Розпашні ворота
Купити розпашні ворота
Розсувні ворота з хвірткою
В'їзна розпашні ворота

Купити розпашні ворота

Традиційним і найдоступнішим варіантом в'їзної брами є автоматичні розпашні ворота. Вони підходять для в'їзду на територію дачі, житлового чи готельного комплексу, промислових підприємств, офісних будівель, а також складських територій із інтенсивним потоком автомобілів. Розпашні ворота з автоматикою можуть перекривати прорізи шириною до 5 метрів. Відчинятися розпашні ворота можуть і в бік дороги, і в бік будинку.

Розпашні ворота

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

При виборі будь-якої продукції ми шукаємо всілякі плюси і мінуси, щоб прийняти правильне рішення. Ворота не є винятком.

Переваги розпашних воріт:

  • проста та зрозуміла конструкція;
  • найекономічніші як у створенні, так і в установці.

Недоліки розпашних воріт:

  • займають корисний простір двору або перед двором, що дорівнює рівному радіусу руху стулок воріт ;
  • в зимову пору року для відкриття необхідно буде прибирати сніг на шляху руху стулок;
  • при сильних поривах вітру для безпеки стулку потрібно фіксувати.

 

Хвіртка

Розпашні ворота з автоматикою можуть бути доповнені вбудованою хвірткою або хвіртки, що окремо стоїть, в залежності від побажання клієнта або наявності технічної можливості. Для гармонійного поєднання вона оформляється в такому самому стилі, як і самі ворота.

Хвіртка оснащується електрозамком, кабель від якого ховається в рамі виробу. До хвіртки часто підключається домофон.

hvirtka-rozpashni-vorota

ІНШІ ВОРОТА, НА ЯКИХ МИ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ

АЛЮМІНІЄВІ РОЗПАШНІ ВОРОТА

Підібрати найкраще рішення для захисту отворів, яке працюватиме довго, безвідмовно та радуватиме щодня – це наше основне завдання при роботі з клієнтом. Саме тому компанія СИЗАМ перейшла повністю на реалізацію та встановлення розпашних воріт з алюмінієвого профілю. Це саме та конструкція, яка виконує свої функції на 100%, не приносить клопоту і окупиться з лишком за роки своєї роботи. За рахунок чого це виконується? Для цього розглянемо переваги та особливості розстібних алюмінієвих воріт.

Максимальний термін служби

Автоматичні розпашні ворота мають бути надійними. Всі елементи каркаса воріт виготовлені з алюмінієвого профілю, що покритий полімером. Алюміній - один із найдовговічніших матеріалів, в основному за рахунок стійкості до високої вологості, перепадів температур та інших погодних факторів. Алюмінієвий профіль не піддається корозії, тому іржа, яка є "болю" всіх зварених воріт, вас не турбуватиме ні своїм виглядом, ні наслідками (не потрібно регулярно лагодити та підфарбовувати ворота). Алюмінієві розпашні ворота прослужать щонайменше 15 років.

Алюміній сам по собі легкий, тому за рахунок невеликої ваги конструкції, знижується фізичне зношування рухомих частин воріт і зменшується навантаження на стовпи, що несуть.

 

Надійність та естетика на довгі роки

Орні алюмінієві ворота продумані до кожної деталі. Трисекційні накладні петлі регулюються за трьома напрямками. За рахунок цього зручно відкоригувати оптимальну величину зазору і запобігти провисанню стулок воріт в процесі експлуатації.

Відсутність видимих елементів кріплення забезпечує естетичний зовнішній вигляд орних алюмінієвих воріт.

Завдяки чіткій геометрії, а також міцності профілів і комплектуючих, алюмінієві ворота зберігають працездатність і акуратність протягом усього терміну служби.

 

Безшумність роботи

Тиха робота алюмінієвих орних воріт забезпечується за рахунок алюмінієвої рами, яка істотно полегшує конструкцію воріт, а також спеціальних пластмасових вставок у трьохсекційних петлях, які до того ж захищають їх від засмічення.

 

Оперативний ремонт

В'їзна алюмінієва брама зовсім не має зварних з'єднань. Для припасування необхідно тільки свердлити або різати раму, а для цього не потрібне складне обладнання. Якщо якийсь елемент воріт пошкодили, він може бути легко замінений прямо на місці, без необхідності забирати ворота на виробництво. Регулярного ремонту алюмінієві розпашні ворота не потребують.

 

АЛЮМІНІЄВІ ВОРОТА - це нове покоління воріт , яке додало до переваг металевих воріт ще й високу антикорозійну стійкість, високоякісне полімерне покриття, комфорт, довговічність, безліч варіантів заповнення. Алюмінієві розпашні ворота - це покупка не на пару років, це щонайменше 15 років експлуатації при 4 циклах відкривання-закривання на день, без турбот та додаткових вкладень протягом усього терміну служби.

У ПОШУКАХ ЧОГО-ТО УНІКАЛЬНОГО? СИЗАМ МОЖЕ ВСТАНОВИТИ І ВОРОТА - ГАРМОШКА

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

За своїм бажанням Ви можете вибрати матеріал для заповнення алюмінієвих воріт, а також колір для фарбування конструкцій. Нині асортимент зашивки стулок воріт настільки різноманітний, що можна підібрати ворота під будь-який інтер'єр об'єкта.

Розпашні ворота замовити можна, заздалегідь обравши наповнення. Для того, щоб Вам було легше визначитися, давайте зупинимося трохи докладніше на кожному виді заповнення полотна воріт, які пропонує СІЗАМ, і подивимося, як виглядають розпашні ворота з цими ВИДАМИ ЗАШИВОК.

 

Розпашні ворота із заповненням сендвіч-панелями

Ворота розпашні секційні з наповненням з сендвіч-панелей не тільки мають відмінні експлуатаційні та захисні характеристики, але й мають презентабельний зовнішній вигляд. А завдяки різноманітності структури сендвіч-панелей, клієнту не важко підібрати необхідний варіант, який поєднуватиметься із загальним інтер'єром ділянки.

Сендвіч-панелі виготовляють із сталевих листів із пінополіуретановим заповненням. Ворота секційні розпашні мають порівняно невисоку вагу стулок, проте при цьому зберігається жорсткість. За рахунок удароміцної сталі полотно воріт захищене від корозії та від механічних пошкоджень. Ще однією важливою перевагою є нескладна заміна певної ділянки полотна, якщо сендвіч вийшов з ладу.

rozpashni-vorota-sendvich-panel

 

Розпашні ворота з заповненням штакетником

Борота з металевого штакетника виглядають досить оригінально і придивитися особливо тим, хто любить відкритий простір.

Металоштакетник виготовляється із сталевого оцинкованого листа товщиною 0,5 мм із захисним одностороннім або двостороннім полімерним декоративним покриттям. Колір воріт з металоштакетника вибирається за бажанням замовника, згідно з колірною палітрою RAL. Завдяки якісній обробці матеріалу штакетник не іржавіє, не вигоряє на сонці та не боїться вологи. А хороша стійкість до вітру зберігає його цілісність на багато років. При правильному монтажі воріт з металевого штакетника термін їх експлуатації складе близько 30 років.

rozpashni-vorota-shtaketnik

Ворота - жалюзі

Жалюзі в зашивці полотна воріт складаються з ламелей, які розташовані під нахилом. Завдяки цьому з боку двору видно прилеглу територію, але при цьому подвір'я з боку вулиці не проглядається.

Ламелі найчастіше виготовляють з алюмінію завтовшки 0,45 - 1 мм залежно від розміру планок, що використовуються. Так як ламелі монтуються в горизонтальному положенні, їх довжина може бути різною, а ширина складе 82 або 100 мм.

Колірне рішення може бути виконане як у стандартних відтінках, так і в ексклюзивному варіанті за бажанням та можливостями замовника. Для фарбування використовується спеціальна полімерна фарба. Вона стійка до шкідливого впливу навколишнього середовища та надовго збереже колір Вашої брами. Ворота жалюзі можуть бути виконані з імітацією дерева. Ламельне заповнення виглядає дуже стильно та ефектно.

rozpashni-vorota-zhaluzi

Якщо Ви вирішили купити ворота з алюмінієвого профілю, але Вам складно визначитися з вибором, то запрошуємо Вас в SHOWROOM, де Ви зможете подивитися наживо всі варіанти заповнення воріт. Ми запропонуємо Вам варіанти, які відповідають Вашим вимогам.

 

ФУНДАМЕНТ ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРОТ

Для того, щоб Ваші відчинені ворота прослужили Вам багато років, необхідно до монтажу воріт підготувати надійний фундамент. Якщо ж цього не передбачити, то через деякий час у процесі експлуатації опори просядуть, розхитаються і через час деформується вся конструкція.

Щоб такого не сталося, потрібно приділити особливу увагу підготовці фундаменту. Проконсультуйтеся з нашими менеджерами і Ви дізнаєтеся, чи необхідні на Вашому об'єкті додаткові фундаментні роботи. Ви можете їх виконати самотужки або наша монтажна бригада СИЗАМ виконає всі необхідні підготовчі роботи.

fundament-dlya-raspashnykh-vorot

 

АВТОМАТИЗАЦІЯ РОЗРАШНИХ ВОРОТ

Раніше такі конструкції можна було відчиняти, закривати тільки вручну. У сучасному світі кожен водій прагне того, щоб після важкого робочого дня не возитися із засувами та замками, а вранці поспіхом не втрачати час на зайві рухи з відчиненням та зачиненням воріт. Фахівці компанії СІЗАМ проконсультують Вас та підберуть найбільш оптимальний варіант автоматики для Ваших воріт.

Додатковий плюс - автоматика може монтуватися на розпашні ворота, що вже є у вас.

Найважливіше про автоматику для воріт читайте на нашому сайті.

avtomatika-dlya-rozpashnyh-vorot

 

Для вибору кольору каркасу та варіантів зашивки воріт запрошуємо до нас у виставковий зал за адресою: пр-т Олександра Поля, 129, де ми на зразках покажемо Вам можливі варіанти колірних рішень матеріалу воріт і у Вас буде можливість наочно вибрати необхідний відтінок.

 

Купити в'їзні розпашні ворота за оптимальною ціною, замовити їх виробництво, доставку в Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ