Шлагбауми
Купити шлагбаум
Автоматичний шлагбаум
Установка шлагбауму

Купити шлагбаум у Дніпрі

Шлагбаум у перекладі з німецької Schlagbaum позначає дерево, що впало. Це конструкція, що призначена для обмеження руху. Шлагбаум є поперечиною, яка піднімається і опускається. Вона означає контрольну лінію, яку небажано перетинати особам без спеціального доступу. Частково виконує функцію воріт, проте не забезпечує високий рівень захисту території. Крім свого прямого призначення – перекриття в'їзду на майданчик або у двір, шлагбаум вже давно став пристроєм, що має масу додаткових опцій, наприклад, таких, які дозволяють автоматично здійснювати алгоритм відстеження перепусток і знімати на відеокамеру всіх, хто проїжджає.

ГАРАНТІЯ НА ШЛАГБАУМИ 3 РОКИ!

шлагбауми

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ШЛАГБАУМ?

У давнину шлагбаум являв собою просту стрілу (палку, колоду), яка поверталася навколо вертикальної або горизонтальної осі. В даний час шлагбауми автоматизовані та забезпечені розширеним функціоналом. Наприклад, фотоелементи дозволяють виставляти шлагбаум в режими "повний стоп" для виявлення перешкод або "негайне закривання" для автоматичного опускання стріли в той момент, коли транспортний засіб зникає із зони дії фотоелементів. Також зазвичай шлагбауми обладнуються системою резервного електроживлення, що дозволяє керувати шлагбаумом навіть за відсутності електроенергії.

шлагбаум купити

При закритому в'їзді на територію стріла шлагбаума знаходиться в горизонтальному положенні, перешкоджаючи проїзду транспорту. Для того, щоб пропустити автомобілі стріла, шлагбаума переводиться у вертикальне положення.

Розмір та довжина стріли шлагбауму можуть бути різними залежно від ширини проїзду. Іноді в дуже широких проїздах встановлюють одночасно два шлагбауми, які розташовані назустріч один одному та працюють синхронно або незалежно один від одного.

шлагбаум ціна

УПРАВЛІННЯ ШЛАГБАУМОМ

У наш час керувати роботою шлагбаумів можна у різний спосіб. Розглянемо їх.

Дротовий стаціонарний пульт управління шлагбаумом (пластиковий корпус з кнопками)

Зазвичай використовуються, коли є охоронний пост, від якого йде сигнал кабелю управління до шлагбауму. Управління відбувається за допомогою кнопкового пульта з основними командами: "Підняття стріли", "Опускання стріли", "Стоп".

Радіоуправління

Це один із найпопулярніших методів управління шлагбаумами. Стріла шлагбауму піднімається по сигналу пульта управління, а опускається автоматично або через певний заданий час, або після спрацьовування фотоелементів, або примусово за командою пульта. При цьому блок управління шлагбауму оснащується радіоприймачем, в пам'ять якого записується необхідна кількість пультів.

СКД – системи контролю доступу (магнітний ключ)

Відкривання та закривання шлагбаума здійснюється за допомогою електронної карти доступу шляхом піднесення карти до зчитувального пристрою розташованого на тумбі шлагбауму або на спеціальній стійці. Якщо для картки доступ відкритий, то від контролера йде сигнал до блоку управління шлагбаумом і шлагбаум відкривається.

Кодова клавіатура

На тумбі шлагбаума або спеціальної стійці встановлюється клавіатура і шлагбаум відкривається при введенні правильної комбінації. GSM модуль.

До шлагбауму приєднується GSM-модуль, на згадку якого записуються мобільні номери власників авто, які мають право проїзду. Для відкриття шлагбауму водієм здійснюється дзвінок з мобільного телефону → GSM-модуль фіксує дзвінок → визначає номер того, хто дзвонить → шукає у своєму списку → і знайшовши його, дає команду на підняття стріли шлагбауму.

Радіо-мітка

На автомобілі у певному місці (під номерним знаком, на лобовому склі) розміщується спеціальна радіо-мітка. Спеціальний пристрій зчитування розпізнає його з відстані 5-10 м і подає сигнал на відкриття шлагбауму.

шлагбаум автоматичний

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ШЛАГБАУМУ?

Отже, Ви ознайомилися з інформацією про шлагбауми, але перш ніж замовити та купити автоматичний шлагбаум його, зверніть увагу на наступні параметри:

 • максимальна довжина стріли шлагбауму виходячи з ширини проїзду, що перекривається, можливо потрібно залишити ще місце для пішоходів при необхідності;
 • швидкість роботи - підйому та опускання стріли;
 • інтенсивність роботи шлагбауму - частота відкривання та закривання шлагбауму;
 • тип приводу стріли: електромеханічний чи гідравлічний;
 • стійкість всіх елементів конструкції до впливу несприятливих факторів довкілля: пилу, вологи тощо, а також діапазон робочих температур шлагбауму;
 • чи можливо обраний Вами шлагбаум оснастити додатковими пристроями, які здатні покращити роботу шлагбауму (пульт керування, прилад контролю доступу тощо);
 • можливість роботи шлагбауму в автоматичному та ручному режимі у разі відключення електроенергії.

Встановлені нами автоматичні шлагбауми успішно експлуатуються в житловому комплексі «Олімпік», котеджних селищах «Золоті ключі» та «Срібний бір», автосалонах «Пежо» та «Автопарк» на Набережній, торговому центрі «12 квартал», фабриці «Орель» та інших. об'єктах Дніпра та України.

Звернувшись до СИЗАМу, Ви отримуєте

 • Грамотні безкоштовні консультації фахівців, які знаються на своїй справі
 • Індивідуально підібраний шлагбаум
 • Доставку та монтаж шлагбауму
 • Вирішення питань, якщо такі виникають, після встановлення шлагбауму.

СЕРВІСНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

автоматичні шлагбауми

Виробники шлагбаумів

У наш час можна придбати шлагбаум багатьох брендів. Однак ми рекомендуємо звернути увагу на виробників, які добре зарекомендували себе на ринку України. Серед них:

Шлагбауми An-motors Китай Шлагбауми Gant Китай Шлагбауми Nice Італія Шлагбауми Came Італія Шлагбауми Roger Італія Шлагбауми Faac Італія Шлагбауми Bft Італія

Замовити консультацію та прорахунок вартості шлагбауму виробників An-Motors (Китай), Gant (Китай), Nice (Італія), Came (Італія), Roger (Італія), Faac (Італія), BFT (Італія) можна за телефонами +38 (067 ) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 або завітавши до виставкового салону за адресою: м. Дніпро, вул. Робочої, 23К

У СІЗАМ Ви можете купити шлагбаум в Дніпрі або замовити його доставку в Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Нікополь, Кривий Ріг та інші міста України. Шлагбауми оснащуються всіма необхідними датчиками на запит клієнта.

 

 

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ