гаражні ворота
гаражні ворота ціна
купити гаражні ворота
виготовлення гаражних воріт

Купити гаражні ворота у Дніпрі

Місце зберігання власного автомобіля часто викликає запитання. Багато хто залишає транспорт на стоянках, що обіцяє постійні витрати. Тому набагато простіше одразу купити власний гараж. Але щоб така споруда була надійною, варто подбати про встановлення якісних воріт. При цьому враховують масу параметрів, включаючи розмір отвору, наявність вільного місця в приміщенні і перед ним, та інші фактори. Так ви знайдете якісні гаражні ворота.

ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА "СИЗАМ"

ГАРАНТІЯ НА СЕКЦІЙНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА 2 роки + 1 рік у подарунок

ГАРАНТІЯ НА РОЛЕТНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА 1 рік

ВИГОТОВЛЕННЯ - ВСТАНОВЛЕННЯ

АВТОМАТИЧНІ ГАРАЖНІ, РОЛЕТНІ ВОРОТА, СЕКЦІЙНІ, ПІДЙОМНО-ПОВОРОТНІ, РОЗОРНІ

Встановлення гаражних воріт Монтаж гаражних воріт Виготовлення гаражних воріт

В СИЗАМ Ви можете купити гаражні ворота найкращих виробників: Ryterna (Рітерна), Gant (Гант), Horman (Херман), Doorhan (Дурхан). Гаражні ворота від виробника - це офіційна гарантія.

Гаражні ворота можна відкривати та закривати вручну – індивідуально підібрані пружини дозволяють компенсувати вагу. Секційні ворота можуть бути автоматизовані. Ми працюємо з найбільш зарекомендованими виробниками автоматики: An-Motors (Ен-Моторс), Alutech (Алютех), Gant (Гант), Nice (Найс), Bft (БФТ), FAAC (Фаак), Roger (Роджер), Came (Кейм) ).

Класифікація таких виробів досить складна. Виготовлення гаражних воріт передбачає, як правило, збереження тепла приміщення та шумоізоляцію з вулиці. У гаражі частіше встановлюють такі типи гаражних воріт:

Секційні гаражні ворота Ролетні (рулонні) гаражні ворота Підйомно-поворотні гаражні ворота Дустворчасті розпашні гаражні ворота
Секційні Ролетні (рулонні) Підйомно-поворотні Дустворчасті розстібні

Здавалося б, усі моделі є універсальними. Але це зовсім так. Адже гаражні ворота мають масу конструктивних та технічних відмінностей. Тому перед покупкою важливо детальніше дізнатися про кожен вид окремо.

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

Секційні гаражні ворота найчастіше встановлюють у гаражах. По суті, секційні ворота називають гаражними як любителі, так і багато професіоналів. Адже вони відрізняються високою якістю виконання та раціональною вартістю.

Гаражні секційні конструкції виділяються такими перевагами:

perevah- sektsiynykh-vorit

Такі конструкції мають специфічну будову. Секційні гаражні ворота складаються із горизонтальних панелей, які з'єднуються між собою петлями. Під час відкриття воріт полотно спочатку рухається вертикально вгору, з подальшим переміщенням вздовж стелі, в горизонтальному напрямку.

An Motors CAME NICE GANT
AN MOTORS – перевірена часом автоматика за доступною ціною CAME - італійська якість та сучасні технології NICE - надійність та практичність італійської автоматики GANT - автоматика з оптимальним поєднанням ціни та якості

Такий принцип роботи дуже зручний, якщо простір перед гаражем обмежений або споруда розташована на вулиці. Тепер можна забути про розчищення місця від снігу та сміття перед виїздом авто. Також заощаджується вільний простір перед воротами.

Переваги секційних воріт

Додатковою перевагою стане надійна конструкція та наявність гумових прокладок між секціями. Ваша машина захищена від вітру та надмірної вологості. Наявність сендвіч-панелей забезпечить надійну тепло- і звукоізоляцію.

zvukoizolyatsiya-vorit

Класифікація секційних гаражних воріт є досить простою. Залежно від конструктивних особливостей та комплектації, виділяють 2 типи виробів:

Classic . Виділяються синхронним рухом полотна, захистом від корозії та щільним примиканням. Також порадує наявність ущільнювача каучукового, що забезпечує максимальну герметизацію з'єднань. Такі гаражні ворота можна замовити розміром до 6х3,085м.

Standart . Такі ворота виготовляються за допомогою запатентованої технології «пружина в пружині». Вони виділяються підвищеною міцністю, щільним примиканням полотна до поверхонь, можливістю регулювати натяг пружин та прихованими кінцевими профілями. Максимальний розмір конструкції: 3,5 х3, 085 м.

Такі вироби є універсальними. Вони підійдуть для промислового використання та для застосування в побутових цілях.

Ролетні ворота

ІНШІ ВОРОТА, НА ЯКИХ МИ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ

Зовнішнє оформлення секційних воріт

Гаражні ворота під ключ ми виготовляємо із квадратними вікнами на замовлення у будь-якій конструкції та кольоровому оформленні. Під час виробництва секційних воріт можливе використання таких сендвіч-панелей:

  1. мікрохвильові;
  2. S-, М-або L-гофр;
  3. фільонка.

Zovnishnye-oformlennya-sektsiynykh-vorit

Спектр відтінків для фарбування воріт різноманітний. Ви можете вибрати як 1 з 9 стандартних кольорів, так і будь-який тон із палітри RAL, що підходить до фасаду будівлі.

farbuvannya-vorit.

Також можливе використання деревної структури, включаючи золотий та темний дуб, вишню. Такі автоматичні ворота для гаража в Україні виглядають чудово і додають екстер'єру споруди престижу.

Щоб отримати детальну інформацію щодо вашого об'єкту, варто зателефонувати нам! Досвідчені менеджери нададуть детальну інформацію і допоможуть вибрати якісні ворота, що відповідають вашим вимогам.

У секційні ворота може бути вбудована хвіртка, яка дозволяє входити та виходити з приміщення, не відкриваючи ворота. При цьому зберігається тепло всередині будівлі та збільшується термін служби самих воріт.

Гаражні ворота з хвірткою

Бічні двері поруч із секційними воротами можуть бути виконані з того самого матеріалу, що й ворота. Таке рішення дозволяє фасаду гарно виглядати.

Гаражні ворота з вбудованою хвірткою

РОЛЕТНІ ВОРОТА

Такі вироби працюють за тим же принципом, що й рольставні. Тому їх ще називають рулонними гаражними воротами. Вони відрізняються специфічною конструкцією, що включає сталеві смуги, об'єднані в єдине гнучке полотно.

Ролетні гаражні ворота відчиняються, намотуючи на вал. При цьому полотно згортається у рулон. Це заощаджує місце перед гаражем, дозволяючи підігнати автомобіль максимально близько до входу.

Серед переваг ролетних чи рулонних воріт варто виділити такі моменти:

perevahy-roletnykh-vorit-

Сфера застосування таких воріт є досить широкою. Вони підходять для великих прорізів, а також для будівель, де економія місця має значення. Тому їх монтують як у гаражах, так і у складах, торгових та службових приміщеннях. Також такі конструкції часто використовують як перегородки в банках.

Але варто пам'ятати: рулонні ворота не захистять від перепадів температур та від злому. Тому їх використовують строго на об'єктах, що охороняються.

Підйомно-поворотні гаражні ворота

НАГЛЯДНЕ ПОРІВНЯННЯ РУЛОННИХ І СЕКЦІЙНИХ ВОРОТ - ЖМИ ТУТ

Підйомно-поворотні ворота

Такі вироби виділяються незбираним полотном зі специфічним механізмом відкриття. Воно спочатку висувається злегка вперед, а потім повністю піднімається вгору. Після закриття, розташування робочого полотна паралельно підлозі та стелі.

Серед переваг підйомно-поворотних воріт варто виділити:

perevahy- pidyomno-povorotnykh-vorit-

Підйомно-поворотні або щитові ворота – одна з найнадійніших конструкцій. Гаражні підйомні ворота забезпечують повноцінний захист гаражів та промислових/господарських приміщень.

Полотно стійке до механічних пошкоджень та забезпечує захист від вологи. Але підходить такий щит для монтажу в отворах прямокутної форми. Також важлива висота гаража і потрібна наявність вільного місця під стелею.

Ворота щитові вимогливі до ремонту. Якщо сталося пошкодження полотна – доведеться проводити повну заміну. Утеплення конструкції досить складне, тому її використовують для холодних гаражів та приміщень.

Підйомно-поворотні гаражні ворота

Розпашні ворота

Такі механізми складаються із двох капітальних стулок, зафіксованих на жорстких стійках за допомогою петель. При цьому стійки цільнолиті, а стулки можна виготовити з відкриттям усередину або назовні. Також допустиме створення хвіртки. Загалом конструктивні особливості залежать від побажань клієнта.

Серед переваг розпашних воріт варто виділити:

perevahy-rozpashnyh-vorit-

Розпашні ворота – бюджетний, міцний та досить надійний метод захисту майна. Вони легко утеплюються шляхом заповнення внутрішніх порожнин відповідним теплоізоляційним матеріалом.

Серед недоліків моделі варто виділити необхідність додаткового простору для відкриття стулок, а також підвищене навантаження на петлі. Це впливає на термін експлуатації воріт. Але вирішити проблему зношування нескладно - досить своєчасно проходити сервісне обслуговування конструкції.

Розпашні гаражні ворота

Кожен тип гаражних воріт має свої переваги та недоліки. Тому вибирати варто, виходячи з ваших цілей, умов використання та бюджету. У нас можна замовити гаражні ворота під ключ будь-яких видів. Виготовлення гаражних воріт відбувається як під стандартні розміри, так і під індивідуальні. Гаражні ворота ціна - це найкраще рішення для вашого гаражу. Купити гаражні ворота можна, зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті.

Деякі наші роботи гаражних воріт Ви можете переглянути ТУТ

Питання і відповіді

Як вибрати гаражні ворота?

Вибираючи гаражні ворота слід визначитися з типом воріт, популярні: секційні або рулонні ворота. Визначте розміри отвору, з урахуванням маневреності автомобіля та варіантів монтажу. Подумайте про автоматизацію воріт для зручності використання. Зверніть увагу на теплоізоляцію. Дизайн воріт має гармоніювати із зовнішнім виглядом будинку. Зверніть увагу на системи безпеки: антивандальні замки та датчики безпеки.

Яка ціна гаражних воріт?

Вартість гаражних воріт першочергово залежить від типу воріт. Секційні гаражні ворота коштують дорожче за рулонні, а теплоізоляція і безпека біля секційних воріт вище. Гаражні ворота, ціна яких залежить від багатьох факторів, адаптуються до бюджетних і дизайнерських потреб. Важливо врахувати індивідуальні параметри: розміри отвору, матеріал та вибір додаткових опцій, що впливають на вартість. Для отримання фінальної ціни рекомендується звернутися до фахівців, які врахують необхідні моменти та нададуть консультацію щодо вибору оптимального варіанту воріт.

Як вибрати автоматику для гаражних воріт?

Вибір автоматики для воріт вимагає уваги до ключових аспектів. Врахуйте тип воріт – секційні та рулонні ворота. Визначте вагу, розміри воріт та інтенсивність роботи для відповідності автоматики встановленим воротам. Виберіть систему керування – пульти, програму для смартфона. Важливо звернути увагу на надійність та безпеку автоматики: системи виявлення перешкод та захисту від злому.

Як замовити гаражні ворота під ключ?

Замовлення гаражних воріт "під ключ" - зручний спосіб отримати повноцінний комплекс послуг, починаючи з консультації, закінчуючи установкою та обслуговуванням. передзвоніть професіонали компанії СІЗАМ. Обговоріть вимоги та переваги: тип, розміри, матеріал, дизайн та функції. Отримайте пропозицію з розрахунком вартості, що включає виробництво гаражних воріт , доставку та встановлення. Обговоріть умови, оформіть замовлення, надавши параметри замовлення та передоплату. Фахівці компанії СІЗАМ зроблять всю роботу – від виготовлення воріт до їх встановлення та налаштування автоматики. Ви отримаєте гаражні ворота готові до використання. Даний підхід забезпечує зручність і надійність, дозволяючи отримати функціональні та стильні ворота без зайвого клопоту.

З якого матеріалу виготовляються гаражні ворота?

Гаражні ворота на замовлення виготовляються із різних матеріалів. Секційні ворота складаються з сендвіч -панелей завтовшки 40-45 міліметрів . Панелі включають два шари сталевих листів, розділених пінополіуретановим наповнювачем. Воротні напрямні - сталеві профілі, призначені для керування рухом полотна. Ролетні (рулонні) ворота виготовляються із алюмінію або сталі. Алюмінієві рулонні ворота легкі, міцні та стійкі до корозії. Сталеві рулонні ворота зазвичай надають найвищий рівень міцності та безпеки, підходять для об'єктів, що потребують додаткового захисту.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ