Сонцезахисні системи
Сонцезахист будівель
Системи сонцезахисту
Зовнішні жалюзі зовнішні сонцезахист ціна

ВИДИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО СОНЦЕЗАХИСТУ

Сховатись від палючого сонця, створити затишний та неповторний дизайн Ви можете за допомогою зовнішнього або, як її ще називають зовнішнього, сонцезахисту. У наш час можна вибрати системи сонцезахисту із широкого асортименту.

ЗОВНІШНИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ У СИЗАМ З ГАРАНТІЄЮ 2 РОКИ

Всі види навісів та інші види зовнішнього захисту від сонця чудово підходять для магазинів, кафе, приватного будинку та навіть квартир для захисту вікон, балконів та приміщень від сонця, а також накриття терас, альтанок, ганку та інших майданчиків.

Останнім часом дизайнери та архітектори дуже часто використовують зовнішні сонцезахисні системи при проектуванні дизайну та інтер'єру: маркізи (ліктьові, ковшові, з падаючим ліктем), рафштори (фасадні зовнішні жалюзі на вікна), рефлексолі (зовнішні рулонні штори), пергольні системи, навіс терасові маркізи. Це можуть бути стаціонарні, знімні, розсувні та висувні маркізи, перголи (алюмінієві та дерев'яні), навіси та інші системи сонцезахисту фасадів та вікон, що встановлюються зовні будівлі.

 

Маркізи Рафштори
Терасні системи сонцезахисту Рефлексолі

БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

в межах міста Дніпро

В принципі можна використовувати внутрішній захист від сонця: штори, жалюзі, рулонні або римські штори і т.п. Однак, якщо сонячна енергія вже проникла в приміщення, вона обов'язково перетвориться на тепло і боротися з ним необхідно буде за допомогою кондиціонування повітря. Адже набагато зручніше і дешевше відсікати палючий сонце ще до проникнення у вікна і з цим чудово справляється зовнішній сонцезахист, який затримує тепло, залишаючи його за межами. Завдяки цьому температура у приміщенні на 3-7 градусів нижча.

Переваги зовнішніх сонцезахисних систем

  • Зовнішні пристрої захисту від сонця також захищають від опадів: дощу, сильного снігопаду, а також від гілок дерев, що падають.
  • На відміну від внутрішнього сонцезахисту зовнішні пристрої не перекривають вигляд вікна.
  • Зовнішній сонцезахист можна доповнити дизайнерське рішення, оскільки всі види мають привабливий і стильний зовнішній вигляд.
  • Можливість завдати брендових знаків для підвищення впізнаваності бренду.
  • Зручні у використанні та невибагливі у догляді.
  • Можливість автоматизації.

зовнішні сонцезахисні системи

Декілька порад при виборі захисту від сонця зовні від СІЗАМ

1. Не варто економити на матеріалах, вибирайте витривалі матеріали. Серед таких — нержавіюча сталь, алюміній, тканини з барвниками, що не вигорають.

2. Якщо Ви хочете комфортно користуватися зовнішніми сонцезахисними системами, то розгляньте не тільки ручне керування, а й системи «розумного будинку» з автоматичним керуванням сигналів датчиків вітру, дощу та положення сонця.

3. Щоб уникнути зайвих витрат при експлуатації, монтаж зовнішнього сонцезахисту довірте професіоналам за цією категорією товарів. У встановленні зовнішнього сонцезахисту існує багато аспектів, від яких залежить термін служби продукції.

Звернувшись до СІЗАМу, Ви отримуєте:

  • Грамотну консультацію фахівців із десятирічним досвідом роботи із зовнішнім сонцезахистом.
  • Безкоштовний замір у межах міста (Дніпро).
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Автоматика для зовнішнього сонцезахисту

Автоматизувати зовнішній сонцезахист - це поширене та зручне рішення. Автоматичні маркізи, рефлексолі, рафштори, перголи, терасні та інші системи дуже прості в управлінні. Більше того, автоматизація продовжує термін служби зовнішнього сонцезахисту.

Автоматика для сонцезахисту

На сторінках нашого сайту в підрозділах зовнішнього сонцезахисту ми докладніше зупинимося на кожному з видів сонцезахисних систем та розповімо Вам головне про них.

Купити маркізи, рафштори, перголи, рефлексолі, терасні системи та підібрати автоматику до неї за оптимальною ціною, замовити доставку у Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ