Ролети
рольставні
купити ролети
купити рольставні на вікна

Купити рольставні, ролети

Шукаєте новий спосіб убезпечити своє помешкання від усього стороннього? Тоді захисні ролети – ідеальне рішення! І нижче ми наведемо Вам основні властивості ролетів:

Купити ролети

Зовнішні захисні ролети – рулонні конструкції із алюмінієвих профілів, заповнених піноізоляційним матеріалом. Вони встановлюються на вікна і двері як будівель, що будуються, так і що знаходяться в експлуатації. Виконують декілька захисних функцій:

 • протизломна. Зберігають цілісність вікон;
 • сонцезахисна. Запобігають потраплянню яскравих сонячних променів у приміщення у спекотні літні дні;
 • захист від негоди. Зберігають цілісність вікон, особливо дерев'яних, від дощу, гряди, сильного вітру;
 • захист від шуму та сторонніх очей. Профілі заповнені шумоізоляційним матеріалом та щільно скріплені між собою;
 • енергозбереження. Дозволяють раціонально використовуватися кондиціонери та опалювальні прилади, уповільнюючи термообмін між приміщенням та зовнішнім середовищем.

Основні властивості ролет

 1. Захист від злому. Забезпечить збереження Вашого майна, цілісність вікон та вітрин. Спеціальна пропозиція від "Сізам" - протизломні системи.
 2. Захист від сонячного проміння. Збережуть комфортну прохолоду в приміщенні спекотного дня, захистять меблі, текстильні вироби, килимові покриття від впливу сонячних променів.
 3. Захист від негоди. Надійно захистять вікна від стихій (дощ, сніг, град). Особливо актуально для дерев'яних вікон та дверей.
 4. Захист від шуму. Знизять рівень сторонніх шумів у приміщенні завдяки використанню алюмінієвих профілів зі звукоізоляційним пінним наповненням та створять сприятливі умови для праці та відпочинку.
 5. Захист від сторонніх очей. Захистять від сторонніх очей, надавши можливість насолодитися усамітненням у власному будинку.
 6. Енергозбереження. Збережуть тепло у приміщеннях взимку та прохолоду влітку. Як наслідок – економія енергоресурсів за рахунок раціонального використання кондиціонерів та обігрівачів.
 7. Комфорт. Автоматичне керування однією ролетою або групою ролет з можливістю бездротового монтажу та дистанційного радіокерування.
 8. Дизайн. Широкий асортимент ролетних профілів та комплектуючих. Ексклюзивні колірні рішення. Поєднання із різними архітектурними стилями.

Встановивши ролети на вікна, Ви самі переконаєтеся, як вони допоможуть економити електроенергію протягом усього року як влітку, так і взимку.

У холодну пору року завдяки повітряному прошарку, який утворюється між вікном та ролетою, знижуються тепловтрати через вікна. За рахунок цього можна заощадити на опаленні приміщення.

proholoda-litom

У спекотну пору року приміщення, на вікнах якого встановлені ролети, нагрівається сонячними променями значно менше, а значить використання кондиціонерів можна скоротити.

Що Вам потрібно знати про ролети?

Розглянемо типову конструкцію ролетної системи:

Купити ролети

 • Ролетне полотно
 • Захисний короб
 • Бічні кришки
 • Напрямні шини
 • Октогональний вал
 • Система управління
 • Інші ролетні комплектуючі

Ролетне полотно може бути з ролети різного виду:

type-rolet.

Ролети з пінним заповненням стійкі до вітрових навантажень і можуть бути використані на прорізи шириною до 4,5 метра та площею до 13 кв.м. Асортимент такого типу ролет включає 10 типорозмірів товщиною від 37 до 55 мм.

Екструдовані ролети є протизломними і можуть бути використані на отвори шириною до 5,2 метра та площею до 15, 6 кв.м. Такі ролети поділяють за класами стійкості до злому. Асортимент профілів даного виду ролет включає 4 типорозміри товщиною від 42 до 55 мм.

Ролети з ґратчастим профілем забезпечують додаткову вентиляцію приміщення та високу світлопроникність до 42%. Такі ролети можуть встановлюватись на отвори шириною до 4,5 метра та площею до 13,5 кв.м.

Зовнішні захисні короби

Вибір зовнішніх захисних коробів дозволяє встановити ролети в будинках різного типу і гармонійно виглядатимуть на фасаді.

koroba-rolet.

Круглі та напівкруглі захисні короби відмінно гармонують та доповнюють лінії фасадів.

Сьогодні купити ролети захисні в Дніпрі можна для вбудованого короба або зовнішнього захисного короба. Їх підбирають під особливості монтажних робіт та індивідуально для кожного віконного отвору. Напрямні шини з необхідною жорсткістю допоможуть захистити ролети від забруднень та значно вплинуть на термін експлуатації.

Встановлювати короб можна як зовні, так і всередині приміщення.

Тип монтажу

Встановлюються ролетні системи як на етапі будівництва, так і на будівлях, які вже знаходяться в експлуатації. Різноманітність варіантів монтажу ролет дозволяють встановлювати в будь-які дверні та віконні отвори. Залежно від типу отвору можна вибрати один із чотирьох варіантів монтажу зовнішнього короба.

montazh-rolet

При накладному монтажі короб ролети встановлюється на стіну фасаду чи приміщення. Такий монтаж забезпечує максимальне використання світлового отвору.

При вбудованому монтажі в отвір короб ролетної системи розташовується всередині отвору. Такий вид монтажу забезпечує відсутність виступаючих елементів на фасаді. Але при цьому монтажі короб ролетної системи перекриває частину вікна, тим самим знижує освітленість усередині приміщення.

При комбінованому монтажі коробом назовні короб ролетної системи знаходиться в ніші отвору. Цей вид монтажу поєднує переваги накладного та вбудованого монтажу: максимальний світловий отвір та відсутність виступаючих елементів.

При комбінованому монтажі коробом всередину короб ролетної системи розташовується в ніші прорізу передньою частиною всередину. При такому монтажі ролета знаходиться на одному рівні з фасадом та у закритому положенні зливається з ним.

Способи керування захисними ролетами

Захисні ролети, що встановлюються компанією "Сізам", комплектуються ручними та електромеханічними приводами. Вони підбираються індивідуально під особливості конструкції.

Найбільш поширені види ручних приводів:

privody-rolet

Стрічковий привід встановлюється на ролети вагою до 15 кг. Ролетне полотно піднімається та опускається за рахунок натягу стрічки в приводі.

Шнуровий (редукторний) привід схожий за принципом дії зі стрічковим приводом, але є надійнішим. Для піднімання та опускання ролети необхідно обертати ручку на укладачі за годинниковою або проти годинникової стрілки. Шнуровий привід піднімає ролетне полотно до 20 кг.

Воротковий привід досить популярний і найчастіше його встановлюють на ролетах, де немає можливості встановити інерційний механізм. Він надійніший, ніж стрічковий або шнуровий привід. Для піднімання та опускання ролети необхідно обертати ручку приводу за годинниковою або проти годинникової стрілки. Вороткий привод здатний піднімати ролету вагою до 30 кг.

Пружинно-інерційний механізм може встановлюватись на конструкції вагою до 60 кг. Ролети легко піднімаються вручну і швидко опускаються під власною вагою за рахунок того, що вага ролетного полотна врівноважується торсіонною пружиною, встановленою у валу ролети.

Автоматичне керування ідеально підходить для будинків, офісів та інших приміщень з великою кількістю вікон. Піднімати та опускати ролети всіх вікон можна як одночасно, так і окремо.

Електроприводи автоматичного керування можуть бути з вбудованим радіокеруванням, системою розпізнавання перешкод, системою ручного аварійного підйому для керування ролетою при відключенні електроенергії.

 

Як правильно вибрати рольставні?

При виборі ролет необхідно проконсультуватися з фахівцем, підходить вона до отвору, а також з якого типу профілю вона виготовлена. Велике значення при виборі мають вагу та розміри механізму. Матеріал виготовлення має бути міцним та стійким до вітру. Забарвлення повинне зберігати свою насиченість навіть під впливом ультрафіолету, а також не піддаватися подряпинам та тріщинам.

Дизайн захисних ролет

Важливе значення має кольорова гама ролетного полотна. Широка лінійка кольорової гами профілів та комплектуючих для ролетних систем здатна створити ідеальне поєднання з фасадом приміщення.

палитра роллет

На фото представлені основні кольори захисних ролетів. Створюйте свої дизайнерські рішення за допомогою будь-якого кольору ролетного полотна.

Спеціальна пропозиція – протизламна система для об'єктів із підвищеними вимогами до безпеки.

Недорого можна замовити доставку захисних ролетів в Дніпропетровськ, Харків, Київ, Одесу, Запоріжжя та інші міста України.

Вибір за Вами, а наші фахівці зможуть грамотно підібрати спосіб монтажу та спосіб керування відповідно до Вашого приміщення та Ваших вимог до ролетної системи. Телефонуйте прямо зараз і вже після консультації ви зможете зрозуміти, які саме ролети Вам необхідні.

Частину наших робіт можна побачити на нашому сайті

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ