Протипожежні ворота
Протипожежні ворота купити
Протипожежні ворота з хвірткою
Встановлення протипожежних воріт

Купити протипожежні ворота

Протипожежні ворота встановлюються на великих отворах у виробничих цехах, складських приміщеннях, на фабриках. Це досить потужна конструкція, яка забезпечує захист від вогню протягом встановленого часу, витримуючи високу температуру і не деформується.

Їхнє завдання, як у всіх протипожежних конструкцій, обмежити поширення вогню по всій території під час пожежі та дати можливість людям евакуюватися.

Замовляючи в СІЗАМ протипожежні ворота на замовлення, Ви отримаєте якісні сертифіковані ворота за індивідуальними розмірами з вогнестійкістю EI30 або EI60 за Вашими технічними вимогами.

НАДАЄМО НА ВИРОБ СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ

Протипожежні ворота до того ж є надійним захистом від проникнення сторонніх осіб на територію. Для зручності використання автомобільні протипожежні ворота виготовляються із вбудованою хвірткою.

Автоматичні протипожежні ворота з хвірткою

Протипожежні ворота з хвірткою

На металеві протипожежні ворота зазвичай встановлюють автоматику для воріт. Цей механізм також забезпечує автоматичне блокування стулок при спрацьовуванні пожежної сигналізації. При цьому залишається можливість відкрити їх вручну, якщо необхідно здійснити евакуацію людей.

Виготовлення та монтаж протипожежних воріт

У кожного з типів протипожежних конструкцій є свої особливості, у різних видів протипожежних воріт також. Розглянемо докладніше кожен із видів воріт.

Протипожежні відкатні ворота Протипожежні розпашні ворота Протипожежні секційні ворота

Купити протипожежні ворота за оптимальною ціною, замовити їхнє виробництво, доставку та встановлення у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за номерами (066) 398 73 66 , (067) 523 09 71 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою : м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ