Герметизатори отвору
Герметизатори отвору Дніпро
Докшелтер Україна
Докшелтер купити

Докшелтер, герметизатори отвору - Купити, замовити у Дніпрі, ціна - «СИЗАМ»

Герметизатор отвору інакше називається докшелтером. Він має велике значення для оснащення сучасного складу та організації безпечного вантажно-розвантажувального процесу. Різні конфігурації та розміри дозволяють вибрати обладнання під будь-які машини від невеликих вантажівок до єврофур.

докшелтер купить

Даний механізм дозволяє вирішити низку питань. Обладнання кріпиться на перевантажувальний тамбур і щільно прилягає до кузова автомобіля. Це гарантує, що до складського приміщення не потрапить:

  • вода;
  • сніг;
  • холодний чи теплий вітер.

Герметизатори отвору роблять перевантаження товарів більш комфортним, дозволяють підтримувати потрібний мікроклімат, заощаджують кошти на опалення (охолодження) приміщення. Співробітники складу будуть у безпеці, оскільки пристрій не пропускає протяги та перешкоджає несанкціонованому проникненню на територію складу.

В наші часи вимоги до перевантаження дуже високі. Кінцевий споживач ні бачити ознак те, що товар перевантажувався кілька разів. Зовнішній вигляд будь-якої продукції має бути ідеальним, інакше її просто ніхто не купить. Тому сучасний процес вантажообігу має бути оснащений високоякісним обладнанням, керувати яким може лише кваліфікований персонал.

герметизатор проема

Устаткування класифікується за такими категоріями:

  • фіранкові;
  • подушкові;
  • надувні.

Занавісні – найпопулярніші, оскільки вони прості та дешеві. У комплект обов'язково входить жорстка або складана рама. Обладнання ніби обволікає кузов, створюючи герметичність.

Подушкові встановлюють там, де підвищені вимоги до підтримки мікроклімату. Вони ідеальні для складів, до яких товар привозять машини однакового розміру.

У надувні докшелтери нагнітається повітря. Вони охоплюють кузов та створюють відмінну герметизацію.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ