Парковочные барьеры
Парковочные барьеры Днепр
Парковочные барьеры Украина
Парковочные барьеры в Днепре

Паркувальні бар'єри у Дніпрі. Україна - Купити паркувальні бар'єри, бар'єри ціна - «СИЗАМ»

На сьогоднішній день паркувальні бар'єри вважаються найвідомішими здебільшого через свою простоту та доступність за ціною. Паркувальний бар'єр – це універсальний блокатор паркувального місця. Іноді використовують для обмеження проїзду на приватну територію.

barjery-sizam

Паркувальні бар'єри бувають автоматичні та механічні.

Автоматичні паркувальні бар'єри управляються дистанційно, і можуть бути активовані з відстані кілька метрів, складаючись і розкладаючись всього за кілька секунд. Погодьтеся, що зручніше керувати бар'єром без необхідності виходити з машини, особливо в негоду. Однак недоліком таких пристроїв є необхідність проведення електрики, що далеко не завжди може бути здійснено у звичайних дворах.

парковочные барьеры в Днепре

Більш економічними вважаються механічні бар'єри . Механічні бар'єри управляються вручну та замикаються на замок. Маніпуляції з ними можуть бути не дуже зручними, зате вони повністю автономні, дешеві і надійні, тому що ламатися там просто нема чому. Встановлення таких паркувальних бар'єрів стає необхідністю там, де дуже складно встановити автоматичний.

barjery-sizam

Звернувшись до СИЗАМу, Ви отримуєте:

  • Грамотні безкоштовні консультації фахівців, які знаються на своїй справі.
  • Індивідуально підібрані під Ваш об'єкт бар'єри.
  • Доставку та монтаж бар'єрів.

 

Купити паркувальні в Дніпрі або замовити їх доставку в Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Нікополь, Кривий Ріг та інші міста України Ви можете за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ