Шлагбауми nice
Автоматичні шлагбауми nice
Купити шлагбаум nice
Шлагбаум наййс

КУПИТИ АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ NICE

Автоматичні шлагбауми NICE – це надійна італійська техніка, перевірена часом, яка якісно виконує функції щодо безпеки при в'їзді на необхідну територію. Надійні електродвигуни автоматики Nice відомі у багатьох країнах.

ГАРАНТІЯ НА ШЛАГБАУМИ 3 РОКИ!

Продукція під маркою NICE представлена лише електромеханічними моделями. На даний момент шлагбауми Nice представлені лише серією Wide – шлагбаумами нового покоління досконалішої конструкції. Серії Nice Wil та Nice X-BAR зняті з виробництва.

Шлагбауми Nice

Для застосування з різними за довжиною та вагою стрілами в новій серії Nice Wide тепер є 3 типові розміри.

автоматичні шлагбауми nice

У моделях Wide S та Wide M, а також Wide L для п'ятиметрових проїздів стріли цілісні, а у Wide L на 6 та 7 метрів – складові, 3 плюс 3 та 3 плюс 4 метри відповідно. Скріплюються вони міцним шарніром, який довго служить. Стріли можна встановлювати з будь-якої сторони отвору, вони можуть доповнюватися світлодіодами, що миготять, а у моделей Wide S і Wide M - ще й підвісною опорою і гратами.

Nice Wide S - зі стрілою 3 або 4 метри в довжину - вона піднімається за чотири секунди, інтенсивність обладнання складає 100 циклів/годину.

купити шлагбаум nice

Nice Wide M - 4-х метрова стріла піднімається до максимальної точки за 3,5 секунди, інтенсивність роботи – 300 циклів/год.

Шлагбаум Nice Wide M

Nice Wide L для стріл до 7 метрів - поставляється зі стрілами на 5,6 або 7 метрів, які піднімаються за п'ять секунд, працює з інтенсивністю 200 циклів/год

Шлагбаум Nice Wide L

Переваги шлагбаумів Nice

У серії Nice Wide враховано досвід шлагбаумів Wil та Signo, запозичено блок управління, перероблено мотор-редуктор та винесено на окрему внутрішню раму для простоти доступу. Всі варіанти бар'єрів Nice мають інтенсивність роботи 100%, збільшений ресурс.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ NICE WIDE

Шлагбаум Nice характеристики

ОСОБЛИВОСТІ ШЛАГБАУМІВ NICE СЕРІЇ WIDE

Живлення мотора 24В робить обладнання безпечнішим і дозволяє уникнути перегріву двигуна.

У всіх моделях серії передбачені стріли з овальним перетином. Вони відрізняються набагато меншою, ніж прямокутні, парусністю, добре опираються вітровим навантаженням і не викривляються. У комплектацію можна включити, окрім наклейок-світловідбивачів, заглушки, захисні демпфери тощо.

Шлагбауми Nice Wide

Ресурс шлагбаумів на закриття/відкриття ‒ до 500 000 циклів здійснюється за допомогою dip-перемикачів, які легко ставляться у потрібне положення. Інтегрований в тумбу керуючий блок оснащений окремим роз'ємом SM для підключення радіоплати та сумісний із приймачами SMXI, SMXIS, OXI. Фотоелементи можна встановити безпосередньо на тумбу, спеціально призначені для цього точки.

Шлагбауми Nice Wide blok

Клас захисту IP44. Захист корпусу від шкідливих впливів довкілля, захист від пилу, бруду, опадів. У корпус Nice шлагбаумів серії Wide вбудована сигнальна лампа.

шлагбаум наййс

Конструкція моделей продумана до дрібниць: усі ключові виходи/роз'єми знаходяться у верхній частині тумби, щоб підключати аксесуари було зручно. Управління удосконалено за допомогою індукційної петлі. У комплекті постачається вдосконалена монтажна основа, яка дозволяє прискорити та полегшити встановлення обладнання.

шлагбаум найс схема

До складу комплекту Nice Wide також входить механізм ручного розблокування, за допомогою якого можна керувати шлагбаумом у разі відсутності електроенергії. Усі деталі та вузли стабільно працюють при температурах від -20 до +55°С.

Серед функцій шлагбаумів Nice Wide передбачено:

  • автоматичне закриття через тимчасовий проміжок, що виставляється.
  • чутливе реагування на команди та перешкоди
  • автозакриття отвору після спрацювання фотоелементів тощо.

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео автоматики для гаражних воріт

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

ВЛАСНІ МОНТАЖНІ БРИГАДИ

Установку шлагбауму рекомендуємо довірити професіоналам, які знають усі тонкощі та можливі ускладнення у процесі встановлення. Наша бригада монтажників із багаторічним стажем допоможе Вам встановити шлагбаум.

СЕРВІСНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Монтаж та встановлення шлагбауму Nice

Фахівці компанії СІЗАМ проконсультують Вас і підберуть найбільш оптимальний варіант шлагбауму за гарною ціною з необхідним Вам ресурсом. Замовити консультацію та прорахунок вартості шлагбауму Nice (Найс) можна за телефонами: +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 . Наші менеджери допоможуть Вам організувати доставку по місту Дніпро, а також відправити до будь-якого міста України: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне та ін.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ