Секційні ворота
Секційні гаражні ворота
Купити секційні ворота
Купити секційні ворота для гаража

Купити секційні ворота

Найпопулярнішими гаражними воротами є звичайно секційні. Завдяки своїй компактній функціональності вони дуже швидко завоювали ринок ворітної продукції. Секційні ворота встановлюються у гаражах приватних будинків, підземних гаражах та паркінгах, автомийках та автосервісах, а також на виробничих складах, промислових та сільськогосподарських об'єктах.

Cекційні ворота

Секційні ворота, як очевидно з назви, є секціями, які з'єднані між собою петлями. Під час відкриття полотно по спеціальних шинах спочатку рухається вертикально вгору, з подальшим переміщенням вздовж стелі, в горизонтальному напрямку. У відкритому вигляді гаражні ворота повністю під стелею, що істотно економить простір навколо отвору.

У СІЗАМ Ви можете купити секційні ворота найкращих виробників: Ryterna (Рітерна), Alutech (Алютех), Gant (Гант), Horman (Херман), Doorhan (Дурхан).

Секційні ворота можна відкривати та закривати вручну – індивідуально підібрані пружини дозволяють компенсувати вагу. Секційні ворота можуть бути автоматизовані. Ми працюємо з найбільш зарекомендованими виробниками автоматики: An-Motors (Ен-Моторс), Alutech (Алютех), Gant (Гант), Nice (Найс), Bft (БФТ), FAAC (Фаак), Roger (Роджер), Came (Кейм) ).

 bft-itali   faac-itali.   gant-kyta   nice-itali.   an-motors-kytaj   came-itali   

І в такому разі відкриває та закриває ворота електропривод. Можливості керування автоматикою для воріт різноманітні: від натискання на кнопку пульта дистанційного або стаціонарного керування до керування приводом за допомогою мобільного телефону.

ПЕРЕВАГИ СЕКЦІЙНИХ ВОРОТ

perevah- sektsiynykh-vorit

З ЧОГО СКЛАДАЮТЬСЯ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА?

Основні елементи конструкції секційних воріт:

Полотно воріт

Полотно воріт складається з сендвіч - панелей завтовшки 40-45мм, які мають тришарову конструкцію: двох сталевих листів, у середині яких знаходиться пінополіуретан. Цей наповнювач забезпечує відмінну теплоізоляцію, а герметичність забезпечують щільно прилеглі ущільнювачі по всьому периметру.

Cекційні ворота ціна

Сендвіч-панелі можуть мати різні малюнки. Найбільш популярними малюнками є «мікрохвиля», «гофр» (зигівка), «філя» (касета). Крім того, панель може мати тиснення (фактуру): зріз дерева (woodgrain) і апельсинова кірка (stucco). Сендвіч-панелі можуть бути пофарбовані в будь-який колір за каталогом RAL або мати поверхню, що імітує текстуру дерева, наприклад, дуба або вишні.

 

Напрямні та підвіси.

Напрямні — це самі сталеві профілі, якими переміщається полотно. Вони кріпляться до отвору та до стелі.

ІНШІ ВОРОТА, НА ЯКИХ МИ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ

Пружинний механізм

Дуже важливий елемент секційної брами, який використовується для балансування полотна. Завдяки пружинам навіть дуже важкі секційні ворота легко відкриваються і закриваються вручну.

Щоб отримати детальну інформацію щодо вашого об'єкту, варто зателефонувати нам! Досвідчені менеджери нададуть детальну інформацію і допоможуть вибрати якісні ворота, що відповідають вашим вимогам.

У секційні ворота може бути вбудована хвіртка, яка дозволяє входити та виходити з приміщення, не відкриваючи ворота. При цьому зберігається тепло всередині будівлі та збільшується термін служби. Також може бути встановлена поруч бічні двері, що стоять поруч, виконана з того ж матеріалу. Таке рішення дозволяє фасаду гарно виглядати.

Garazhnyye sektsionnyye vorota -dveri

ГАРАНТІЯ НА СЕКЦІЙНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА 2 роки 

Звичайно ж, якщо Ви плануєте придбати секційні ворота, то краще проконсультуватися зі спеціалістом, який через досвід і знання підкаже, які ворота краще вибрати з урахуванням отвору та Ваших вимог. Якщо Ви все-таки хочете зробити самостійний вибір, то рекомендуємо Вам звернути увагу на такі критерії:

    • Міцність: її визначають кілька складових: товщина панелі (40-45 мм), товщина сталевої стрічки (0,4-0,55 мм), щільність утеплювача (поліуретан щільністю 43,5-47 кг/м3).
    • Антикорозійний захист, що оберігає від негативного впливу довкілля. Кожен виробник використовує свої способи обробки поверхонь. Це може бути застосування ґрунтування, цинкового покриття або використання нержавіючої сталі. Протизламні показники, тобто. якими замками оснащені вироби.
    • Звуко- та теплоізоляція: кожен виробник вирішує це питання по-своєму: це може бути відсутність «містка холоду» за рахунок не суцільного контуру млм за рахунок збільшеної товщини панелі та ущільнювача. Параметр шумоізоляції у виробників приблизно однаковий і становить 21-24 Дб.

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

youtube

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Секційні ворота відео

Враховуючи розмір, дизайн і складність проекту, наші фахівці прорахують для Вас не тільки вартість виготовлення Ваших воріт, а й вартість монтажу нашою спеціалізованою бригадою.

Купити секційні ворота за оптимальною ціною, замовити їхнє виробництво, доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ