конструкції усунути пошкодження та замінити полотно воріт можна прямо на об'єкті, що значно здешевить ремонтні роботи. А головне отвір не залишиться надовго без захисту.
 • Безшумність роботи. Поліамідні роликові опори та алюмінієва консольна балка гарантують воротам плавність та безшумність ходу.
 • Комплексне рішення для клієнта з усіх видів огорож. Ворота, парканні секції, хвіртки та гаражні ворота в єдиному стилі – їх дизайн гармонійно поєднується та створює єдність архітектурного стилю.
 • Зручне економічне транспортування. Компактна конструкція алюмінієвих воріт у розібраному вигляді дозволяє перевозити комплект, не залучаючи спеціалізований транспорт.
 • Зовнішня акуратність. У алюмінієвих воротах та парканах відсутні видимі елементи кріплення, тому конструкції виглядають акуратно та доглянуто. До того ж у звичайних зварних воротах при перших появах ознак корозії втрачається зовнішня привабливість, а ворота з алюмінієвого профілю навіть через 5 років матимуть вигляд нових воріт.
 • Надійність та безпека. Винятково вивірена геометрія та надійність конструкції не дозволяє з'явитися перекосам та провисанню стулок. А приховане кріплення у свою чергу посилює захист від злому.
 • Довговічність. Не вимагають частого сервісного обслуговування та періодичного перефарбування, тоді як зварні ворота навіть при ідеальному первісному фарбуванні необхідно перефарбовувати кожні 2-3 роки. Ця перевага суттєво заощадить Ваш час та бюджет.
 • Екологічність. Алюміній, що використовується в конструкціях воріт, є екологічно чистим матеріалом, не містить домішок важких металів, не виділяє шкідливі речовини під впливом ультрафіолетових променів.

ЄДИНИЙ СТИЛЬ.

Вибір оформлення самих воріт та огорож дуже широкий. Для їх виготовлення можуть бути використані профілі різної ширини та кольору: від класичних білого та коричневого до оригінальних «червоний рубін», «зелений мох», «сріблястий металік». Завдяки великій кількості різновидів алюмінієвих профілів, компанія СІЗАМ пропонує Вам різноманітні варіанти моделей, форм та заповнень в'їзних воріт, хвірток алюмінієвих та огорож з алюмінію.

 РОЗПАШНІ ВОРОТА ВІДКАТНІ ВОРОТА ХВІРТКИ  ЗАБОРИ ТА ОГРОЖДЖЕННЯ

Якщо Ви думаєте, що алюмінієві в'їзні ворота - це занадто дорого для Вас, то Ви не рахували витрати на регулярну реставрацію металевих воріт. Алюмінієві ворота і огорожі - це трендове, довговічне і, в кінцевому етозі, економічно вигідне рішення захисту прорізів. Вибравши алюмінієві ворота, ви збережете не тільки ваш сімейний бюджет, а й час, якого завжди не вистачає (а ми знаємо, що ремонт будь-чого завжди не вчасно)

ІНШІ ВОРОТА, НА ЯКИХ МИ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ

ВІДКАТНІ АБО РОЗПАШНІ В'ЇЗДНІ ВОРОТА?

Поширене питання від клієнтів – які ворота краще: відкатні чи розпашні?

Для відповіді на це запитання наші спеціалісти підготували для Вас наочне порівняння.

robocha-zona-vorit

Робоча зона в'їзної брами.

Ворота не займають місце перед або за воротами, але вимагають місце для відкату вбік (як правило, це на 50% більше, ніж ширина отвору). Тому не завжди є можливість встановити відкатні ворота, особливо на вузьких ділянках. Розпашні ворота, як альтернатива, відчиняються на вулицю або у двір. Відповідно, вони не вимагають місця ліворуч або праворуч від воріт, але займають корисний простір двору або перед двором.

vitrova-navantazhennja

Вітрові навантаження.

Ворота відкатні не сприйнятливі до вітрових навантажень і при належному посиленні підтримуючих елементів здатні витримувати навіть штормові пориви вітру.

Розпашні ворота більш сприйнятливі до поривів вітру і, іноді, при особливо сильних поривах, ворота не завжди можуть зачинитися з першого разу. Якщо ваша ділянка знаходиться у вітряній зоні, слід заздалегідь повідомити про це фахівця, щоб підібрати автоматику із запасом по потужності.

vidsutnist-elektroenergii-vorota

Відсутність електроенергії.

Обидва типи воріт мають пристрої розблокування у разі відсутності електроенергії і можуть бути відкриті в ручному режимі.

shum-roboty-vorit

Шум роботи

Обидва типи воріт працюють практично безшумно. Відкатні ворота трохи програють розпашним за рахунок додаткового шуму від зубчастої сталевої рейки та шуму від руху полотна по роликах. При роботі воріт чутно лише ледь вловимий шум від роботи двигуна.

bezpeka-vorit

Безпека

Ворота відкотів рухаються по лінії, тому фотоелементи перекривають всю зону роботи воріт. Розпашні ворота рухаються дугою, тому є зони, в яких фотоелементи не спрацюють. Це можна вирішити встановленням другої пари фотоелементів, що трохи здорожить конструкцію.

zovnishij-vygljad-vorit

Зовнішній вигляд

Відкатні ворота рухаються за лінією паркану, тому вони ніби «втоплені» всередину отвору, особливо це помітно, якщо поруч встановлено хвіртку. Ворота рухаються одним полотном. Розпашні ворота мають класичний зовнішній вигляд, що багатьом припадає до душі, знаходяться в одній площині з хвіртки, що окремо стоїть.

vartist-vorit

Ціна

Відкатні ворота коштують дорожче від розпашних воріт за рахунок того, що для їх виготовлення використовується спеціальна консольна фурнітура. Але автоматика воріт коштує дешевше, за рахунок того, що вона поставляється одним моноблоком (з вбудованим блоком управління), а розпашна  автоматика складається з 2-х приводів (по одному на кожну стулку) і окремого блоку управління. Тому зрештою різниця в ціні не перевищить 5%. Тому не варто орієнтувати питання ціни при виборі того чи іншого типу воріт.

vysnovok-vorota

З усього вищесказаного можна дійти невтішного висновку: обидва типу воріт добре справляються зі своїми завданнями при правильному виборі автоматики з урахуванням умов роботи. Також при виборі необхідно враховувати особливості ландшафту. Головне перед вибором проконсультуватися з грамотним фахівцем, хто зможе відповісти на всі ваші запитання та порекомендувати оптимальне рішення.

Розглянемо обидва типи воріт докладніше, щоб Ваш вибір відповідав усім Вашим вимогам та можливостям.

Команда СИЗАМ – одна з провідних в Україні з виготовлення надійних воріт.


 

ПЕРЕВАГИ В'ЇЗДНИХ ВОРОТ ВІД СИЗАМ

У нас Ви можете купити в'їзні ворота, виготовлені за індивідуальним розміром та наповненням. За потреби разом в одному стилі з воротами СІЗАМ виготовить для Вас і хвіртку. Це дозволить розділити людський і транспортний потік, що значно продовжує термін служби воріт.

В'їзна брама з хвірткою

 

Для вибору кольору каркасу та варіантів зашивки воріт запрошуємо до нас у виставковий зал за адресою: пр-т Олександра Поля, 129, де ми на зразках покажемо Вам можливі варіанти колірних рішень воріт і Ви матимете можливість наочно обрати необхідний відтінок.

Купити в'їзна брама за оптимальною ціною, замовити їх виробництво, доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66

 

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ