faac шлагбаум
купити шлагбаум faac
автоматичні шлагбауми faac
види автоматичних шлагбаумів

КУПИТИ ШЛАГБАУМ FAAC

Компанія FAAC була заснована ще в 1965-му році. На сьогоднішній день це один з провідних світових виробників у сфері виготовлення автоматичних систем керування дверима, воротами, шлагбаумами тощо, і має понад 70 представництв по всьому світу. Головний завод та представницький офіс бренду розташований в італійському місті Болонья. Вся продукція виготовляється з високоякісних та абсолютно безпечних для навколишнього середовища матеріалів, а перед надходженням у вільний продаж всі товари проходять безліч перевірок та тестувань.

ГАРАНТІЯ НА ШЛАГБАУМИ 3 РОКИ!

faac шлагбаум

Відмінна риса автоматичних шлагбаумів FAAC-застосування електрогідравлічної технології в роботі шлагбаумів. Корпус таких шлагбаумів повністю герметичний, а з урахуванням гідравліки можна використовувати навіть у суворих кліматичних умовах.

Вся модельна лінійка шлагбаумів від бренду FAAC без проблем можна використовувати як у промислових умовах, так і в побуті. Обладнання може бути розміщене на автомобільних стоянках, багатоярусних парковках; у великих ангарах тощо. Довжина стріл всіх моделей прийматиме значення від двох до восьми метрів.

купити шлагбаум faac

Шлагбаум FAAC B614

Електромеханічний шлагбаум В614 забезпечує високу інтенсивну та швидкісну роботу. Дана модель шлагбаумів застосовується для проїздів до 4 м та до 5 метрів.

автоматичні шлагбауми faac

Особливості шлагбауму FAAC В614

 • 24-вольтовий мотор дозволяє відкривати шлагбаум менш ніж за 2 с.
 • Вбудований енкодер в 24-вольтовий мотор дозволяє здійснювати повний контроль руху стріли і реверс при виявленні перешкоди.
 • Встановлення батареї резервного живлення ХВАТ 24 дозволяє керувати шлагбаумом навіть при відключенні електроживлення (опція).
 • Плата управління винесена у верхню частину тумби та закрита пластиковою пофарбованою кришкою. Програмування за допомогою дисплея. Широкий вибір логік роботи та різних параметрів. Вбудована система кодування OMNIDEC. Фотоелементи та аксесуари з технологією BUS 2Easy підключаються використовуючи всього 2 дроти.
 • Можливість встановлення лампи світлофорного регулювання. Режим роботи лампи налаштовується через плату керування.
 • Для цієї моделі шлагбаума доступні такі аксесуари, як підсвічування стріли, світлодіодна лампа світлофорного регулювання, шарнірний механізм, підвісна або стаціонарна опора.

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео автоматики для гаражних воріт

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Шлагбаум FAAC 615BPR

Робота шлагбаумів 615 заснована на електрогідравлічному принципі. Надійна та проста конструкція, адаптована до практично будь-яких кліматичних умов, дуже популярна в нашій країні.

На даний момент у лінійці 615 представлені дві моделі, які мають деякі відмінності:

 • модель – 615 STD (Standart) – максимальна ширина проїзду, який вона може перекривати – 5 м. Час, необхідний для відкриття – 5,7 секунд.
 • модель 615 RPD (Rapid) – швидша. Вона відкривається менш як за 3 секунди. Однак у разі стріла може бути максимально 2,5 м.

шлагбаум faac

Особливості автоматичного шлагбауму FAAC 615 BPR

 • Шлагбаум має гідравлічний привід з фіксацією стріли в положеннях відкривання та закривання.
 • Шлагбаум FAAC 615 - це ідеальне рішення для проїздів із середньою інтенсивністю руху та для контролю доступу в приватні володіння малого та середнього розміру. Шлагбаум FAAC 615 оснащений гідравлічним захистом від отримання механічних травм у результаті затиску.
 • Привід шлагбауму оснащений системою розблокування, яку можна здійснити вручну тригранним ключем.
 • Поставляється шлагбаум FAAC 615 BPR у комплект з кінцевими вимикачами.
 • Для захисту від вандалізму є можливість застосування спеціального клапана захисту.

шлагбаум faac ціна

Шлагбаум FAAC 617

Ідеальне рішення для проїздів із середньою інтенсивністю руху та для контролю доступу на паркування та у приватні володіння малого та середнього розміру. Шлагбаум відмінно підходить для встановлення перед житловими будинками, кондомініумами та маленькими парковками завдяки наявності стріл різної довжини до 7 м та швидкості відкриття 2,5 секунди (стріла 3м).

faac шлагбауми

Особливості автоматичного шлагбауму FAAC 617

 • Електромеханічний привід, що самоблокується, забезпечує стійке положення стріли навіть при спробі злому.
 • Швидка переробка правобічної конфігурації на ліву.
 • Міцний потужний корпус, стійкий до впливу атмосферних явищ.
 • Розблокування вручну шестигранним ключем.
 • Завдяки функції автоматичного визначення крайніх положень початкове налаштування шлагбауму виконується швидко та легко.
 • Сумісний зі стрілами круглого та прямокутного перерізу. Круглі стріли допускають також встановлення ламп підсвічування стріли.
 • Регульована функція уповільнення при відкритті та закриванні, плавне переміщення.
 • Плата керування передбачає 7 налаштованих режимів роботи, що дозволяють керувати шлагбаумом без необхідності введення параметрів вручну.

шлагбаум фаак

Шлагбаум FAAC 620

Автоматичний електрогідравлічний шлагбаум FAAC 620 використовується для контролю доступу та регулювання інтенсивного руху в таких місцях, як паркування, аеропорти, супермаркети тощо.

Усі моделі цієї серії працюють на електрогідравлічному принципі та мають подібну конструкцію. Автоматичний шлагбаум FAAC 620 складається з алюмінієвої стріли та стійки (тумби), на якій вона кріпиться. Усередині стійки розміщений електрогідравлічний привід, що складається з однофазного електродвигуна, олії, двох гідравлічних циліндрів і блоку управління.

види автоматичних шлагбаумів

Особливості автоматичного шлагбауму FAAC 620

 • Весь спектр серії FAAC 620 оснащений гідравлічною системою захисту від затискання, гідравлічним замком, що утримує шлагбаум у закритому та відкритому положенні, електронними пристроями уповільнення при відкритті та закритті.
 • Плата управління з вбудованим 2-х канальним детектором магнітних петель та 11 запрограмованими логіками.
 • Стійка шлагбаума має ступінь захисту IP 44, відповідно до якої не можуть проникати тверді тіла діаметром більше 1 мм, а також струменя води будь-якого напрямку. Це дозволяє захистити не тільки гідравлічні та механічні вузли шлагбауму від корозії, а й електронні компоненти блоку керування шлагбауму.
 • Олія, яка застосовується у гідравлічному приводі, забезпечує безшумну та безперебійну роботу автоматичного шлагбауму при великих перепадах температур вдень та вночі.
 • Корпус тумби виготовлений із високоякісної сталі, покритої антикорозійним поліестеровим складом RAL 2004.

Шлагбаум FAAC 640

Шлагбаум FAAC 640

Дорожній автоматичний шлагбаум FAAC 640 створений для швидкої автоматизації широких проїздів та підходить для керування доступом на промислових підприємствах у проїздах зі 100% інтенсивністю руху. Шлагбауми даної серії можуть поставлятися з довжиною стріли 4м (модель, що розглядається), 5м, 6м і 7м. Якщо у вас широкий в'їзд і необхідне швидке його регулювання, FAAC 640 Rapid легко впорається з таким завданням.

FAAC 640

Особливості автоматичного шлагбауму FAAC 640

 • гарантований ресурс складає 3000000 циклів роботи
 • катафорезне покриття корпусу стійки шлагбауму для захисту від атмосферної корозії;
 • легка та міцна алюмінієва стріла зі світловідбиваючими наклейками та гумовими накладками;
 • гідравлічна система з двома силовими гідроциліндрами;
 • система гідравлічного захисту зусилля;
 • вбудовані кінцеві вимикачі положення стріли.

FAAC 640

Шлагбаум FAAC 680

Автоматичний шлагбаум FAAC B680 HYBRID – найновіша модель італійського виробника FAAC і на сьогоднішній час по праву вважається найкращою гідравлічною моделлю у світі. Нововведення цього обладнання вражають завдяки застосуванню інноваційних технологій. Технологія Hybrid говорить про суміщення в одному рішенні безщіткового електродвигуна (36) і гідропередач.

Двигун постійної напруги розрахований на максимально інтенсивну циклічність, за рахунок чого шлагбаум підходить для глобальних завдань, які встановлюються на величезних парковках в аеропортах, на залізничних та автовокзалах, а також на дорожніх магістралях, обладнаних прикордонними постами. Зовнішній вигляд кардинально відрізняється від решти шлагбаумів на ринку, виглядають дуже презентабельно і сучасно.

Шлагбаум FAAC 680

Особливості автоматичного шлагбауму FAAC 680

 • Швидкість обертання двигуна знаходиться в діапазоні від 1000 до 6000 обертів за хвилину.
 • Продуктивність насоса 3,2 літри за хвилину.
 • Висока якість шлагбауму з пружинами спричинила практично нескінченний термін служби - не менше 2000000 циклів при постійній експлуатації (100% інтенсивність). Така довговічність заслуговує на повагу, а головне гарантує стабільність роботи без необхідності проведення позачергового ремонту.
 • Широкий діапазон вибору довжини стріли, залежно від потреби, вона може бути встановлена від 2 до 8 метрів.
 • Найширший вибір варіантів забарвлення (полум'яно червоний, синій металік, пурпурно білий, сріблястий, сталевий).
 • Плата розроблена на базі нової технології піддається зручному та зрозумілому програмуванню. Інновація включає вбудований енкодер (у ситуації виявлення перешкоди змінює напрямок руху), різноманітність режимів роботи, два інтегровані петлеві детектори та управління Master/Slave.
 • Абсолютний енкодер дозволяє використовувати електронне уповільнення, наполягати кінцеві положення стріли при відкриванні та закриванні, при виявленні перешкоди змінює напрямок руху стріли на протилежне. Два вбудовані петльові детектори дозволяють виявити перешкоду в зоні роботи шлагбауму.
 • Режими роботи: автоматичний, напівавтоматичний, ручне керування; режим паркування; віддалений контроль; без оператора; користувальницький.

ВЛАСНІ МОНТАЖНІ БРИГАДИ

Установку шлагбауму рекомендуємо довірити професіоналам, які знають усі тонкощі та можливі ускладнення у процесі встановлення. Наша бригада монтажників із багаторічним стажем допоможе Вам встановити шлагбаум.

Силами наших фахівців може бути виконана установка шлагбауму у дворі для проїздів шириною від 2,5 до 12 метрів, що цілком відповідає вимогам як власників маєтків, так і великих промислових зон.

Переваги шлагбаумів FAAC

СЕРВІСНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ремонт шлагбаумів FAAC

Купити шлагбаум FAAC у Дніпрі можна як у базовій комплектації, так і з набором систем безпеки. Ціна на шлагбаум

Ви можете вивчити всю інформацію, щоб краще розібратися в модельному ряді даного бренду та зробити вибір самостійно, а можете просто зателефонувати нам за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 або залишити свій номер для передзвону, щоб наші фахівці підібрали Вам оптимальний шлагбаум та всі необхідні аксесуари.

Наші спеціалісти допоможуть Вам організувати доставку по місту Дніпро, а також відправити до будь-якого міста України: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне та ін.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ