Гарантійне обслуговування від фірми «СИЗАМ»

Для того, щоб відповідати вимогам сучасного ринку, компанія СИЗАМ щодня працює над покращенням свого продукту.

Власне виробництво вимагає не тільки регулярного контролю якості на всіх етапах, а й постійного пошуку шляхів покращення виробництва, нових нестандартних рішень установки, а також матеріалів для виробництва.

Тому наші співробітники постійно тестують нові матеріали та складові, які здатні покращити якість виробів, що шукаються, шукають нові варіанти складання, установки, обшивки.

гарантийное обслуживание ворот

Чому ми впевнені як свою продукцію?

Однією зі складових гарантії є гарантія захисту від корозії. Ми з упевненістю даємо цю гарантію, тому що метал для виробництва поставляється прямо із заводу, ще в заводському мастилі, що захищає від його корозії, а всі елементи секційних воріт оцинковані.

Співпраця з кращими виробниками автоматики так само дозволяє нам бути впевненими як обладнання, що встановлюється.

Усі замірювальні та монтажні роботи виконуються бригадами з багаторічним досвідом роботи, що гарантує високу якість установки.

Завдяки цьому ми з упевненістю даємо клієнтам повну гарантію на всі наші вироби протягом двох років.

Звичайно ж, для тривалого функціонування, всі вироби потребують періодичного профілактичного огляду, а у разі потреби – ремонту або усунення дрібних неполадок. З цим завданням успішно справляється сервісна служба «СИЗАМ», яка, згідно з підписаним з клієнтом договором, проводить огляд, профілактику та, у разі потреби, ремонт об'єкта. А також дає докладну консультацію щодо правил експлуатації та догляду за виробами.

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ