Купити протипожежні розпашні ворота

По суті розпашні протипожежні ворота - це великі протипожежні двері з ідентичними вимогами та характеристиками. Завдяки їх габаритам забезпечується проїзд автомобільної та складської техніки при повністю відкритих воротах та переміщення персоналу при закритих воротах через вбудовану хвіртку. Розпашні протипожежні ворота встановлюють і в прорізи зовнішніх стін і стіни, що розмежовують окремі промислові приміщення.

протипожежні розпашні ворота

Полотно воріт виготовлене із сталевого листа товщиною 1,5мм та більше. Полотно протипожежних воріт заповнюється спеціальним наповнювачем – композиція вогнезахисна.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В

Відео розпашні ворота

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

СІЗАМ виготовить для вас протипожежні розпашні ворота наступних різновидів:

  • одностулкові та двостулкові;
  • глухі та з частковим склінням (до 25%);
  • з вбудованою хвірткою і без.

ворота протипожежні розстібні

Найбільшою популярністю розпашні ворота з двома глухими стулками. Стулки воріт можуть бути як однаковою шириною, так і з різною. Ворота можуть відчинятися всередину або назовні приміщення.

НАДАЄМО НА ВИРІБ СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ

Усі протипожежні двері та ворота компанії СІЗАМ сертифіковані, відповідають вимогам державних будівельних норм України щодо пожежної безпеки.

protivopozharnye-rozpashni-vorota

У СІЗАМ ви можете замовити розпашні протипожежні ворота з межею вогнестійкості ЕI 60 та ЕI 30. Параметр вогнестійкості EI говорить про те, який час проходить з початку впливу на ворота відкритого вогню до прояву однієї з двох заявлених ознак. Е – визначає цілісність воріт, I – визначає теплоізолюючу здатність.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Коробка воріт складається з двох металевих рам: зовнішньої та внутрішньої, між якими розміщений шар теплоізолюючої речовини волоконного типу. Цей теплоізолюючий шар не горить і не плавиться за високих температур (більше 1000˚С).

З обох боків коробки приварюються регульовані посилені петлі, кількість яких залежить від розміру та ваги дверей, а вага розпашних двостулкових воріт може досягати двох тонн. На одну зі стулок (активна стулка) встановлюється циліндричний замок, фіксатори якого входять у верхню та нижню поперечки дверної коробки. На другу частину полотна воріт монтується штирьовий замок.

По всьому периметру коробки, периметру стулок і вбудованої хвіртки якщо є, укладається стрічка ущільнювача, яка при нагріванні розширюється і щільно закупорює всі технологічні щілини і стики, і протипожежна конструкція герметизується.

протипожежні розпашні ворота хвірткою

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ ПРОТИПОЖЕЖНИХ РОЗПАШНИХ ВОРІТ

Переваги розпашних протипожежних воріт:

  • Немає обмежень щодо ширини стіни, в яку встановлюються ворота.
  • Доступність - невисока ціна в порівнянні з іншими видами протипожежних воріт.
  • Зручність у використанні – класичний спосіб відкривання воріт простий і надійний.

Недоліки розпашних протипожежних воріт:

  • Необхідно вільне місце перед брамою для відчинення і найчастіше саме цей недолік стає вирішальним при виборі типу протипожежних воріт.

ворота протипожежні розстібні купити

СИЗАМ МАЄ ЛІЦЕНЗІЮ НА МОНТАЖ ПРОТИПОЖЕЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Встановлення протипожежних воріт, як і всіх вогнестійких конструкцій, повинні проводити кваліфіковані фахівці, які мають ліцензію та досвід установки подібних систем.

У НАС ВИ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ РІЗНІ ВИДИ ПРОТИПОЖЕЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Протипожежні двері Протипожежні відкатні ворота Протипожежні секційні ворота Протипожежні штори Протипожежні люки

Купити протипожежні розпашні ворота з хвірткою за оптимальною ціною, замовити їх виробництво, доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за номерами (066) 398 73 66, (067) 523 09 71 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою : м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ