Протипожежні конструкції
Вогнестійкі конструкції
Замовити протипожежні конструкції
Протипожежні конструкції монтаж

Протипожежні конструкції від виробника - «СИЗАМ»

Якщо хтось Вам скаже, що звичайні металеві двері захистять вас від вогню, не вірте йому. Щоб вироби були перешкодою від вогню, вони повинні мати відповідну конструкцію і бути багатошаровими і навіть не обов'язково металевими.

Протипожежний захист необхідний на будь-якому підприємстві, у будь-якому житловому приміщенні та установі, і забезпечується за рахунок спеціального протипожежного обладнання та конструкцій. Вони вирішують проблему одночасного повного загоряння будівлі та блокують вогонь у місці її появи, тим самим зберігаючи життя людей та цінне майно.

Про такі конструкції звичайно краще подбати на етапі будівництва будівель, але можна і встановити на об'єкти, що вже функціонують.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО СИЗАМ ГАРАНТУЄ В КОРОТКІ ТЕРМІНИ

ЯКІСТЬ ПО СНІП І РОЗУМНА ЦІНОУТВОРЕННЯ

Сизам займається виробництвом сертифікованих протипожежних виробів та встановленням їх як на об'єктах, що будується, так і на об'єктах, що знаходяться в експлуатації. Ми запропонуємо Вам рішення для захисту прорізів будь-яких розмірів у приміщеннях та спорудах різного призначення. Наше виробництво в найкоротші терміни для даного типу продукції виготовляє наступні

Види протипожежних конструкцій:

Протипожежні двері Протипожежні відкатні ворота Протипожежні розпашні ворота
Протипожежні секційні ворота Протипожежні штори Протипожежні люки

Протипожежні конструкції мають пройти обов'язкову сертифікацію. Вироби маркуються символами EI, що відображають вогнестійку межу конструкції, та числовим значенням, що відповідає часу (у хвилинах) гарантованого опору полум'я до втрати вогнестійкості. Для приміщень виробничого та службового призначення призначені протипожежні ворота з вогнестійкою межею мінімум EI 60, житлового – EI 30.

НАДАЄМО НА ВИРОБ СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ

Усі протипожежні двері та ворота компанії СІЗАМ сертифіковані, відповідають вимогам державних будівельних норм України щодо пожежної безпеки.

Показником вогнестійкості є межа вогнестійкості, що визначається за умов стандартних випробувань. Граничними станами з вогнестійкості є:

  • E – втрата цілісності;
  • I - втрата теплоізолюючої здатності;
  • W - досягнення граничної величини густини теплового потоку;
  • S - втрата димогазонепроникності.

Межі вогнестійкості заповнення прорізів у протипожежних перешкодах згідно з Технічним Регламентом про вимоги пожежної безпеки (EI-30, EI-60, EI-90):

Ми виробляємо протипожежні конструкції з якісної сталі та теплоізолюючих наповнювачів. Виготовлення конструкцій здійснюється за індивідуальним замовленням. Вони можуть фарбуватись у будь-які кольори.

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео розпашні ворота

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

СИЗАМ МАЄ ЛІЦЕНЗІЮ НА МОНТАЖ ПРОТИПОЖЕЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Перед багатьма підприємствами ставлять вимоги до пожежної безпеки - встановлення протипожежних конструкцій. Вибираючи компанію для придбання протипожежних конструкцій, майте на увазі, що їхня установка є не менш важливим моментом. Адже монтаж вогнестійких виробів має проводитися правильно та професійно, бо від кваліфікації фахівців залежить не лише цілісність майна підприємств, а й безпосередньо життя та здоров'я.

А це може забезпечити лише кваліфікована організація, яка має ліцензію на монтаж протипожежних виробів, таку як СИЗАМ.

На сторінках нашого сайту в підрозділах протипожежних конструкцій ми докладніше зупинимося на кожному з видів протипожежних виробів та розповімо Вам головне про них.

Купити протипожежні двері, ворота та інші протипожежні конструкції за оптимальною ціною, замовити їх виробництво, доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ