Протипожежні штори
Купити протипожежні штори
Протипожежні завіси штори та екрани

Купити протипожежні штори, завіси та екрани

Останнім часом особливою популярністю у архітекторів та будівельників користуються протипожежні штори у зв'язку з тим, що монтаж протипожежних штор не дорогий і досить простий. Вогнезахисні екрани можуть бути встановлені на прорізи шириною до 40 метрів та висотою до 8 метрів. Використання такої протипожежної конструкції не відбивається на дизайні приміщень і не скорочує їхнього корисного обсягу.

Протипожежні штори

Зазвичай їх встановлюють у виробничих та складських приміщеннях, АЗС, місцях скупчення великої кількості людей (торговельні центри, житлові комплекси, вокзали, метро, театри). Найчастіше протипожежні штори встановлюють, щоб розділити велике приміщення на окремі протипожежні відсіки у випадках, коли це складно чи повністю неможливо зробити за допомогою традиційних конструкцій та протипожежних перегородок.

Протипожежні штори - варіанти встановлення

РІЗНОВИДНОСТІ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ШТОР, ЕКРАНІВ, ЗАВЕСІВ

Вогнезахисні – повноцінні вогнетривкі конструкції, які повністю блокують вогнище загоряння та не дозволяють полум'ю поширитися. Виготовлені з армованого скловолокна та здатні витримувати температуру понад 1000°С.

НОВИНКА! Вогнезахисні штори без зрошення!

Димозахисні (протидимні) блокують поширення диму та отруйних газів. Зазвичай вони монтуються до стелі або стіни для того, щоб уловлювати дим, блокувати і не дати поширитися приміщення. Виготовлені із спеціального тканого полотна.

Протипожежні штори - види

 

СИЗАМ НАДАЄ НА ПРОТИПОЖЕЖНІ ШТОРИ СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ

Протипожежні штори, придбані в компанії СИЗАМ, сертифіковані та відповідають вимогам державних будівельних норм України щодо пожежної безпеки.

Клас вогнестійкості EI 120, EW 120 протипожежних штор, які ми реалізуємо та встановлюємо, зберігає механічну стійкість усіх параметрів протягом 120 хвилин.

Параметри вогнестійкості говорять нам про те, який час проходить з початку на ворота відкритого вогню до прояву однієї із заявлених ознак.

  • Е – визначає цілісність воріт.
  • I - визначає теплоізолюючу здатність.
  • W - визначає досягнення граничної величини густини теплового потоку.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В

Відео розпашні ворота

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ


АВТОМАТИЧНІ ПРОТИПОЖЕЖНІ ШТОРИ

Протипожежні штори мають у своїй конструкції сталевий каркас прямокутної форми, який кріпиться над отвором. Усередині каркаса міститься вал, на нього проводиться намотування полотна штор.

Матеріал полотна протипожежної штори абсолютно безпечний для здоров'я навіть під час тління та горіння. Напрямні шини виготовляють із спеціальних гнутих профілів для забезпечення правильного вертикального положення полотнища та герметизації отвору. Нижня шина, що відсікає, у свою чергу забезпечує шторі жорсткість і надійне зчеплення з підлогою або іншою горизонтальною поверхнею. Електронна частина складається з блоку живлення, двигунів, акумулятора та керуючої системи. Завдяки цьому протипожежні штори можна підключати до системи пожежної тривоги для їхнього автоматичного активування при виникненні пожежі.

Протипожежні штори

У разі виникнення пожежі датчик загоряння реагує на дим і підвищення температури і посилає сигнал на автоматичний механізм ⇒ вал рухається внутрішньовальним приводом ⇒ протипожежна штора опускається, стаючи перепоною для поширення пожежі ⇒ профільна планка в нижній частині полотна забезпечує щільне прилягання штори до підлоги в закритому стані і не дозволяє диму та вогню проникнути в поміщений.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Переваги протипожежних штор:

  • проста установка з незначною монтажною площею;
  • універсальний дизайн, що вписується в інтер'єр будь-якого приміщення;
  • можливість будь-якого розташування, у тому числі за стелями підвісного типу;
  • у штатному режимі при піднятих шторах не займає простір;
  • можливість спільного використання з іншими протипожежними конструкціями;
  • невелика вага, тобто відсутнє зайве навантаження на несучі конструкції будівлі.

Недоліки протипожежних штор:

  • на відміну від інших протипожежних конструкцій відсутній захист від проникнення небажаних людей усередину приміщення.

Протипожежні штори - принцип роботи

СИЗАМ МАЄ ЛІЦЕНЗІЮ НА МОНТАЖ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ШТОР

Встановлення протипожежних штор, як і всіх вогнестійких конструкцій, повинні проводити кваліфіковані фахівці, які мають ліцензію та досвід встановлення подібних систем.

У НАС ВИ МОЖЕТЕ КУПИТИ ПРОТИПОЖЕЖНІ ШТОРИ І РІЗНІ ВИДИ ПРОТИПОЖЕЖНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Протипожежні двері Протипожежні відкатні ворота Протипожежні розпашні ворота Протипожежні секційні ворота Протипожежні люки

Купити протипожежні штори та протидимні штори за гарною ціною, замовити їх виробництво, доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ