Безрамні системи скління альтанки
Система гармошка для альтанки
Системи скління веранди
Остелення альтанки

Системи засклення альтанки, веранди, тераси, зимового саду.

Затишні зони біля будинку просто необхідні для атмосферного проведення часу. Їх часто будують разом із будинком, лазнею, басейном чи організують окрему лаунж-зону на ділянці. Погодьтеся, що без прибудинкової зони відпочинку територія ділянки залишається безжиттєвим та безликим простором.

остеклення Алюмінієве скління ідеально захищає зону відпочинку від вітру, дощу, снігу, пилу та комах. Більш того, алюмінієві системи скління забезпечують шумоізоляцію, а при використанні теплого алюмінію ще й теплоізоляцію. Для зон відпочинку може використовуватися тепле, холодне або безрамне скління.

У СИЗАМ НА АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ

ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ

Під час обговорення проектів скління прибудинкових будівель (терас, веранд, альтанок, зимових садів) нерідко виникає плутанина у термінах. Що, як називається? У чому відмінності? Давайте розберемо цей момент і які види скління використовують найчастіше для кожної конструкції.

Терраса. Скління Тераси

Тераса – це відкритий підлоговий настил на підготовленому фундаменті. Тераси прийшли до нас з півдня, де прийнято проводити багато часу на відкритому повітрі, насолоджуючись спекотним промінням сонця. Вони зазвичай просторі, можуть примикати до будинку або розташовуватися окремо. З нашим кліматом та погодними умовами все частіше роблять захист тераси від опадів та вітру. Установка саме скляних стін чи даху дозволяє зберегти єдиний простір тераса-садок.

тераса

 

Для тераси найчастіше застосовують безрамне скління. Завдяки відсутності рам пейзаж сприймається єдиним цілим. Якщо використовувати систему Гармошка, то з'являється можливість розкрити терасу повністю, всі панелі можна зібрати в одному місці.

ВЕРАНДА. Скління ВЕРАНДИ

Веранда – особливе приміщення, яке може розташовуватись прямо в будинку або примикати до будинку. Веранди мають різний ступінь відкритості:

  • повністю засклена та виконує функцію невеликої кімнатки;
  • засклена з боків;
  • прикрита навісом.

веранда

 

Якщо важливо зберегти тепло всередині веранди , то обов'язково використовуємо тепле алюмінієве скління. Це може бути установка вікон та дверей, але найчастіше для скління веранди встановлюють розсувні системи.

  • Підйомно-зсувні системи

Найчастіше застосовують у тих випадках, коли необхідно отримати стулку максимального розміру або засклити отвір великої ширини. Герметичні (при замиканні стулки утворюється додатковий притвор), міцні та безпечні. Максимальний розмір стулки 2700х3500 мм, максимальна вага стулки – 400 кг. Кількість стулок не обмежена.

razhdvizhnye-veranda

  • Паралельно-розсувні системи

При відкриванні стулка зміщується на невелику відстань всередину приміщення, а потім зсувається в бік паралельно площині всієї конструкції. Крім ковзання, віконна стулка може відкриватися на провітрювання. Мають високу теплоефективність і герметичність.

 

razdvizhnie-steklyannie-dveri-dlya-verandi

  • Система Гармошка

Всі елементи конструкції плавно зсуваються в сторони, залишаючи повністю відкритим отвір, наприклад, влітку.

garmoshka-verandagarmoshka-veranda

Альтанка. Скління альтанки

На відміну від веранди, альтанка знаходиться на відстані від заміського будинку. Для комфортного відпочинку, щоб комахи та погодні умови не були на заваді альтанки все частіше засклюють. Для альтанок, як правило, використовують холодне алюмінієве скління.

Альтанки, як і веранди, можуть бути з частковим ступенем відкритості, коли одна чи дві сторони закриті, інші стіни засклені.

besedka-zakrytie

Але частіше клієнти хочуть повністю відкриті альтанки, такі як із панорамним склінням. Панорамні альтанки виділяються великою площею скління, що займає значну площу стін, інколи ж і всю. Це дозволяє милуватися навколишньою красою та відчути єднання з природою.

besedka-panoramnoe

Бездоганний варіант альтанки – бути максимально відкритою для притоку свіжого повітря, а під час дощу чи сильних поривів вітру – надійно захистити від них відпочиваючих. Для цього використовують розсувні або складні системи скління, щоб стулки можна відкрити повністю.

besedka-sdvizhniebesedka-sdvizhnie

ЗИМОВИЙ САД. Скління зимового саду.

Класичний зимовий сад - це природно освітлюване приміщення, що частково опалюється, для розміщення рослин не стійких до холоду. Тому головна особливість зимових садів – це скляний дах, крім скляного фасаду.

У наш час зимовий сад все частіше стає улюбленим місцем для відпочинку всієї родини. Багато світла, зелені рослини, зручні крісла, комфорт приміщення та відкритого простору одночасно робить зимовий сад зоною відпочинку.

zimnij-sad

Будь-який зимовий сад - це ексклюзивна конструкція, яка може бути окремо стоїть або примикати до будинку. Форм та розмірів зимового саду величезна різноманітність, все залежить від Ваших потреб та уяви. Найпопулярніші форми представлені нижче:

vidy-zimniy-sad

Незалежно від місця розташування зимового саду конструктив повинен мати не тільки достатню кількість денного світла, але і комфортну температуру. Скло не повинно пропускати з вулиці холод та спеку. Багатофункціональне скло зможе захистити рослини від різких перепадів температур, забезпечить теплоізоляцію.

Засклення даху зимового саду вимагає ретельного вибору матеріалів, адже саме на цю частину конструкції осідатимуть опади, тому важливо, як запобігти їх попаданню всередину приміщення, так і вибрати міцний матеріал, здатний витримувати величезні навантаження.

zimniy-sad

Склопакети, які будуть використовуватися для формування покрівлі, більше інших будуть схильні до пошкоджень, наприклад, через деформацію кроквяної системи, сильного граду або снігу. Тому на дах прийнято встановлювати склопакети у спеціальній конфігурації.

А як системи скління Ви можете вибрати як стандартні вікна та двері, так і розсувні системи різних видів.

zimniy-sadzimnij-sad

За допомогою зимового саду можна збільшити корисну площу будинку, створити ще одну кімнату для комфортного відпочинку. Зимовий сад може бути продовженням вітальні, їдальні, а також стати дивовижною оранжереєю.

zimniy-sadzimniy-sad

Взагалі, основна плутанина виникає щодо тераси, веранди та альтанки через те, що їхні функції перетинаються одна з одною. Для нас головне зрозуміти Ваші бажання і зробити для Вас якісну, зручну, функціональну зону відпочинку і неважливо, як вона називатиметься правильно насправді.

ЧОМУ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО АЛЮМІНІЄВІ СИСТЕМИ СКЛЯННЯ?

Сьогодні саме алюмінієвий профіль зарекомендував себе як відмінний матеріал для фасадного скління будівель будь-яких типів. Безперечною перевагою алюмінієвих профілів є простота монтажу, зручність доставки, а також вага.

Завдяки легкій вазі їх можна використовувати в старих будинках, які можуть не витримати великого навантаження на несучі конструкції. Алюмінієвий профіль для фасадного скління легко обробляється, з нього можна робити складні конструкції, а це дозволяє втілити в життя будь-яку задумку дизайнера.

У ЧОМУ ЗАКЛЮЧАЄТЬСЯ НАША РОБОТА ?

 

nasha-rabota

 

 

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ