Маркізи
Купити маркізи
Маркіза навіс
Маркізи для терас

Купити маркізи у Дніпрі

Сонцезахисні маркізи – це навіси на вікна, балкони, тераси та веранди, що виготовляються із спеціальної акрилової міцної тканини з просоченням. Усі маркізні конструкції виготовлені з екструдованого алюмінію, покритого порошковим покриттям. Вони захищають фасад та віконні отвори від сонця та дощу, використовуються як архітектурні прикраси, носії рекламної інформації.

ВИДИ МАРКІЗ

Маркізи від сонця бувають декількох різновидів залежно від своєї функціональності та сфери застосування:

 • Горизонтальні (ліктьові): Дані системи як правило використовуються на невеликих терасах, балконах, зонах відпочинку, де необхідно при необхідності створити тінь і захиститися від невеликих опадів, а при непотрібності скласти. При великих розмірах (або за бажанням клієнта) оснащується електродвигуном, пультом та погодною станцією;
 • Вертикальні (рефлексолі): Використовуються в першу чергу для захисту від сонця фасадів будівель, терас, альтанок тощо;
 • Терасні маркізи: Призначені для захисту від сонця та негоди великих просторів на відкритих верандах житлових будинків та торгових комплексів, кафе, барів.
 • Коробові: Встановлюються на входах до кафе, готелів. Забезпечують захист від дощу та сонця, є сучасними архітектурними прикрасами;
 • Для зимового саду Виконуються у вигляді вертикальних, горизонтальних конструкцій. Забезпечують захист рослин від сонячних променів та ультрафіолету.

Маркіза (козирок) виготовляється з імпортної акрилової тканини з багаторівневим захисним просоченням, стійким до тривалого впливу ультрафіолету та атмосферних опадів. Висувні конструкції можуть оснащуватись електроприводом з можливістю дистанційного керування, а також погодними станціями Сонце/Вітер. Тканина для маркізи може бути одноколірною, двоколірною або багатобарвною (Матеріал виконання підбирається індивідуально).

Чи плануєте організувати на дачі альтанку в тіні, де можна було б відпочити в сонячний день? Чи продумуєте захист від сонця для офісу чи іншого робочого приміщення? Бажаєте обладнати літній дворик ресторану? Отже, маркізи повинні обов'язково вас зацікавити, адже це оптимальне рішення швидко і без капітальних вкладень обладнати комфортне місце для відпочинку.

У СИЗАМ ГАРАНТІЯ 2 РОКИ НА МАРКІЗИ

маркізи

Основна відмінність маркізи від будь-якого іншого вуличного навісу - це можливість складатися та розкладатися. Завдяки своєму розмаїттю маркізи добре вписуються в будь-який інтер'єр.

ПЕРЕВАГИ МАРКІЗ

 • можливість згорнути маркізу, коли не потрібно її використовувати;
 • знижують витрати на кондиціювання;
 • затіняють приміщення всередині та зовні;
 • не перешкоджають циркуляції повітря;
 • не закриває вигляд із вікна;
 • доповнюють екстер'єр;
 • прості у догляді маркізи довго служать, не вимагаючи ремонту.

Види маркіз


ЦІКАВИЙ ФАКТ

З'явилися маркізи у Венеції в епосі Відродження. Щоб захистити від сонячних променів білу шкіру своєї коханої, якийсь маркіз придумав конструкцію для створення тіні. Згодом такий спосіб затінення став розповсюджуватися Європою і отримав назву «маркіза».


Маркізи зазвичай встановлюють у заміських будинках, кафе, ресторанах, на балконах, зонах дозвілля, а також при оформленні вітрин. На тент можна нанести будь-яке зображення та маркіза стане стильним та креативним елементом зовнішньої реклами.

Маркізи навіси

ЕЛЕМЕНТИ МАРКІЗНИХ СИСТЕМ

Конструкція маркізних систем дуже міцна і не схильна до корозії. Складаються маркізи з полотна, валів, напрямних чи важелів. Алюмінієві частини каркасу маркізи фарбуються методом порошкового напилення будь-який колір на палітрі RAL.

Сам тент маркізи виготовляється з високоякісної та практичної акрилової тканини. Унікальне фарбування таких тканин проводиться не опусканням полотна в фарбу, а поки що склад, з якого буде отримана нитка, перебуває в рідкому стані. Тому тканина забарвлюється зсередини, а не зовні. Це дозволяє виключити появу білих ліній у місцях згину.

Маркізи на балкон

Маркізні тканини витримують коливань температур від -30 до +50 ° С, а вологість повітря - до 95%. За рахунок спеціальних пило- та волого захисних просочень тканина з легкістю витримує вплив UV-променів, не вигоряє, практично не промокає під дощем, стійка до плісняви та грибка.

ВИДИ МАРКІЗ

У СІЗАМ Ви можете придбати наступні види маркіз. Розглянемо кожен вид докладніше.

Маркізи Дніпро,

Ліктьова маркіза

Ліктьові горизонтальні маркізи є затребуваними сонцезахисними системами, завдяки яким закривають літні майданчики від сонячних променів і дощу. Назва "ліктьові" походить від типу механізму відкривання маркізи, який нагадує руки, що згинаються і розгинаються в ліктях.

Ліктьові горизонтальні маркізи

З одного боку маркизна тканина закріплюється на спеціальний вал, який починає рухатися за допомогою важільного механізму (ручного або автоматичного). Коли немає необхідності затіняти простір, тканина згортається, і маркіза у такому вигляді практично непомітна. У розкритому вигляді маркіза розташована під нахилом стоку дощової води.

Локтевая маркиза

У свою чергу ліктьові маркізи можуть бути

 • касетного типу - вал для намотування полотна знаходиться всередині алюмінієвого короба;
 • відкритого типу - вал для намотування полотна відкритий і видно у складеному стані.

локтевые маркизы

Маркіза з падаючим ліктем

Застосовують для затінення вікон та балконів. Для оптимального затінення виліт та кут нахилу тканини можна регулювати в міру розгортання маркізної тканини. Сучасні моделі таких маркіз чудово вписуються в інтер'єр будь-якого будинку, магазину, кафе, готелю та інших закладів.

Маркізи для тераси

При керуванні маркізу можна закрити повністю або залишати частково відкритою, таким чином регулюючи освітленість. Усередині міцних важелів знаходяться пружини, що діють за принципом пневматики, за допомогою яких досягається оптимальне натяг полотна. Такий механізм є довговічним, оскільки немає таких оборотних елементів, як трос або ланцюг.

Падающий локоть

Маркіза з падаючим ліктем може мати вигляд касетної маркізи - у згорнутому положенні полотно знаходиться в касеті та захищене від опадів. Профіль, що висувається, акуратно закриває касету, створюючи напівкруглу форму. Це виглядає стильно та сучасно.

Маркізи з ліктем, що падає, можуть мати вінтажний вигляд і виконані з елементами кування.

Маркиза с падающим локтем

Важливою перевагою маркіз з ліктем, що падає, в порівнянні з іншими маркізами є її стійкість до вітру, так як вона має не дві, а чотири точки кріплення. Цей вид маркіз також може керуватися вручну за допомогою коміра та редуктора або за допомогою електроприводу.

Ковшова (коробова) маркіза

Цей вид маркізи має багато назв: коробова, ковшова, кошикова, купольна. Ці витончені та ефектні конструкції прикрасять фасад будь-якої будівлі та найчастіше це фасади кафе та ресторанів, бутіків, торгових центрів, готелів. Вони приковують до себе увагу з першої секунди, створюючи затишок і запрошуючи до себе. Вони чудово захищають вхідну зону та вітрини від яскравого сонця, пилу та опадів. Полотно ковшової маркізи можна забрендувати, створюючи додатковий імідж.

Балконні маркізи

Принцип дії коробових маркіз дуже простий: полотно натягується ребра, що складаються як віяло. Кількість променів у механізмі підйому може бути різною. Чим більший винос маркізи, тим більше променів. При необхідності маркізу можна скласти частково, тим самим регулюючи ступінь затінення.

Для каркаса коробової маркізи використовується анодований алюміній, який відрізняється не лише своєю легкістю та гнучкістю, але й міцністю та жорсткістю. Такий каркас здатний витримувати вітрові навантаження та опади.

Ковшевая маркиза

Коробові маркізи розрізняють формою, розміри яких підбираються індивідуально за розміром вікна. Круглі маркізи зазвичай використовуються як навіс над вікном чи козирок над входом. Вони чудово справляються з вітровими навантаженнями, забезпечуючи достатню площу затінення. Прямокутні маркізи популярні у місті, а й у дачі.

Ковшевая маркиза

Автоматизація маркіз дозволить Вам насолодитися зручністю та плавністю роботи, дозволяючи повною мірою насолодитися відпочинком.

ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ - ДО 2 ТИЖДЕНЬ

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ РОБОТИ З ЗОВНІШНІМ СОНЦЕЗАХИСТОМ

Монтаж маркіз будь-якого виду довірте фахівцям. Повірте нашому досвіду, навіть найякісніший зовнішній сонцезахист швидко вийде з ладу, якщо його монтажем займаються люди, які не знають специфіки роботи з маркізами. Від монтажу залежить не лише довговічність маркіз, а й безпека оточуючих.

Монтаж маркіз

СЕРВІСНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

При монтажі маркізи і навіть існуючу маркізу можна встановити елементи автоматики. Маркізи прослужать вам довше, якщо відкриватися та закриватися вони будуть автоматично. А додаткові системи контролю дозволять вам користуватися маркізами з ще більшою зручністю та комфортом.

системы контроля маркизы

Купити маркізи за оптимальною ціною, замовити доставку в Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

У СИЗАМ ГАРАНТІЯ 2 РОКИ НА ЗОВНІШНЮ СОНЦЕЗАХИСТ

Рафштори Терасні системи сонцезахисту Рефлексолі

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ