автоматика для гаражних воріт
автоматика для секційних воріт
автоматика для гаражних воріт ціна
привід для гаражних воріт

Автоматика для гаражних секційних воріт

Автоматика для гаражних воріт – комплект обладнання, що дозволяє відкривати та закривати захисні конструкції, не виходячи з машини. Менше зайвих дій, більше часу, максимум комфорту та безпека – те, чого прагнуть сучасні люди в наш час. Якщо Ви з таких людей, то автоматика для Ваших гаражних воріт - необхідна складова, що дозволяє швидко відкривати і закривати захисні конструкції, не виходячи з машини. У негоду Ви будете особливо вдячні за те, що автоматизували ворота приводом.

Автоматика для гаражних воріт

Як працює автоматика для гаражних воріт?

За своїм конструктивом секційні ворота - це кілька горизонтальних секцій (панелей), які з'єднуються в єдине полотно за допомогою петель. Полотно піднімається і опускається спеціальним напрямним на роликах, закріплених у бічних петлях. Завдяки такому пристрої секційні ворота дозволяють заощаджувати простір як усередині, так і зовні гаража.  Автоматизація цього процесу відбувається за допомогою приводу (автоматики) для даного типу.

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео автоматики для гаражних воріт

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ.

Біля стелі над воротами монтується шина. У далекого кінця встановлюється привід. Через нього проходить приводний ланцюг чи ремінь, переміщуючи по шині приводну каретку. Це забезпечує відкриття та закриття конструкції.

Як вибрати автоматику для секційних воріт?

На що необхідно звернути увагу, коли вибираєте привід?

Найголовніші параметри – це вага та площа Ваших гаражних воріт. Для того щоб автоматика прослужила довше, рекомендуємо вибирати привід із запасом потужності близько 30%. Так при посилених навантаженнях, особливо в зимовий час, потужність приводу дозволить відкривати та закривати Ваші гаражні ворота без перебоїв. Якщо площа Ваших воріт понад 16 кв. Вам потрібний привід для промислових воріт.

Додаткові функції, на які рекомендуємо звернути увагу під час вибору автоматики:

1. Сигнальні лампи , які миготінням сповістять перехожих про відкриття воріт;

2. Зовнішнє розблокування за відсутності додаткового, що дозволяє відкрити або зачинити ворота, у разі відсутності електропостачання;

3. Система фотоелементів , які забезпечують безпеку. Світлові бар'єри не дозволяють закрити ворота, якщо під ними знаходиться людина, автомобіль чи інший об'єкт. Це відбувається через постійну взаємодію передавача та приймача. Як тільки переривається промінь, передавач посилає приводу команду зупинитися та змінити рух воріт;

Автоматика для секційних воріт

4. Управління одним пультом гаражними та в'їзними воротами. Ця опція можлива, навіть якщо у Вас приводи на воротах різних виробників.

Встановлення автоматики на гаражні секційні ворота можливе не тільки під час монтажу, а й під час експлуатації наявних. Таке встановлення не потребує серйозного демонтажу.

Автоматика для гаражних воріт купити

У комплект автоматики для секційних воріт входить:

  • привід;
  • блок керування;
  • приймач сигналу;
  • шина;
  • ремінь чи ланцюг;
  • 1-2 пульти дистанційного керування;
  • сигнальна лампа та антена;
  • система розблокування;
  • комплект фотоелементів

На ваше бажання автоматика гаражних секційних воріт може бути укомплектована всіма необхідними елементами.

автоматика для гаражных ворот

Системи автоматичного керування в «СИЗАМ»

СИЗАМ допоможе вам купити автоматику для гаражних воріт з індивідуально підібраними характеристиками та параметрами. Ми багато років співпрацюємо із перевіреними постачальниками електромеханічного обладнання. Детальніше ознайомитись із виробниками автоматики можна на сторінці ПАРТНЕРИ нашого сайту.

автоматика для відкатних воріт roger

Наша команда здійснює не тільки продаж систем управління, але також їх установку на нові конструкції, що вже використовуються. Усі наші роботи супроводжуються гарантійними зобов'язаннями.

Точнісінько визначитися з необхідною системою вам допоможуть наші фахівці +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 . Відвідавши виставковий салон по вул. О.Поля, 129, ви зможете порівняти вартість на різні варіанти автоматики та скористатися порадами професіоналів для вибору та покупки відповідної.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ