Вхідні двері
Купити вхідні двері
Вхідні двері дніпро
Елітні вхідні двері

КУПИТИ ВХІДНІ ДВЕРІ

Двері вхідні – важлива конструкція, про яку ми думаємо при облаштуванні нашого житла. Вхідні двері повинні володіти найважливішими функціями:

 • тепло- та шумоізоляція;
 • надійність та захист від злому;
 • безпека;
 • зносостійкість;
 • продовження стильового рішення квартири чи будинку.

Вхідні двері

ЯК ВИБРАТИ ВХІДНІ ДВЕРІ?

Ми розповімо вам, які параметри дверей необхідно вивчити докладніше та на що звернути увагу під час вибору вхідних дверей.

Матеріал вхідних дверей

Вибираючи між металевими та дерев'яними дверима, перевагу краще віддати двері з металевого каркасу. Будь-які металеві двері більш стійкі до пошкоджень, ніж дерев'яні, отже зламати їх буде набагато складніше. Більше того металеві двері пожежостійкі. Термін експлуатації металевих дверей значно вищий, а сучасні оздоблення дверей не поступаються привабливістю дерев'яним дверям.

Вхідні двері купити

Вага вхідних дверей

Основною складовою, що визначає тяжкість дверей, є товщина листів металу, що використовуються, і кількості ребер жорсткості. Для забезпечення безпеки товщина листа металу на полотні повинна бути не менше ніж 1.5 мм. Ребра жорсткості металевих дверей – це деталі, які не видно, але вони виконують важливу функцію безпеки та надійності. Найчастіше використовуються ребра жорсткості Z-і П-подібної форми.

Вважають, що чим важчі вхідні двері, тим вони міцніші і надійніші. Оптимальна вага металевих дверей для квартири з обробкою шпоном або МДФ-панелями становить 60-70 кг. Конструкції, що мають оздоблення із цілісного масиву натурального дерева, найчастіше важать більше 100 кг. Надміцні металеві двері з подвійним або потрійним шаром сталі можуть мати вагу та понад 150 кг. Однак такі вхідні двері, крім високого захисту, доставляють деякі незручності в експлуатації і з часом важкі двері провисають.

Вхідні двері елітні

Наповнювач вхідних дверей

Пустотілі вхідні двері не захистять вас від звуків ззовні та від холоду, тому простір між металевими листами заповнюють утеплювачем. В даний час застосовують кілька видів наповнювачів, які мають як переваги, так і недоліки.

 • Мінеральна вата сучасний екологічний наповнювач, який добре зберігає тепло взимку та прохолоду влітку. Має високу шумоізоляцію і лідируючими показниками з екологічної чистоти, щільності та незгоряння, проте мінеральна вата боїться вологи.
 • Пінополіуретан також відносять до наповнювачів дверей преміум класу завдяки своїй високій звуко- та теплоізоляції, довговічності, порівняно малої ваги, стійкості до спеки та вологи. Але необхідно враховувати, що двері з пінополіуретановим наповнювачем, як і з іншими синтетичними матеріалами, не стійкі до пожежі.
 • Пінопропілен, пінополістирол або ізолон – наповнювачі вхідних дверей середньої цінової категорії. Вони мають досить високі ізоляційні властивості. Ізолон зазвичай доповнюють іншими утеплювачами для посилення корисних властивостей матеріалу. Пінополістирол підходить для наповнення вхідних дверей, що встановлюються в нежитлових приміщеннях, що опалюються — під'їздах, холах, коридорах і т.д. Для облаштування приватного будинку такий варіант не рекомендується.
 • Cінтепон, гофрокартон, поролон – наповнювачі бюджетного сегменту вхідних дверей. Більше переваг має поролоновий наповнювач із гарними ізоляційними характеристиками за мінімальної вартості. Стільниковий гофрокартон один з найлегших з дешевих наповнювачів для металевих вхідних дверей, але має мінімальний ступінь шумо- та теплоізоляції та низьку вологостійкість. Синтепон – волокнистий матеріал із низькою теплопередачею, завдяки чому використовується як утеплювач, але погано поглинає звук.

Вхідні двері вуличні

Замок вхідних дверей

Найкраще, якщо вхідні двері будуть з двома замками різною конфігурацією: комбінація сувальдного та циліндрового або моноблок.

Відмінною особливістю сувальдних замків є їхня масивність, міцність корпусних та внутрішніх деталей. Замок із сувальдним механізмом має набір пластин (сувальд), які при повороті ключа вибудовують секретний паз так, що дозволяє зробити механізм напівоберта. Замок не відкривається, якщо хоча б одна пластина не стала у свою позицію. Чим більше пластин, тим складніше розкрити замок.

Циліндровий замок (штифтовий, англійський) складається з врізного замка і серцевика (циліндра), що вставляється в нього. Класовість замків визначають за циліндрами. Циліндр приводить у рух замикаючий механізм – ригелі. Серцевина – це пристрій, що шифрує, який працює тільки при певній комбінації ключа. У разі втрати ключів не потрібно виламувати замок, достатньо поміняти сам циліндр.

Вхідні двері металеві

Найнадійнішим ж варіантом є моноблок – це єдиний блок, що поєднує в собі два типи замку. Зламати його значно складніше, ніж сувальдний та циліндровий окремо.

Важливо!

 • Краще 2 замки, ніж 1.
 • Краще 1 замок надійніший, ніж 2 ненадійних.
 • Краще 1 замок із захистом, ніж 2 замки без.
 • Краще 2 різнотипних замки, ніж 2 однотипні.

Зовнішній вигляд вхідних дверей

Незважаючи на бажання виділитися, рекомендуємо все-таки вибирати непомітне оздоблення вхідних дверей, щоб не сильно привертала увагу зловмисників. А ось із внутрішнім оздобленням можна не стримувати свої фантазії.

ВХІДНІ ДВЕРІ ВІД СИЗАМ

Придбати вхідні двері в Дніпрі або замовити доставку по Україні ви можете у наших спеціалістів. У СІЗАМ спеціально відібрано та представлено найзарекомендованіші вхідні двері. Ви легко підберете двері за своїми вимогами до своєї квартири або будинку.

Елітні вхідні двері та класичні двері в наявності на складі завжди є у шести доступних обробках. Також ви можете зробити індивідуальне замовлення вхідних дверей за каталогом, під'їхавши до нашої виставкової зали: пр-т Олександра Поля, 129.

МОДЕЛІ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ У НАЯВНОСТІ

Купити вхідні двері у Дніпрі Купити вхідні двері у Дніпрі Купити вхідні двері у Дніпрі Купити вхідні двері у Дніпрі Купити вхідні двері у Дніпрі Купити вхідні двері у Дніпрі

Всі двері можуть бути виконані в наступних кольорах:

 • венге темний
 • дуб шале/сірий
 • горіх темний
 • венге сірий горизонт
 • венге сірий горизонт із вставкою дуб сонома

Внутрішнє оздоблення дверей може бути за бажанням замовника виконане у білому дереві.

СЕРІЇ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ

Всі моделі вхідних дверей СІЗАМ металеві з протипожежним захистом представлені в трьох серіях для різних можливостей. Основна відмінність між серіями - товщина металу полотна та рами.

Вхідні двері від СІЗАМ - це надійні, протиударні, зломостійкі, броньовані, герметичні, вогнестійкі, звукоізольовані, теплоізоляційні двері.

У всіх серіях вхідних дверей, які можна купити в СІЗАМ:

 • для забезпечення додаткової безпеки встановлено два види замку: сувальдний верхній та циліндровий нижній;
 • дверне полотно заповнене сучасним екологічним наповнювачем, який забезпечує тепло- та звукоізоляцію;
 • полотно має 4 ребра жорсткості завдяки яким вхідні двері надійно захищені від механічного впливу;
 • внутрішня та зовнішня МДФ панель має звичайну/художню фрезерування та ламінування матовою/термостійкою плівкою.

Вхідні двері дніпро

СЕРІЯ “CLASSIC” – доступний захист

Металеві вхідні двері цієї серії встановлюють у квартири, магазини, бізнес-центри, заклади харчування, офіси, громадські установи тощо. Дверна коробка виготовлена з міліметрового металу з відбійником по периметру. Ребра жорсткості, що знаходяться у дверному полотні, надають конструкції додаткової надійності.

Два замки різної конфігурації, а також антизрізи біля петель забезпечують безпеку від злому. Зовнішнє та внутрішнє облицювання МДФ-панелями 10 мм поверх міліметрового металевого листа додадуть Вашим дверям стиль та додаткову ізоляцію.

Вхідні двері замовити

СЕРІЯ “OPTIMA” ― гармонійне поєднання якості та помірної ціни

Металеві протиударні вхідні двері цієї серії призначені для захисту приміщень від зламів та несанкціонованих вторгнень. Сталевий лист товщиною 1,5 мм і 4 ребра жорсткості протидіють відгину дверного полотна, опираються ударним навантаженням та зломом спеціальними інструментами (сокирою, ломом, електродрилем).

Дверне полотно товщиною 85 мм заповнене мінеральною ватою французького виробництва, тому серія "OPTIMA" має відмінну тепло-і звукоізоляцію. А вогнестійкість класу EI 30 гарантує тривале стримування вогню та безперешкодний вихід людей з аварійного приміщення протягом 0,5 годин.

Вхідні двері для приватного будинку

Серія PREMIUM ― високі стандарти безпеки

Це вхідні металеві протиударні двері із високими характеристиками захисту. Ця серія вхідних дверей увібрала в себе найкраще. Сталевий лист товщиною 2 мм і 4 ребра жорсткості протидіють опір ударним навантаженням і зламуванням спеціальними інструментами.

Вражаюча товщина дверного полотна 105 мм має відмінну тепло - і звукоізоляцію. Облицювання панелями МДФ 16 мм з двох боків. Утеплювачем виступає екологічна мінеральна вата. Двері мають високу пожежну безпеку — 30 хвилин стійкість відкритого вогню.

Безпека вхідних дверей серії PREMIUM забезпечує врізний двосистемний замок Mottura італійського виробництва - одним із світових лідерів у виробництві замків.

 • Сам блок сувальд розташований ближче до внутрішньої частини замку, а стійка хвостовика має вбудовану твердосплавну кульку, яка перешкоджає висвердлюванню. Це значно ускладнює розтин замку відмичками та іншими кримінальними способами. Виліт ригелів замка 40 мм за чотири півоберта ключа.
 • Є можливість підключення вертикальних тяг та девіаторів.
 • Нижній замок із євроциліндром блокує ключовий отвір верхнього замку спеціальною металевою "шторкою". Матеріал стійкий до висвердлювання, обмежуючи доступ відмичками та ускладнюючи вандальні дії.

Вхідні двері для квартири

ВЛАСНІ МОНТАЖНІ БРИГАДИ

Установку вхідних дверей рекомендуємо довірити професіоналам, які знають усі тонкощі та можливі ускладнення у процесі встановлення. Наша бригада монтажників із багаторічним стажем допоможе Вам якісно встановити вхідні двері.

вхідні двері установка

Купити елітні вхідні двері або класичні в Дніпрі та замовити доставку у Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ