В'їзна брама Alutech
В'їзна брама Alutech
В'їзна брама Alutech
В'їзна брама Alutech

Купити в'їзна брама Alutech

Алюмінієві ворота «Алютех» - вдале поєднання традиційно високої якості, сучасних технологій, довговічності та естетичного дизайну. Вони відносно легкі, адже конструкція не включає деталі із заліза. Основна її частина складається з алюмінієвих профілів. Вони покриті полімерною фарбою, що захищає полотно від атмосферного впливу, що виключає корозію і продовжує використання виробів.

 

Alutech алюмінієві ворота заповнюються кількома типами матеріалів:

  • - сендвіч-панелями;
  • - профілями роликової прокатки;
  • - Екструдованими профілями.

У «СІЗАМ» є безліч різновидів сендвіч-панелей європейського виробництва. Це дозволяє вам замовити конструкцію, що відповідає бюджету та особистим уподобанням. Сендвіч-панелі «Алютех» входять до списку найміцніших. Їх товщина становить 4,5 см, що забезпечує стійкість воріт та хвіртки до поривів вітру та ударів. На вибір представлено безліч різновидів сендвіч-панелей:

  • - мікрохвиля;
  • - S-гофр;
  • - М-гофр;
  • - L-гофр;
  • - Фільонка.

Кольори панелей підбираються індивідуально у межах палітри RAL. Для тих, хто цінує престиж та сучасний стиль, представлені вироби, що імітують текстуру дерева – золотого, темного дуба та вишні.

Ворота з сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини, додадуть котеджу елементи престижу та індивідуальності.

Алюмінієві ворота «Алютех» також виготовляються із пінозаполонених профілів. Рівномірний розподіл ізоляційного матеріалу виключає деформацію виробів та забезпечує їхню хорошу стійкість до механічного впливу. Попередження стирання та подряпин, вигоряння полотна під сонячними променями, розтягування, розтріскування, відшаровування, корозії досягається за рахунок ПУР-ПА покриття. Профілі представлені в широкому асортименті кольорових рішень.

Кольори профілю:

Досить часто алюмінієві ворота Alutech заповнюються екструдованими профілями. Вони бувають 3,7, 8,2 та 8,7 см завширшки. Їх виготовлення здійснюється з алюмінію з наступним нанесенням полімерного захисного покриття. При використанні профілів шириною 8,7 см полотно воріт заповнюється повністю, без зазорів. Вироби меншого розміру дозволяють створювати гратчасті конструкції. Структура профілів глянсова. Доступні різні колірні рішення.

Алюмінієві профілі мають глянсову структуру поверхні та представлені в різних кольорах:

Хвіртка

Будь-які ворота без хвіртки виглядають дещо неповноцінно. Наявність її і оформлення в єдиному стилі значно покращує екстер'єр будинку. Ви можете оснастити в'їзд на територію воротами і хвірткою з дизайном, що гармонійно поєднується. При необхідності вони можуть комплектуватися електроприводом для автоматичного керування.

Вартість

Ціна воріт формується індивідуально для кожного клієнта. На вартість впливає розмір виробів, варіант їх заповнення та ін. Щоб замовити виготовлення конструкцій, їх доставку до Києва, Одеси, Дніпропетровська, Харкова та інших міст України, запрошуємо вас відвідати наш виставковий салон за адресою: пр-т Олександра Поля, 129. Всі питання, що цікавлять, уточнюйте за телефонами +38 (067) 523- 09-71, +38 (066) 398-73-66 .

Для найбільш зручного використання в'їзних відкатних або розпашних воріт компанія «СІЗАМ» пропонує системи автоматики .

Зберегти

Зберегти

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ