Світлопрозорі конструкції
Світлопрозорі конструкції фасадів
Алюмінієві світлопрозорі конструкції
Світлопрозорі огороджувальні конструкції

СВІТЛОПРОЗОРНІ КОНСТРУКЦІЇ ТА СИСТЕМИ СКЛЯННЯ

Людина почувається зручно та комфортно, коли у приміщенні багато природного освітлення, тому світлопрозорі конструкції користуються величезною популярністю. Світлопрозорі фасади та огороджувальні конструкції зі скла встановлюють у торгових центрах, автосалонах, магазинах, котеджах, готелях, багатоповерхових будинках та приватному секторі.

Це можуть бути:

  • алюмінієві конструкції (докладніше ТУТ );
  • металопластикові вікна та двері (дізнатися більше можна ТУТ );
  • цільноскляні/безрамні конструкції (все про ці сучасні вироби на СТОРІНЦІ )

ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ НА СВІТЛОПРОЗОРНІ КОНСТРУКЦІЇ

Подібне скління виглядає престижно та дорого. Все частіше встановлюють світлопрозорі конструкції з алюмінієвого профілю або безрамні. Особливо це актуально для офісних будівель, такий сучасний зовнішній вигляд підкреслює статус компанії, покращує її імідж, дозволяє справити враження на замовників та партнерів під час проведення ділових переговорів.

Світлопрозорі конструкції

СВІТЛОПРОЗОРІ ФАСАДИ - ГІДНОСТІ

  • Економія електроенергії з допомогою додаткових джерел природного денного висвітлення. Більше того, завдяки цьому знаходитися в такому приміщенні комфортно: очі не втомлюються від штучного освітлення.
  • Економія опалення завдяки високим теплоізоляційним показникам.
  • Звукоізоляція - за допомогою компонентів конструкції досягає максимальної герметичності, яка не пускає шум.
  • Престижний унікальний зовнішній вигляд (тонований чи дзеркальний), використовується скло різних форм та кольорів.
  • Будь-яке пошкоджене скло змінюється окремо, без повного аналізу конструкції.

Світлопрозорі конструкції

ВИДИ СВІТЛОПРОЗОРНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Залежно від їхнього призначення такі конструкції можна розділити на:

  • зовнішні;
  • внутрішні.


ФАСАДНІ СИСТЕМИ СКЛЯННЯ

Зовнішні світлопрозорі конструкції – це скління, яке безпосередньо відокремлює приміщення від вулиці та має забезпечувати хорошу теплоізоляцію. До зовнішніх світлопрозорих конструкцій відносяться вікна та двері, вхідні групи та тамбури, вітрини, фасадне скління, зимові сади та оранжереї, зенітні ліхтарі.

Світлопрозорі зовнішні конструкції

БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР в межах міста Дніпро

Внутрішні світлопрозорі конструкції поділяють внутрішні приміщення на окремі зони та кабінети. Це скляні офісні перегородки, міжкімнатні засклені двері, внутрішні вікна, елементи міжповерхових перекриттів та сходових майданчиків, що захищають конструкції.

Світлопрозорі конструкції внутрішні

СИСТЕМИ СКЛЯННЯ

Компанія СІЗАМ на високому рівні проектує та встановлює всі типи систем скління. Ознайомимося з основними з них і дізнаємося більше про те, яким чином фіксуються склопакети.


ФАСАДНІ СИСТЕМИ СКЛЯННЯ

За допомогою різних видів фасадних систем можна реалізувати неповторний стильний зовнішній вигляд споруди. Фасадні системи застосовують як у житлових будинках, так і в бізнес-центрах, громадських та адміністративних будинках, а також на підприємствах. Для скління фасадів використовують наступні типи конструкцій:

Світлопрозорі конструкції

СТІЙКОВО-РИГЕЛЬНА СИСТЕМА

Як і випливає з назви така система є системою стійок і ригелів, які утворюють вертикально-горизонтальний несучий каркас. Матеріал каркасу - як правило, алюміній, що робить конструкцію легкою, міцною, довговічною, вогнестійкою та теплою. Стійково-ригельні системи у свою чергу поділяють на:

  • класичну;
  • структурну;
  • напівструктурну.

Світлопрозорі конструкції переваги

Класичне стійково-ригельне скління

Це одна із найпоширеніших систем фасадного скління. Склопакет або інше світлопрозоре наповнення встановлюється між каркасом та притискним профілем. Герметичність конструкції забезпечується за рахунок ущільнювачів та додаткових аксесуарів.

Профілі можуть бути підібрані таким чином, щоб можна було досягти ефекту площини цілісності.

Класичне стійково-ригельне скління

ПЕРЕВАГИ класичної системи

  • високі показники теплоізоляції; стійкість до вітрових навантажень;
  • повітря та водонепроникність;
  • конструкція базується на алюмінієвих профілях з теромостом і дозволяє виконувати вікна великих розмірів з високими технічними параметрами.

Класичне стійково-ригельне скління

БЕЗРАМНІ СИСТЕМИ СКЛЯННЯ

Структурне скління

Даний вид скління отримав назву через те, що на вигляд фасад нагадує безрамну монолітну структуру зі скла без проміжних стійок по горизонталі і вертикалі, іноді з накладками, що розділяють скляні полотна. Фасад будівлі виглядає дуже красиво.

Відмінні риси структурного скління:

  1. Процес кріплення прозорого наповнення відбувається без видимих елементів притиску. Фасад виглядає стильно, оскільки зовні не видно накладних планок.
  2. Установка структурного скління нічим не відрізняється від стійково-ригельного, лише система позбавлена громіздкості. У комірки металевого каркаса вставляється та приклеюється склопакет клеєм-герметиком. Шви герметизуються силіконовим безбарвним герметиком або підібраним в тон склопакета.
  3. Відрізняється структурне скління розміром скла. Внутрішнє скло менше зовнішнього. Таким чином, елементи фасаду щільно встановлюються один до одного та створюють технологічні зазори невеликого розміру.

Класичне стійково-ригельне скління

ПЕРЕВАГИ структурної системи

  • енергозбереження завдяки великій кількості природного світла;
  • висока стійкість до промерзання;
  • високий рівень пожежної безпеки;
  • гарний зовнішній вигляд фасаду завдяки відсутності притискних планок;
  • довговічність - у цій системі використовують міцний, не схильний до деформацій каркас і загартоване скло, тому під час усадки будівлі скла не будуть розтріскуютися.

Класичне стійково-ригельне скління

Напівструктурне скління

Є суміжною системою, що складається з елементів структурного та класичного стійково-ригельного скління фасадів. Як і в стандартній стійково-ригельній системі, тут використовується конструкція, що несе, з вертикальних і горизонтальних профілів, однак типові для стійково-ригельної системи широкі притискні планки тут не використовуються. Структурний склопакет - що і споріднює напівструктурну систему зі структурною - фіксується до стійково-ригельного каркаса за допомогою дистанційної рамки, а зовнішні шви герметизуються силіконом.

Класичне стійково-ригельне скління

Візуально така конструкція практично не відрізняється від дорожчої структурної системи, проте напівструктурна система передбачає також можливість кріплення великогабаритних склопакетів за допомогою вузької притискної планки.

Зовнішнє скло в цій системі - загартоване або тоноване, можна використовувати звичайний склопакет, що зменшить вартість конструкції. Притискні планки на відміну від стійково-ригельної системи – тонші та привабливіші.

ПЕРЕВАГИ напівструктурного скління

  • елегантна суцільна скляна поверхня або поверхня з додатковим об'ємом по вертикалі або горизонталі (якщо використані зовнішні декоративні накладки);
  • менша вартість (на 10-15% нижче) порівняно зі структурною системою скління;
  • високий рівень захищеності від агресії зовнішнього середовища, вологи, вітру, що дає можливість створення похилих фасадних конструкцій;
  • допускається присутність елементів, що відкриваються (створок, люків).

Класичне стійково-ригельне скління

СПАЙДЕРНА СИСТЕМА (цілісноскляна конструкція)

Така система має на увазі кріплення скла або склопакета на спеціальному нержавіючому конекторі - спайдері (павуці) без використання алюмінієвих профілів. Кожен світлопрозорий пакет фасаду має наскрізні отвори кутами, через які проходить кріплення спайдера. Прикріплюються вони збірними елементами – анкерами та болтами, іноді використовують зварювання. Для герметизації системи використовують силіконовий розчин. Кріплення досить еластично, щоб компенсувати теплове розширення елементів фасаду.

Спайдерні системи скління

ПЕРЕВАГИ спайдерних систем

  • візуальною легкістю та легкістю;
  • можливість встановлення скляних панелей по сходах, під вертикальним або горизонтальним ухилом, відтворити вигнуту поверхню;
  • можливість звести конструкції великого розміру;
  • міцність – у виготовленні «спайдерів» використовують високолеговану сталь;
  • безпека - у склінні використовують загартоване скло або триплекс;
  • висока стійкість до впливу УФ-променів та зовнішніх природних факторів;
  • корозійна стійкість.

Спайдерні системи скління

Спайдерне скління універсальне, воно застосовується при зведенні найрізноманітніших об'єктів, але його переваги особливо помітні при склінні фасадів будівель, яким потрібен максимальний доступ для видимості ззовні. Також застосовують і для скління козирків та вхідних груп. Більше про цільноскляні конструкції розглянемо на сторінці:

Спайдерні системи скління

СИСТЕМА РАМНОГО СКЛЯННЯ

Це традиційний спосіб скління з використанням алюмінієвих рам, особливість якого – наявність жорсткого каркасу. Він утворюється шляхом з'єднання під особливим кутом вертикальних та горизонтальних профілів, що утримують світлопрозорий елемент. Така система набула широкого застосування в панорамному склінні, елементному, склінні віконно-дверних отворів, балконів і лоджій, а також при внутрішньому склінні.

Рамна система скління

ПЕРЕВАГИ систем рамного скління

  • можливість реалізації різних варіантів відкривання стулок: встановлення розпашних, висувних, розсувних або поворотно-відкидних конструкцій
  • можливість створити системи із високою теплоізоляцією
  • функціональність

Рамна система скління

За типами конструкцій системи рамного скління поділяються на:

  • модульні системи скління;
  • віконно-дверні системи (холодні та теплі серії);
  • розсувні (слайдингові) системи скління (паралельно-розсувні, підйомно-розсувні, похило-розсувні, гармошка).

Рамна система скління

У сучасному будівництві використовується два типи систем рамного скління, які вибирають залежно від особливостей експлуатації об'єкта. Вони відрізняються технологією забезпечення термоопору:

  • Без терморозриву – такі системи встановлюються в магазини, офіси, ринки, аеропорти, які не потребують термоізоляції. Можливість виготовляти вікна та двері з різною фурнітурою та типом відкривання/закривання, а також комбіновані конструкції.
  • З терморозривом: системи з підвищеними термоізоляційними властивостями та ізоляцією. Встановлюються в основному на вхідні приміщення і мають стійкість до факторів навколишнього середовища.

ВИРОБНИКИ СВІТЛОПРОЗОРНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Ми працюємо з кращими виробниками профілів та додаткових складових світлопрозорих

Світлопрозорі конструкції

Звернувшись до СІЗАМу, Ви отримуєте:

  • Грамотну консультацію спеціалістів.
  • Безкоштовний замір у межах міста (Дніпро) та конструкторські роботи.
  • Гарантійне обслуговування.

Замовити світлопрозорі конструкції всіх видів за оптимальною ціною з установкою у Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Києві, Харкові та інших містах України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ