Автоматика roger
Автоматика для воріт roger
Roger автоматика для воріт
Автоматика воріт roger

ПРИВОДИ ДЛЯ ВОРІТ ROGER

Інновації, першокласна механіка та нескінченні технологічні дослідження – ось елементи, які роблять ROGER TECHNOLOGY унікальною компанією. На сьогоднішній день компанія ROGER TECHNOLOGY пропонує широкий спектр електромеханічних приводів та аксесуарів для автоматизації воріт, розроблених з урахуванням новітніх технологій. Лінійка продукції включає автоматику для розстібних, відкатних, підйомно-поворотних та секційних воріт, автоматику промислових воріт, блоки управління та аксесуари.

 

ROGER TECHNOLOGY в даний час є компанією з 5 виробничими майданчиками розміщеними в Італії, 4 власними бізнес-одиницями, і володіє більш ніж 10 000 м2 площ, повністю присвячених спільній розробці та виробництву своїх 100% рішень MADE IN ITALY. Продукція компанії представлена у понад 100 країнах світу.

Купити автоматику ROGER для воріт в компанії СІЗАМ - правильне та надійне рішення

Переваги автоматики ROGER

ГАРАНТІЯ НА АВТОМАТИКУ ROGER – 3 РОКИ!

Інновації – філософія ROGER, які здатні реалізувати повний цикл виробництва автоматики для воріт від дизайну до готового продукту. Автоматика Roger – зразок якості, надійності та функціональності. На продукцію цього бренду дорівнюють інші виробники, а приводи фірми є законодавцем нових трендів у сфері автоматизації комірних систем.

АВТОМАТИЗАЦІЯ РОЗРАШНИХ ВОРОТ

Завдяки широкому спектру рішень можна автоматизувати конструкції різної маси та ширини. Для автоматизації воріт можуть використовуватися різні типи приводів:

 • лінійний;
 • важільний;
 • підземний.

ПРИВЕДЕННЯ ЛІНІЙНОГО ТИПУ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ РОЗПАШНИХ ВОРОТ ЗІ СТВОРКАМИ ШИРИНОЇ ДО 5 М І ТЕРЕЗОМ ДО 1000 КГ

автоматика для воріт roger

2 варіанти кольорового виконання корпусу, дозволяють гнучкіше вирішувати завдання дизайну автоматичних воріт. Анодований або з порошковим покриттям алюмінієвий корпус не схильний до впливу агресивних факторів навколишнього середовища.

Особливості конструкції автоматики ROGER R20

roger автоматика для воріт

 1. Редуктор, що самогальмує, надійно замикає ворота без встановлення додаткових замків. На випадок відсутності напруги в електромережі, для відкривання воріт вручну, передбачено міцну та зручну рукоятку розблокування, що відмикається персональним ключем.
 2. Кінцеві вимикачі відкривання та закривання розміщуються у пазу, виконаному у верхній частині кожуха ходового гвинта та захищені кришкою. Швидке регулювання кінцевих положень ходу воріт здійснюється простим переміщенням каретки вимикача до потрібної точки спрацьовування.
 3. Сталевий п'ятизахідний ходовий гвинт з малим кроком нарізки витків, підданий прецизійній механообробці та загартуванні, підтримуваний двома шарикопідшипниками з боку редуктора і підшипником ковзання з протилежного краю приводу, забезпечує рівномірний розподіл зусилля по шарнірній контактній поверхні. Таким чином, реалізується виняткова плавність руху воріт та міцність конструкції.
 4. Завдяки похилому розміщенню двигуна, високе тягове зусилля шарнірної втулки досягається використанням в конструкції редуктора всього лише одного ступеня, що значно знижує масу і габарити приводу. Обертання двигуна через сталевий черв'як передається на шестірню ходового гвинта, виготовлену з бронзи. При такому поєднанні конструкційних матеріалів суттєво зменшується тертя, нагрівання та знос деталей.
 5. Штатний затискач дозволяє виконати безпечне та герметичне введення кабелю електроживлення мотора. Стартовий конденсатор і кінцеві вимикали скомутовані на клемній колодці всередині корпусу приводу, в результаті значно спрощуються всі електричні підключення. Особливості конструкції.

ПРИВОДИ ЛІНІЙНОГО ТИПУ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ РОЗПАШНИХ ВОРОТ ЗІ СТВОРКАМИ ШИРИНОЮ ДО 3 М І ВАГА ДО 800 КГ

автоматика воріт roger

Особливості конструкції автоматики ROGER M20

привід roger

 1. Потужний електродвигун передає крутний момент через зубчасту та конічну передачі виконані зі сталі та бронзи забезпечує відмінні експлуатаційні характеристики та довгий термін служби приводу. Є два варіанти електродвигунів, що працюють від 230 В змінного або 24 В постійного струму.
 2. Енкодер дозволяє блоку управління мати постійний контроль за положенням стулки воріт.
 3. Усі рухомі та механічні частини приводу зібрані незалежно від корпусу, що дозволяє уникнути резонансів, і робить роботу приводу тихою та плавною.
 4. Зручна рукоятка розблокування на випадок відсутності напруги в електромережі забезпечує плавне розблокування приводу завдяки оригінальній камері змінного профілю.
 5. Електропідключення виведено на єдину колодку розташовану у верхній частині корпусу, що спрощує підключення та обслуговування приводу.

ПРИВЕДЕННЯ ЛІНІЙНОГО ТИПУ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ РОЗПАШНИХ ВОРОТ ЗІ СТВОРКАМИ ШИРИНОЮ ДО 3 М І ТЕРЕЗОМ ДО 800 КГ

roger привід воріт

Особливості конструкції автоматики ROGER G20

Особливості конструкції автоматики ROGER G20

 1. Потужний електродвигун передає крутний момент через зубчасту та конічну передачі виконані зі сталі та бронзи забезпечує відмінні експлуатаційні характеристики та довгий термін служби приводу. Є два варіанти електродвигунів, що працюють від 230 В змінного або 24 В постійного струму.
 2. Енкодер дозволяє блоку управління мати постійний контроль за положенням стулки воріт.
 3. Усі рухомі та механічні частини приводу зібрані незалежно від корпусу, що дозволяє уникнути резонансів, і робить роботу приводу тихою та плавною.
 4. Зручна рукоятка розблокування на випадок відсутності напруги в електромережі забезпечує плавне розблокування приводу завдяки оригінальній камері змінного профілю. Рукоятка відмикається індивідуальним ключем.
 5. Електропідключення виведено на єдину колодку розташовану у верхній частині корпусу, що спрощує підключення та обслуговування приводу.

ПРИВОДИ ЛІНІЙНОГО ТИПУ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ РОЗПАШНИХ ВОРОТ ЗІ СТВОРКАМИ ШИРИНОЮ ДО 5 МЕТРІВ І ВАГИМ ДО 1200КГ

ROGER H20

Особливості конструкції автоматики ROGER H20

ROGER H20

 1. Потужний електродвигун передає момент, що крутить, до полотна воріт через триступінчасту передачу, забезпечує відмінні експлуатаційні характеристики і довгий термін служби приводу. У приводі Н20 реалізована ідея повороту рухомого корпусу з гвинтовою передачею навколо основного корпусу з двигуном і черв'ячною передачею. Це рішення дозволило встановити надійніший, низькошумливий двигун і розмістити монтажні дроти в корпусі приводу. У конструкції приводу відсутні підшипники ковзання - всі вали встановлені тільки на шарикопідшипникові опори.
 2. Енкодер дозволяє блоку керування постійно контролювати положення полотна воріт.
 3. У конструкції приводу відсутні підшипники ковзання - всі вали встановлені тільки на шарикопідшипникові опори. Деталі передачі виготовлені зі сталі та бронзи, що забезпечує відмінні експлуатаційні характеристики та тривалий термін служби приводу.
 4. Зручна рукоятка розблокування на випадок відсутності напруги в електромережі забезпечує плавне розблокування приводу завдяки оригінальній камері змінного профілю.
 5. Рукоятка відмикається індивідуальним ключем. 6. Вбудовані механічні упори дають змогу встановлювати привід на ворота без зовнішніх обмежувачів ходу полотна.
 6. Електропідключення виведено на єдину колодку розташовану у верхній частині корпусу, що спрощує підключення та обслуговування приводу.

ПРИВІД СХОВАНОЇ УСТАНОВКИ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ РОЗПАШНИХ ВОРОТ ЗІ СТВОРКАМИ ШИРИНОЇ ДО 3,5 М ТА ВАГА ДО 800 КГ

ROGER R21

Ідеальне рішення для автоматизації воріт будь-яких конструкцій, що не порушує початкової форми і дизайну стулок. Змонтований під землею, у спеціальному фундаментному коробі привід повністю непомітний.

Особливості конструкції автоматики ROGER R21

ROGER R21

 1. Фундаментний короб виготовляється з гальванізованої конструкційної або нержавіючої сталі і завжди встановлюється одночасно з воротами, мотор-редуктор, може бути змонтований пізніше. Можливість проведення відстроченого монтажу приводу дає змогу оптимально витрачати бюджет на будівництво воріт.
 2. Упор закривання: плавне регулювання закритого положення стулки.
 3. Вбудовані механічні упори для обмеження ходу воріт значно спрощують монтаж. Упор відкривання: дискретне регулювання відкритого положення стулки – 6 позицій.
 4. На випадок відсутності напруги в електромережі для відкривання воріт вручну застосовується система розблокування важелів фундаментного короба з персональним ключем або стандартною рукояткою. Обидві системи блокуються автоматично при черговому закриванні стулки.
 5. Ворота спираються на шарнір, що обертається на кулі із загартованої сталі, що запобігає звичайному передчасному зносу або нестійкості системи обертання.
 6. Корпус оснащений паронітовими прокладками та сальниками з фторкаучукової гуми, що робить його абсолютно водонепроникним.
 7. Самогальмуючий черв'ячний редуктор надійно замикає ворота без використання додаткових замків, установка яких рекомендована тільки для стулок завширшки понад 2,5 м.
 8. Мотор-редуктор укладений у корпус із спеціального сплаву титану та алюмінію, що гарантує абсолютну стійкість до корозії.
 9. При складанні корпусу редуктора використовується кріплення тільки з нержавіючої сталі.

ПРИВЕДЕННЯ ВАЖЕЛЬНОГО ТИПУ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ РОЗПАШНИХ ВОРОТ ЗІ СТВОРКАМИ ШИРИНОЇ ДО 4 М І ВАГА ДО 800 КГ

ROGER R23

Універсальне рішення для воріт, змонтованих на широких колонах, коли установка лінійних приводів неможлива або непрактична. У стандартній комплектації привод оснащений вимикачами кінцевих положень, що дозволяють з високою точністю регулювати кут відчинення воріт.

Особливості конструкції автоматики ROGER R23

ROGER R23

 1. Електродвигун захищений від перегріву чутливим термостатом безпеки з порогом спрацьовування 140°С.
 2. Усі зубчасті колеса та черв'ячний гвинт виготовлені з металевих матеріалів, первинна передача – із загартованої сталі та бронзи.
 3. У конструкції редуктора відсутні підшипники ковзання – всі вали встановлені лише на шарикопідшипникові опори. Такі ґрунтовні рішення дають відмінні результати: відсутність шуму, вібрацій та високу довговічність роботи.
 4. Ідеальне центрування корпусних елементів досягається їх точною фрезеруванням та застосуванням напрямних штифтів при складанні. Паронітова прокладка забезпечує герметичність системи змащення.
 5. Обидві найбільш навантажені шестерні вузла аварійного розблокування ручного термооброблені для максимальної надійності. Додатково привід може комплектуватися системою дистанційного розблокування з тросом.
 6. Завдяки вигнутій формі одного із сегментів, відсутні зони перехльосту важелів, що забезпечує захист від затискань. Довгий шарнірний важіль lT303 дозволяє монтувати привід зсередини території, що охороняється, навіть у тому випадку, коли стулка воріт відкривається назовні.
 7. Монтажна пластина із сталі завтовшки 5 мм забезпечує жорстке кріплення редуктора на поверхнях будь-якого типу.
 8. Універсальна конструкція дозволяє використовувати одну модель приводу для відкривання правої та лівої стулок.
 9. Стійкі до впливу корозії оцинковані важелі скріплені між собою та зі стулкою потужними болтами та високоточними втулками. Це надає руху воріт додаткову плавність, виключає скрипи, зменшує тертя та знос деталей.

ПРИВЕДЕННЯ ВАЖЕЛЬНОГО ТИПУ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ РОЗПАШНИХ ВОРОТ ЗІ СТВОРКАМИ ШИРИНОЇ ДО 2,8 М І ВАГИМ ДО 300 КГ

ROGER H23

Оптимальний привід для автоматизації присадибної брами, встановлених на широких колонах. Для відкривання стулки на кут 90° необхідно всього 12 секунд, що є одним із найкращих значень часу порівняно з аналогічними конкуруючими моделями

Особливості конструкції автоматики ROGER H23

ROGER H23

 1. Шлицевий вал із легованої сталі забезпечує оптимальне механічне зчеплення та легкий монтаж/демонтаж шарнірних важелів.
 2. Міцна алюмінієва рукоятка розблокування, оснащена персональним ключем, дозволяє розблокувати та переміщати вручну ворота з будь-якого положення без електроживлення від основної мережі. Додатково привід може комплектуватись системою дистанційного розблокування з тросом.
 3. Сталь та бронза у конструкції редуктора істотно зменшує тертя, нагрівання та знос деталей.
 4. 1400 безшумних оборотів за хвилину забезпечують два прецизійні підшипники електромотора.
 5. Несуча конструкція, виконана з литого під тиском алюмінію, має високу міцність при малій вазі.
 6. Зубчасте колесо проходить лазерну термічну обробку для оптимальної твердості та високої зносостійкості.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ВІДКАТНИХ ВОРОТ

ПРИВЕДЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВІДКАТНИХ ВОРОТ ВАГА ДО 300 КГ

ROGER M30

Економічне рішення для автоматизації декоративних огорож та виробництва рекламно-демонстраційних стендів. Вбудований у привід ультрасучасний блок управління суттєво спрощує всемонтажні роботи та електричні підключення.

Особливості конструкції автоматики ROGER M30

ROGER M30

 1. Оптимальне поєднання конструкційних матеріалів зі сталі та бронзи суттєво зменшує тертя, нагрівання та знос деталей.
 2. Енкриментний енкодер постійно контролює переміщення воріт, їхню зупинку, зворотний хід за наявності перешкоди
 3. Подовжена форма пазів під анкерні болти дозволяє змінювати площу контакту ведучої шестерні із зубчастою рейкою воріт. Таким чином, досягається абсолютна стійкість та відсутність вібрацій у системі
 4. Несуча конструкція з литого під тиском алюмінію має високу міцність при малій вазі.
 5. Електродвигун захищений від перегріву чутливим термостатом безпеки з порогом спрацьовування 150°С.
 6. Міцна алюмінієва рукоятка розблокування, оснащена персональним ключем, дозволяє розблокувати та переміщати вручну ворота з будь-якого положення без електроживлення основної мережі

ПРИВЕДЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВІДКАТНИХ ВОРОТ ВАГА ДО 600 КГ

Roger H30

Основна відмінність приводів Roger H30 у системі відключення при досягненні максимально відкритого або закритого положення, оскільки вона буває двох варіантів:

 • механічна (модель H30/643) - кронштейн, що наближається до приводу, який встановлений з обох боків зубчастої рейки, відгинає пружину, тим самим сприяючи її натисканню на вимикачі. Такий тип більш демократичний за ціною, але в морозні зимові дні може не повністю функціонувати. Причина цього - примерзання пружини до вимикача, що даватиме автоматиці помилкові сигнали.
 • магнітна – (H30/644) - магнітне відключення у плані надійніше, не впливає ні сніг, ні мороз. А функціонує за рахунок встановлених магнітів замість кронштейнів.

Особливості конструкції автоматики ROGER H30

Roger H30

 1. Запобіжний вимикач зупиняє подачу команд управління при розблокуванні редуктора на етапі монтажу або при аварійному ручному керуванні воротами
 2. Енкодер реалізує режими уповільнення швидкості воріт по досягненню крайніх положень ходу
 3. Додаткову безпеку гарантує кожух провідної шестерні, що знімається.
 4. Грунтовний підхід до всіх деталей – будь-які приводи для воріт RogeR Technology комплектуються монтажною пластиною товщиною 3мм і потужним анкерним кріпленням.
 5. Вдале поєднання конструкційних матеріалів зі сталі та бронзи суттєво зменшує тертя, нагрівання та знос деталей.
 6. 1400 безшумних оборотів за хвилину забезпечують два спеціальні прецизійні підшипники електромотора.
 7. Зручна металева рукоятка розблокування, оснащена персональним ключем, дозволяє розблокувати та переміщати вручну ворота з будь-якого положення без електроживлення основної мережі.

ПРИВЕДЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВІДКАТНИХ ВОРОТ ВАГА ДО 1200 КГ

Roger R30

Серія приводів Roger R30 представлена кількома моделями для важких воріт. Лінійка приводів Roger R30 представлена моделями різної потужності:

 • R30/403, R30/404 потужністю 280 Вт для стулок до 400 кг (рекомендований мах 200 кг);
 • R30/803, R30/804 потужністю 350 Вт для стулок до 800 кг (рекомендований мах 400 кг);
 • R30/1203, R30/1204 потужністю 420 Вт для стулок до 1200 кг (рекомендований мах 600 кг).

При цьому кожна може поставлятися як з механічними, так і з кінцевими магнітними вимикачами. Показник інтенсивності – 50%, що говорить про напівпромислове призначення. Привід підійде для житлового сектора (приватного та багатоквартирних будинків), а також невеликих компаній. Стежити за чергуванням періодів активності та відпочинку обов'язково (скільки працює, стільки має і відпочивати, працювати постійно не розрахований).

Особливості конструкції автоматики ROGER R30

Roger R30

 1. Енкодер реалізує режими уповільнення швидкості воріт для досягнення крайніх положень ходу.
 2. Висота приводу щодо монтажної основи регулюється сталевими шпильками в 6 точках, що робить конструкцію максимально стійкою, а монтаж зручним.
 3. На воротах автоматизованих приводами з механічними кінцевими вимикачами, криги, що утворюються на зубчастій рейці за несприятливих погодних умов, викликають зміщення положень зупинки воріт. Подібні недоліки унеможливлені для моделей, оснащених магнітними кінцевиками. Постійні магніти надійно та точно позиціонують крайні точки ходу стулки.
 4. Вигідне поєднання конструкційних матеріалів зі сталі та бронзи суттєво зменшує тертя, нагрівання та знос деталей.
 5. Прецизійно шліфований та загартований черв'ячний гвинт забезпечує виняткову плавність руху вихідного валу та довговічність редуктора.
 6. Ергономічна алюмінієва рукоятка розблокування, оснащена персональним ключем, дозволяє розблокувати та переміщати вручну ворота з будь-якого положення без електроживлення основної мережі.

ПРИВЕДЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВІДКАТНИХ ВОРОТ ВАГА ДО 2200 КГ

Roger G30

Виробник позиціонує серію Roger G30 як автоматику для надважких воріт: є моделі, розраховані на стулки вагою від 1,5 до 2,5 тонн вагою (4 модифікації, кожна може бути з механічними або магнітними кінцевими вимикачами).

Особливості конструкції автоматики ROGER G30

Roger G30

 1. Енкриментний енкодер постійно контролює переміщення воріт, їхню зупинку, зворотний хід за наявності перешкоди.
 2. Оптимальне поєднання конструкційних матеріалів зі сталі та бронзи суттєво зменшує тертя, нагрівання та знос деталей.
 3. Наявність вільного місця під корпусом приводу дозволяє розміщувати додаткове обладнання: контролери індукційних петель, зчитувачі карток доступу, таймери і т.д.
 4. У комплект поставки штатно включена універсальна гумова манжета RogeR Technology, що забезпечує герметичний введення кабелів живлення та керування через днище приводу та захищає від проникнення гризунів у простір кожуха виробу.
 5. Радіальні підшипники захищені контактними ущільненнями та заповнені термостійким мастилом, достатнім на весь термін служби приводу.
 6. Надійна металева рукоятка розблокування, оснащена персональним ключем, дозволяє розблокувати та переміщувати вручну ворота з будь-якого положення без електроживлення основної мережі.

ПРИВЕДЕННЯ ПІДЗЕМНОЇ ВСТАНОВЛЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВІДКАТНИХ ВОРОТ ВАЖИЛОЮ ДО 800 КГ

RogeR Technology

Оригінальне рішення щодо розміщення електродвигуна нижче нульової позначки проїжджої частини у спеціальному фундаментному коробі запатентовано RogeR Technology. Плата управління винесена за габарити механізму і може бути розміщена поруч із воротами у стандартному ПВХ боксі RogeR Technology або в електрощиті найближчої будови. Це робить E30 компактним і дуже зручним у підключенні та налаштуванні режимів роботи приводу, пристроїв керування та безпеки.

Привід RogeR Е30 не тільки ґрунтовно опрацьований з інженерної точки зору, але й відрізняється чудовим сучасним дизайном суттєво зменшує тертя, нагрівання та зношування деталей.

Особливості конструкції автоматики ROGER Е30

ROGER Е30

 1. Корпус приводу повністю виконаний з металу та міцний настільки, що може витримати наїзд колеса вантажного автомобіля.
 2. Ергономічна рукоятка аварійного ручного розблокування виконана з металу та замикається персональним ключем.
 3. Блок магнітних кінцевих вимикачів точно виявляє крайні положення воріт, що особливо актуально в умовах снігової зими.
 4. Сучасні герметизуючі матеріали роблять виріб повністю непроникним для вологи та пилу, що підтверджено класом захисту IP67.
 5. Спеціальні манжетні ущільнення підшипників надійно утримують мастило за високих температурних режимів роботи електродвигуна.
 6. Енкодер безперервно контролює рух воріт.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ГАРАЖНИХ ВОРОТ

ПРИВЕДЕННЯ СОТОЛОЧНОЇ УСТАНОВКИ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ СЕКЦІЙНИХ І ПІДЙОМНО-ПОВОРОТНИХ ВОРОТ ПЛОЩИНОЮ ДО 9,5 М2

Roger M40

Приводи Roger M40 розраховані на керування побутовими секційними воротами з низьким та стандартним підйомом, площа яких не перевищує 12 кв. м, висота – 2,3 м, а інтенсивність використання – 50%. Функція уповільнення швидкості на початку та в кінці руху забезпечує плавність ходу воріт та захищає двигун приводу від стартових перевантажень.

Автоматика секційних воріт M40 Roger встановлюється в сухих приміщеннях, що добре провітрюються, з гарною теплоізоляцією.

Особливості конструкції автоматики ROGER M40

ROGER M40

 1. Цілісний профіль з екструдованого алюмінію має виділені треки для ланцюга, каретки та замку, що виключає люфти та вібрації в системі трансмісії та робить рух воріт максимально плавним.
 2. Регульований акцент відкритого положення воріт робить роботу приводу повністю безпечною.
 3. Спеціальна конструкція сталевого замку полегшує процедуру аварійного замикання полотна воріт у закритому положенні.
 4. Шків ковзання ланцюга забезпечений роликовим підшипником, що забезпечує мінімум тертя, відсутність вібрації та безшумність роботи.
 5. Вузол натягу ланцюга, мотор – редуктор та блок управління розташовані з одного краю напрямного профілю, що значно скорочує час на монтаж та регулювання приводу.
 6. Безпека роботи та простота програмування приводу реалізована завдяки електромотору постійного струму, з магнітним енкодером.
 7. У разі відсутності електроживлення в мережі буксирувальна каретка оснащена зручною рукояткою розблокування зі шнуром. Додатково привід може комплектуватися системою дистанційного розблокування з тросом.
 8. Дискретне регулювання обертів електромотора підтримує 3 швидкості переміщення буксирувальної каретки.

ROGER H40

Особливості конструкції автоматики ROGER H40

ROGER H40

 1. Цілісний профіль з екструдованого алюмінію має виділені треки для ланцюга, каретки та замку, що виключає люфти та вібрації в системі трансмісії та робить рух воріт максимально плавним.
 2. Регульований акцент відкритого положення воріт робить роботу приводу повністю безпечною.
 3. Спеціальна конструкція сталевого замку полегшує процедуру аварійного замикання полотна воріт у закритому положенні.
 4. Потужна буксирувальна каретка оснащена надзвичайно простим та надійним ексцентриковим механізмом розблокування.
 5. Шків ковзання ланцюга забезпечений роликовим підшипником, що забезпечує мінімум тертя, відсутність вібрації та безшумність роботи.
 6. Вузол натягу ланцюга, мотор – редуктор та блок управління розташовані з одного краю напрямного профілю, що значно скорочує час на монтаж та регулювання приводу.
 7. Безпека роботи та простота програмування приводу реалізована завдяки електромотору постійного струму, з магнітним енкодером.
 8. У разі відсутності електроживлення в мережі буксирувальна каретка оснащена зручною рукояткою розблокування зі шнуром. Додатково привід може комплектуватися системою дистанційного розблокування з тросом.
 9. Дискретне регулювання обертів електромотора підтримує 3 швидкості переміщення буксирувальної каретки

ПРИВОДИ СТЕЛЬНОЇ УСТАНОВКИ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ СЕКЦІЙНИХ І ПІДЙОМНО-ПОВОРОТНИХ ВОРІТ ПЛОЩИНОЮ ДО 16 М2

Привід ROGER G40

Привід G40 призначений для великих воріт та воріт, встановлених на парковках невеликих офісних центрів.

Особливості конструкції автоматики ROGER G40

ROGER G40

 1. Цілісний профіль з екструдованого алюмінію має виділені треки для ланцюга, каретки та замку, що виключає люфти та вібрації в системі трансмісії та робить рух воріт максимально плавним.
 2. Регульований акцент відкритого положення воріт робить роботу приводу повністю безпечною.
 3. Спеціальна конструкція сталевого замку полегшує процедуру аварійного замикання полотна воріт у закритому положенні.
 4. Потужна буксирувальна каретка оснащена надзвичайно простим та надійним ексцентриковим механізмом розблокування.
 5. Шків ковзання ланцюга забезпечений роликовим підшипником, що забезпечує мінімум тертя, відсутність вібрації та безшумність роботи.
 6. Вузол натягу ланцюга, мотор – редуктор та блок управління розташовані з одного краю напрямного профілю, що значно скорочує час на монтаж та регулювання приводу.
 7. Безпека роботи та простота програмування приводу реалізована завдяки електромотору постійного струму, з магнітним енкодером.
 8. У разі відсутності електроживлення в мережі буксирувальна каретка оснащена зручною рукояткою розблокування зі шнуром. Додатково привід може комплектуватися системою дистанційного розблокування з тросом.
 9. Дискретне регулювання обертів електромотора підтримує 3 швидкості переміщення буксирувальної каретки.

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео автоматика ROGER

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

ВЛАСНІ МОНТАЖНІ БРИГАДИ

Установку автоматики рекомендуємо довірити професіоналам, які знають усі тонкощі та можливі ускладнення у процесі встановлення. Наша бригада монтажників із багаторічним стажем допоможе Вам встановити автоматику Roger для воріт.

СЕРВІСНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Встановлення, монтаж та обслуговування автоматики для воріт

Купити автоматику Roger для воріт у Дніпрі можна в СІЗАМ. Наші фахівці допоможуть Вам остаточно визначитися з моделлю приводу та за необхідності організувати доставку по місту Дніпро, а також відправити до будь-якого міста України: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне та ін.

Замовити консультацію та прорахунок вартості автоматики Roger можна за телефонами: +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 .

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ