Рефлексолі
zip системи
Рефлексолі для альтанки
Рефлексоль зовнішня

Рефлексолі, ZIP системи

Рефлексолі (вертикальні системи) - вертикальні маркізи, які відмінно затіняють як вуличні отвори, так і віконні. Ці системи просто незамінні для затінення прорізів різних розмірів: вікон, балконів, терас, веранд, лоджій. Такими системами також обладнають спортивні зали та фітнес-клуби, де проблематичний чи недоцільний монтаж внутрішніх конструкцій.

Рефлексолі

У СИЗАМ ГАРАНТІЯ НА РЕФЛЕКСОЛІ 2 РОКИ

 

Звичайні рулонні штори, які розміщують усередині приміщення, значно поступаються зовнішнім рулонним шторам – рефлексолям. Це тому, що сонячні промені ще із зовнішнього боку відбиваються від поверхні тканинної рефлексолі і потрапляють усередину приміщення. Тому сонячні промені не досягають віконних прийомів і зростають тепло до того, як воно досягне скла.

Защита окон от солнца

А в холодну пору року зовнішні рефлексолі створюють додаткову повітряну камеру між вікном та вулицею, що значно зменшує тепловтрати.

МОНТАЖ РЕФЛЕКСОЛІ

Рефлексолі, як їх називають тканинні ролети, можуть бути розміщені на скління (вікон, балконів, лоджій, дверей, панорамних фасадів) і на горизонтальні навіси (альтанки, відкриті майданчики).

Сонцезахисні ролети зовнішні

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ “РЕФЛЕКСОЛЬ”

 • можливість повного затемнення;
 • регулювання ступеня затінення;
 • є додатковою тепловою завісою скляних площ;
 • витримують сильні вітрові навантаження, забезпечуючи вітрозахист;
 • стійкі до атмосферних впливів;
 • в зимовий час системи не потребують демонтажу;
 • міцна та довговічна конструкція;
 • різноманітність колірних рішень тканин, стійких до забруднення довкілля;
 • чудово доповнюють дизайнерські рішення.

переваги рефлексолей

КОНСТРУКЦІЯ РЕФЛЕКСОЛІ

Конструкція зовнішньої рулонної штори дуже проста. Рефлексолі складаються з:

 • валу, на який намотується тканина;
 • текстильного полотна, який може мати різну світлопропускну особливість;
 • напрямних, виконаних переважно з профілю або сталевого троса;
 • елементів керування, за допомогою яких полотно опускається та піднімається.

ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ - ДО 2 ТИЖДЕНЬ

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ РОБОТИ З ЗОВНІШНІМ СОНЦЕЗАХИСТОМ

Полотно на вал може намотуватись як механічно, так і автоматично. При механічному управлінні необхідно вручну натягувати ланцюжок, що управляє, і вал обертається за допомогою редуктора. При автоматичному керуванні вал обертається електродвигуном і управління відбувається через перемикач або дистанційного керування.

КОНСТРУКЦИЯ РЕФЛЕКСОЛИ

Для вертикальних маркіз переважно використовуються плетені тканини з перфорацією, які розсіюють світла, захищають від вітру та опадів - це так звані тканини Скрін. Вони витримують різкі перепади температури, вологостійкі, візуально розширюють простір і служать десятиліття.

Для рефлексолів також використовують тканину Crystal – це прозора щільна плівка ПВХ, яка захищає вітри та дощу, утримує тепло, проте пропускає сонце у приміщення. Найчастіше таку тканину використовують для рефлексолей на терасах бізнес-напрямків (готелі, ресторани, кафе) як складний захист від негоди.

А широкий вибір кольору дозволяє рефлексол гармонувати із загальним дизайном.

Рефлексоль жалюзі

РІЗНОВИДИ РЕФЛЕКСОЛІВ

Рефлексолі можуть бути відкритого та закритого типу.

Рефлексолі відкритого типу з тросовою фіксацією можуть бути базові (з відкритим валом) або з коробовим захистом. Короб у цьому випадку служить як додатковий захист валу з тканиною від промокання та можливого забруднення та як декоративний елемент.

ZIP касетна з напрямними

Вертикальна маркіза - рефлексоль розміщується зовні будівлі, захищаючи будинок чи альтанку від яскравого сонця. Вона чудово вписується в будь-який екстер'єр, як у міській архітектурі, так і заміському котеджі. Система ZIP застосовується для захисту вертикальних віконних отворів, дверей, балконів, альтанок та лоджій від сонця та вітру. Тканина надійно фіксується у напрямних за допомогою спеціального замку, що забезпечує підвищену стійкість до вітру даної системи. Доступно ручне керування (за допомогою ручки керування) та автоматичне (в т. ч. дистанційне).

 

Закритий тип називається ZIP-системою і застосовується зазвичай для вертикальних вікон, дверей та альтанок. Тканина у ZIP-рефлексолі щільно зафіксована в напрямних за допомогою замку, тому відсутні зазори з боків і підвищується стійкість до поривів вітру до 80 км/год. Для виробництва касети та бічних елементів використовується лише високоякісний антикорозійний метал.

різновиди рефлексолей

СЕРВІСНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

При монтажі рефлексолі та навіть на існуючу систему сонцезахисту можна встановити елементи автоматики. Як показує практика, зовнішній сонцезахист служить довше, якщо відкривається і закривається автоматично. А додаткові системи контролю дозволяють користуватися рефлексолями із ще більшою зручністю та комфортом.

Рефлексолі

Купити рефлексолі (зовнішні рулонні штори) та інші види маркіз за оптимальною ціною, замовити доставку в Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

У СИЗАМ ГАРАНТІЯ 2 РОКИ НА ЗОВНІШНІЙ СОНЦЕЗАХИСТ

Маркізи Рафштори Терасні системи сонцезахисту

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ