Протипожежні люки
Люки металеві протипожежні
Протипожежний люк ціна
Протипожежні люки на горище

Люки протипожежні металеві

Протипожежні люки зазвичай встановлюють, коли немає технічної можливості встановити протипожежні двері або це недоцільно. За великим рахунком, люки від протипожежних дверей відрізняються розмірами. Розрізняють: люк виходу на покрівлю та горище протипожежний (протипожежний горищний люк), люк протипожежний підлоговий, протипожежний люк у перекритті та на балконі.

Протипожежні люки

Найбільш поширені місця встановлення металевих протипожежних люків:

 • люк виходу на покрівлю, на дах та горище будівлі;
 • пожежні ніші та тамбури;
 • вентиляційні шахти;
 • електрощитові;
 • ліфтові шахти;
 • виробничі та складські приміщення.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В

Відео розпашні ворота

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

РІЗНОВИДНОСТІ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ЛЮКІВ

За типом монтажу протипожежні люки поділяють на:

 • Стінові . Встановлюються у стіні будівлі і мають меншу товщину дверного полотна і коробки, т.к. не піддаються постійному навантаженню.
 • Стельові (горищні) . Встановлюються в стелю та ведуть на горище чи дах будівлі. Такі двері та люки обов'язково постачаються сходами вертикальними або похилими.
 • Підлогові .

Встановлюються в підлогу і зазвичай ведуть у підвальні приміщення. Так як вони знаходяться під навантаженням (по них же ходять), цей тип люків виготовляється з використанням посиленої коробки і полотна (товщиною до 2 мм)

Протипожежні люки - види

ЛЮК ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ПЕРЕГАРНИЙ З СХОДИ

Установка стельових і люків для підлоги допустима тільки петлями назовні, тобто. так, щоб він відкривався нагору.

За конструктивом протипожежні люки можуть бути:

 • Одностулкові - з одними дверцятами.
 • Двостулкові - з двома дверцятами.

Протипожежні люки - види

СИЗАМ НАДАЄ НА ВИРОБ СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ

Усі протипожежні конструкції компанії СІЗАМ сертифіковані та відповідають вимогам державних будівельних норм України щодо пожежної безпеки. У СІЗАМ можна замовити протипожежні люки з межею вогнестійкості ЕI 60 і ЕI 30.

противопожарные люки

Параметр вогнестійкості EI говорить нам про те, який час проходить з початку на ворота відкритого вогню до прояву однієї з двох заявлених ознак. Е – визначає цілісність воріт, I – визначає теплоізолюючу здатність.

ПРОТИПОЖЕЖНІ ЛЮКИ: ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Конструкція металевого протипожежного люка схожа з конструкцією однопольних протипожежних дверей і включає коробку і вбудоване в неї полотно.

Протипожежні люки - конструкція

Полотно люків є прямокутною плитою, виготовленою з металевого профілю і двох металевих листів товщиною від 0,8 до 2 мм. Використовувана товщина металу залежить від призначення з необхідною межею міцності та вогнестійкості. Найтовстіший метал застосовується для протипожежних люків підлогової установки. Між металевими листами полотен люка укладається один або кілька шарів вогнетривкого наповнювача.

По периметру коробки (рами) протипожежних люків клеїться термореактивний ущільнювач та звичайний гумовий ущільнювач. Вогнезахисні люки можуть бути холодними - для установки всередині або теплими для установки зовні приміщення.

Обов'язково протипожежні люки комплектуються петлями, дверною фурнітурою та замками, що зберігають працездатність за умов високих температур.

Протипожежні люки, як і протипожежні двері, можуть бути оснащені замками з автоматизованим або ручним керуванням з пульта спостереження або пожежного поста.

СИЗАМ МАЄ ЛІЦЕНЗІЮ НА МОНТАЖ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ЛЮКІВ І ІНШИХ КОНСТРУКЦІЙ

Встановлення протипожежних люків, як і всіх вогнестійких конструкцій, повинні проводити кваліфіковані фахівці, які мають ліцензію та досвід встановлення подібних систем.

У НАС ВИ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ РІЗНІ ВИДИ ПРОТИПОЖЕЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Протипожежні двері Протипожежні відкатні ворота Протипожежні розпашні ворота Протипожежні секційні ворота Протипожежні штори

Купити протипожежні люки за оптимальною ціною, замовити їх виробництво, доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ