Автоматика для воріт
Купити автоматику для воріт
Автоматика для воріт ціна
Комплект автоматики для воріт

Купити автоматику для воріт

Автоматика для воріт – запорука їхнього комфортного використання протягом багатьох років. Електромеханічний привід позбавляє необхідності відкривати стулки вручну, що дуже зручно. Автоматика для воріт є комплектом пристроїв, що включає датчики, сигнальну лампу, ключ-кнопку, блок, пульт дистанційного керування та ін. Підбирається індивідуально під конкретні вироби. Основні параметри: маса та габарити полотна, а також інтенсивність використання механізму.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ ВІД СИЗАМ

ШИРОКИЙ ВИБІР! ГАРАНТІЯ 3 РОКИ!

Уявіть собі зараз, що Ви їдете у своєму затишному автомобілі, під'їжджаєте до будинку і маєте кілька шляхів розвитку подій:

 1. Вийти з авто з ключами від воріт ➠ Відкрити замок ➠ Прикласти зусилля та відкрити ворота ➠ Повернутись в авто за кермо ➠ Заїхати та припаркуватися ➠ Вийти з авто ➠ Прикласти зусилля та закрити ворота ➠ Закрити замок
 2. Натиснути кнопку пульта ➠ Заїхати ➠ Натиснути кнопку пульта ➠ Вийти з авто

Зручно, чи не так?

Власники автомобілів нині намагаються максимально автоматизувати цей процес. І їх можна збагнути. Кожен водій прагне того, щоб після важкого робочого дня не возитися із засувами та замками, а вранці поспіхом не втрачати час на зайві рухи з відчиненням та зачиненням воріт.

На виробничих підприємствах, складських приміщеннях, великих компаніях зі своїм автопарком наявність автоматики на воротах - це практично життєво важлива необхідність.

Автоматика для воріт

Як вибрати автоматику для воріт?

До вибору автоматики необхідно підійти відповідально, зіставити параметри та особливості використання воріт із технічними характеристиками приводу. Основні параметри, від яких залежить вибір приводу – це маса та габарити полотна воріт, а також інтенсивність використання (частота відкривання та закривання воріт). Розібратися самому краще, але якщо немає на це часу, дозвольте вирішити це питання нашим фахівцям.

Найважливіше, що ви повинні знати: на автоматиці для воріт заощаджувати не можна. Якщо немає фінансової можливості придбати привід разом із воротами, то краще купити та встановити його пізніше, ніж щодня мучитися з ним роками. Адже автоматику на ворота встановлюють із метою придбання зручності та комфорту, а не проблеми.

ФАХІВЦІ КОМПАНІЇ СИЗАМ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ З ВИБОРОМ

АВТОМАТИКИ ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ВОРОТ:

         

Декілька порад від СИЗАМ

Вибираючи автоматику для воріт, ніколи не зупиняйтесь на приводі з потужністю на межі кордону. Обов'язково залиште невеликий запас, оскільки взимку при русі стулок сніг, іній та мороз може створити додаткове тертя та навантаження на привід зросте. Наприклад, стулки Ваших воріт важать 300 кг. Не беріть привід розрахований на навантаження до 350 кг.

Рекомендуємо встановити стабілізатор напруги – це набагато дешевше, ніж ремонтувати пошкоджені плати управління, трансформатори тощо. Так, Ваша автоматика буде захищена від перепадів напруги, які, на жаль, не рідкість, особливо в приватному секторі.

Переваги використання автоматики для воріт

Наявність автоматики полегшує використання розстібних та відкатних виробів. До основних переваг дистанційного управління експерти відносять:

 • Економія часу.
 • Легкість в управлінні.
 • Безпека.
 • Швидкість та безшумність роботи.
 • Широкий вибір для будь-яких потреб та можливостей.

Виробники автоматики

Усіх виробників автоматики для воріт можна перераховувати довго, але це безглуздо. Є найбільш популярні виробники, які добре себе зарекомендували на ринку України з нашим кліматом та погодними умовами. Однозначно сказати, що саме та чи інша автоматика краща, неможливо. Кожна має свої переваги та особливості роботи.

bft-itali  faac-itali  gant-kytaj  nice-itali  an-motors-kytaj  came-itali.    

 

Також Ви будь-якої миті можете зв'язатися з нашими фахівцями за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 або замовити зворотній дзвінок

Звернувшись до СИЗАМу, Ви отримуєте:

 • Грамотні безкоштовні консультації фахівців, які знаються на своїй справі.
 • Індивідуально підібрану для Ваших воріт якісну автоматику.
 • При необхідності доставку та монтаж приводів на Ваші ворота.
 • Вирішення питань, якщо такі виникають, після встановлення автоматики.
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

 

       

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ