автоматичні ворота
автоматичні ворота ціна
купити автоматичні ворота
автоматичні ворота для гаража

Автоматичні ворота у Дніпрі

Ворота – це невід'ємна частина будь-якої огорожі. Ще з давніх-давен вони служать захистом людини від посягань. І хоча їхнє призначення не змінилося, зовнішній вигляд, функціонал значно змінилися. Конструкції з великої кількості заліза та дерева тепер замінили автоматичні ворота. Вони відрізняються легкістю в управлінні, високою функціональністю, довговічністю та привабливим зовнішнім виглядом. Нижче Ви дізнаєтесь основні відмінності та переваги кожного типу автоматичних воріт.

Купити автоматичні ворота у Дніпрі та по Україні Ви можете, зателефонував нам або залишивши заявку на сайті, а також ви можете відвідати виставковий салон компанії «СІЗАМ» за адресою пр-т Олександра Поля, 129, де зможете наочно ознайомитись з діючими зразками автоматичних воріт будь-якого типу .

Типи автоматичних воріт

Виходячи з призначення, автоматичні ворота бувають наступних різновидів:

 • в'їзні ворота;
 • гаражні ворота;
 • промислові ворота.

Вирізняють такі типи воріт

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА - Складаються із сендвіч-панелей, які при відкритті розміщуються під стелею;

Автоматические секционные ворота

РОЗПАШНІ ВОРОТА - Складаються з двох стулок, що кріпляться на петлі (на стовпах). Можуть відкриватися всередину та назовні;

Автоматические распашные ворота

ВІДКАТНІ ВОРОТА - Складаються з поздовжньої конструкції, при відкритті від'їжджає вздовж паркану;

Автоматические откатные ворота

РУЛОННІ (РОЛЕТНІ) ВОРОТА - Складаються з горизонтальних панелей, що згортаються в рулон під час відкриття.

 

Оскільки автоматичні ворота досить функціональні та можуть оформлятися у різних дизайнерських стилях, їх встановлюють:

 • на дачах, котеджах;
 • на автомийках;
 • на СТО;
 • на об'єктах промислового, будівельного призначення;
 • у бізнес-центрах, офісах, торгових павільйонах;
 • у складах, ангарах та ін.

ІНШІ ВОРОТА, НА ЯКИХ МИ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ

Як вибрати та замовити автоматичні ворота?

 Автоматические роллетные ворота

Для того, щоб правильно зорієнтуватися в різноманітності пропозицій і грамотно зробити вибір компанії - партнера по встановленню, необхідно звернути увагу не лише на широту пропонованого асортименту, а й на кваліфіковані послуги з монтажу, сервісного обслуговування, репутацію, тобто. на досвід роботи та реалізовані об'єкти.

Великою популярністю серед мешканців Дніпропетровська користуються автоматичні ворота, ворота секційні промислові , швидкісні рулонні ворота. Такі конструкції відрізняються простотою експлуатації та надійністю. Автоматичні ворота від компанії "СИЗАМ" здатні прикрасити екстер'єр приміщення. В'їзні гаражні та промислові конструкції оформляються у різних дизайнерських стилях.

Переваги продукції «СИЗАМ»

Вирішивши купити автоматичні ворота, ви гарантовано отримуєте бажаний результат! У «СИЗАМ» є виготовлення конструкцій різних розмірів. При необхідності ворота можуть бути обладнані хвірткою. Це дозволяє розділити людський і транспортний потік, продовжуючи разом з тим термін служби виробів. Для додаткового освітлення у приміщенні та економії витрат на електроенергію вони можуть бути засклені.

Завдяки функціональній автоматиці, ви отримуєте вироби з дистанційним відкриттям та закриттям. Це дуже зручно!

Для вибору кольору воріт запрошуємо до нас у Виставковий зал “Сізам” за адресою: пр-т Олександра Поля, 129, де ми на зразках покажемо Вам можливі варіанти колірних рішень матеріалу воріт і Ви матимете можливість наочно обрати необхідний відтінок.

Ще однією важливою перевагою компанії «СИЗАМ» є можливість доставки воріт у Київ, Одесу, Харків, Дніпро та інші міста України.

Купити автоматичні ворота у Дніпрі

Бажання купити автоматичні ворота приводить людей до компанії «СИЗАМ». Ми виготовляємо на замовлення будь-якого розміру та конфігурації. Автоматичні ворота та їх ціна Вас приємно здивують. Найбільший попит в Україні мають такі конструкції:

 • секційні
 • розстібні
 • рулонні
 • відкатні

Ціна на автоматичні ворота залежить від специфіки виробу. Враховується розмір споруди та складність проекту, що реалізується. Точну вартість воріт можна дізнатися, проконсультувавшись із менеджером компанії «СИЗАМ». Вам підберуть відповідний виріб із необхідним набором функцій. Продаж автоматичних конструкцій відбувається на взаємовигідних умовах.

Купити ворота автоматичні зараз досить просто. Замовте ворота у компанії «СИЗАМ». Куплений виріб служитиме вам довгі роки.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ І ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ОГЛЯДИ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ НА КАНАЛІ YOUTUBE

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ