протипожежні секційні ворота
протипожежні підйомно-секційні ворота
протипожежні секційні ворота з хвірткою
купити протипожежні секційні ворота

Купити протипожежні секційні ворота

Протипожежні секційні ворота дуже популярні в Дніпрі та інших містах України за рахунок їхньої універсальності та зручності експлуатації. Зовні вони практично не відрізняються від звичайних секційних воріт, відмінність полягає в заповненні полотна воріт матеріалами, які мають високий ступінь стійкості до вогню.

протипожежні секційні ворота

Так само як і звичайні гаражні секційні ворота, протипожежні секційні ворота дозволяють зберегти корисний простір приміщення та звільняють місце за отвором та перед ним.

Секційні ворота протипожежного типу використовуються для встановлення як зовнішні, так і внутрішні прорізи приміщень промислового призначення.

ТИПИ ПІДЙОМУ СЕКЦІЙНИХ ПРОТИПОЖЕРНИХ ВОРІТ

Залежно від габаритів отвору та особливостей будівлі приміщення, в якому планується встановлювати протипожежні секційні ворота, вибирають найбільш підходящий тип підйому протипожежних секційних воріт. Головним критерієм при виборі є висота притолоки (відстань від верху отвору до перекриття). Найпоширенішими є варіанти підйомно-секційних протипожежних воріт, такі як:

ТИПИ ПІДЙОМУ СЕКЦІЙНИХ ПРОТИПОЖЕРНИХ ВОРОТ

Розглянемо різні ситуації для того, щоб визначити, який тип підйому полотна підійде для Ваших секційних воріт.

1. Стеля у приміщенні має звичайне горизонтальне розташування.

    • Розмір притолоки в отворі 350-600 мм - найпоширеніший стандартний тип підйому.
    • Якщо висота притолоки до 350 мм – це низький підйом полотна. Він у свою чергу може бути з переднім розташуванням валу, якщо притолока в діапазоні 230-350 мм, і з заднім розташуванням валу, якщо притолока в діапазоні від 150 до 230 мм.
    • Якщо висота притолоки від 600 і більше, але не перевищує "висота воріт + 500 мм" - це високий підйом. Залежно від зручності монтажу може бути два варіанти розташування валу: вгорі або внизу.
    • Якщо висота притолоки більша, ніж "висота воріт + 500 мм" - це вертикальний підйом. Як і при високому підйомі, може бути два варіанти виконання: вал зверху або вал знизу.

2. Стеля у приміщенні має кут нахилу (1-65°) – це похилий тип підйому полотна.

СИЗАМ НАДАЄ НА ВИРІБ СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ

Усі протипожежні ворота компанії СІЗАМ сертифіковані, відповідають вимогам державних будівельних норм України щодо пожежної безпеки.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ПРОТИПОЖЕЖНИХ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ

Панелі секційних протипожежних воріт мають підвищені жаростійкі і вогнетривкі властивості і являють собою два сталевих листи з мінераловатним прошарком між ними. Панелі ущільнюються засобом, що герметизує, а по периметру воріт наноситься стрічка, що є термоактивною, яка при пожежі не пропускає дим.

Протипожежні секційні ворота - конструкція

Протипожежні секційні ворота практично завжди знаходяться у відкритому стані та закриваються автоматичні лише у разі пожежі. Опускання полотна відбувається за рахунок автоматизації воріт спеціальним приводом, який з'єднаний із системою термодатчиків. Датчики безперервно фіксують температуру в приміщенні та у разі виникнення пожежі та підвищення температури датчики дають сигнал на привід і ворота закриваються.

Якщо електрика відсутня, полотно секційних воріт утримується спеціальними електромагнітами, які мають локальне джерело живлення. У разі виникнення пожежі магніти відключаються, і полотно під власною вагою опускається в отвір.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Переваги секційних протипожежних воріт: Зручна конструкція – секційні ворота можуть бути змонтовані практично у будь-який отвір. Полотно секційної брами заводиться під стелю, а значить не вимагає місця попереду або поруч із отвором.

Невелика вага – протипожежні секційні ворота порівняно трохи важать, порівняно з іншими типами протипожежних воріт.

Недоліки секційних протипожежних воріт Вартість – на жаль, це найдорожчий вид протипожежних воріт.

Виготовлення протипожежних секційних воріт

СИЗАМ МАЄ ЛІЦЕНЗІЮ НА МОНТАЖ ПРОТИПОЖЕЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Встановлення протипожежних секційних воріт, як і всіх вогнестійких конструкцій, повинні проводити кваліфіковані фахівці, які мають ліцензію та досвід встановлення подібних систем.

У НАС ВИ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ РІЗНІ ВИДИ ПРОТИПОЖЕЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Протипожежні двері Протипожежні відкатні ворота Протипожежні розпашні ворота Протипожежні штори Протипожежні люки

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В

Відео секційні ворота

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Купити протипожежні секційні ворота за оптимальною ціною, замовити їхнє виробництво, доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за номерами (066) 398 73 66 , (067) 523 09 71 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою : м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ