Болларды
Болларды Днепр
Болларды купить
Боллард Украина

Болларди у Дніпрі. Україна - Купити боллард, ціна - «СИЗАМ»

Болларди – це невеликі стовпи-блокатори. Принцип дії висувних боллардів полягає в тому, що при необхідності вони можуть швидко і без найменшого фізичного впливу опускатися в основу і потім швидко знову висуватися. Так, наприклад, можна дозволяти проїзд окремих легкових автомобілів там, де проїзд у принципі заборонено для інших транспортних засобів.

bollard-sizam

ПЕРЕВАГИ ВСТАНОВЛЕННЯ БОЛЛАРДІВ

  • Надійна перегородка в'їзду. Болларди в десятки разів міцніші та антивандальніші за інші види паркувального обладнання.
  • Захист машини від випадкових пошкоджень та угону . Зламати, розібрати боллард та викрасти машину без спецінструменту неможливо. Болларди не мають отворів та отворів, через які можна вставити сторонні предмети або отримати доступ до нутрощів болларду.
  • Умови експлуатації. Боллард може працювати за дуже високих або низьких температур зовнішнього середовища.
  • Архітектурне рішення . Боллард - це сучасніший і елегантніший вид загороджувачів.

ТИПИ БОЛАРДІВ

Болларди можна умовно поділити на чотири основні групи:

які бувають боларди

 

Найбільш поширеними та широко використовуються є висувні автоматичні болларди. Вони дозволяють максимально оптимізувати процес захисту корисних територій та об'єктів.

Електромеханічні болларди у порівнянні з гідравлічними та пневматичними мають невисоку вартість, компактні розміри та простоту установки.

Гідравлічні болларди мають високі показники інтенсивності використання та високу стійкість. Можуть бути із вбудованою гідростанцією; із зовнішньою гідростанцією. Ідеально підходить для місцевості зі складними природно-кліматичними умовами

Пневматичні болларди вирізняються високою швидкістю роботи.

Напівавтоматичні болларди піднімаються за допомогою пневматичного приводу, а опускаються з використанням прикладеної сили людини.

Стаціонарні болларди фіксовано встановлюються на проїжджій частині або вздовж тротуару. Використовується для створення постійних пішохідних зон, а також обмеження руху автомобілів на пішохідних вулицях та площах міст.

Знімні болларди – найдешевший варіант обмеження проїзду автомобілів у місцях із невисокою інтенсивністю їхнього руху. У разі необхідності відкриття проїзду боллард розблокується поворотом ключа, після чого може бути легко знято з основи. Таким чином, проїзд може бути відкритий за кілька секунд, але потребує присутності людини для виконання цієї операції.

bollardy-sizam-

Звернувшись до СИЗАМу, Ви отримуєте:

  • Грамотні безкоштовні консультації фахівців, які знаються на своїй справі
  • Індивідуально підібраний під Ваш об'єкт боллард
  • Доставку та монтаж болларду
  • Вирішення питань, якщо такі виникають, після встановлення болларду

 

Купити болларди в Дніпрі або замовити їх доставку в Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Нікополь, Кривий Ріг та інші міста України Ви можете за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66

 

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ