Шлагбауми came
Купити шлагбаум came
Шлагбауми ціна
Шлагбаум автоматичний came

КУПИТИ ШЛАГБАУМ CAME

CAME розробляє та виробляє свою продукцію виключно в Італії. Заснована компанія у 1972 році та з кожним роком популярність Came зростає у всьому світі. Компанія CAME націлена на пошук інноваційних рішень та освоєння нових сфер спеціалізації, тому постійно розвивається.

ГАРАНТІЯ НА ШЛАГБАУМИ 3 РОКИ!

Шлагбауми Came надійні в експлуатації та безпечні, не займають багато місця і тому здатні гармонійно вписатися в будь-який пейзаж. Шлагбауми CAME мають відмінну репутацію з точки зору якості виробництва та працездатності.

шлагбаум came

Шлагбауми Came представлені кількома серіями та моделями, які дозволяють підібрати оптимальний варіант для будь-якого випадку. Головний критерій вибору – це довжина стріли, що закриває проїзд. А далі вже підбираємо за додатковими опціями.

купити шлагбаум came

Завдяки широкому модельному ряду шлагбауми CAME можуть застосовуватись для організації проїзду на різних об'єктах:

 • у житлових секторах для керування доступом на автостоянку та проїздом на прибудинкову територію;
 • на підприємствах, автосалонах, приватному секторі для керування паркуванням з інтенсивним використанням;
 • на платних автостоянках;
 • для широких проїздів, що використовуються спеціальним транспортом.

шлагбауми ціна

СЕРІЯ GARD

GARD – дизайнерська серія шлагбаумів CAME – зовнішній вигляд ідеально підходить для сучасної архітектури. Ідеальне рішення для проїздів середніх та великих розмірів у житловому та промисловому секторах, призначені для проїздів шириною до 6,5 м.

шлагбаум автоматичний came

ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ GARD

 • можуть встановлюватися як праворуч, так і ліворуч від проїжджої частини;
 • широкий асортимент аксесуарів дозволяє адаптувати систему з урахуванням індивідуальних потреб користувачів, а великий вибір пристроїв безпеки забезпечує максимальну надійність та безпеку;
 • спеціальний шарнір для складання стріли дозволяє встановлювати шлагбауми CAME навіть там, де немає достатнього простору для повного підйому стріли (наприклад, у підземних парковках);
 • автоматичне визначення коду між передавачем та приймачем;
 • можливість керування у режимі "Присутність оператора" для забезпечення максимальної безпеки;
 • регулювання часу автоматичного закривання.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ CAME GARD

шлагбауми came gard

У Came лише одна модель Gard G2500 живиться від 230 і має обмеження у вигляді 30% інтенсивності. Це побутовий шлагбаум для невеликих проїздів із високою швидкістю відкривання.

СЕРІЯ GARD 3

Швидкісне керування проїздом на територію паркувань та автострад - час відкривання лише за 0,9 секунди

шлагбауми came

ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ GARD 3

 • посилений сталевий корпус із антикорозійним покриттям або з нержавіючої сталі AISI 304 гарантує довговічність виробу та збереження його естетичної привабливості;
 • контроль прискорення та уповільнення руху стріли;
 • сучасний дизайн, завдяки якому виріб органічно впишеться у будь-який архітектурний контекст;
 • стріла овального чи круглого перерізу зниження ефекту " парусності " ;
 • можливість встановлення додаткового приладдя безпосередньо на тумбу;
 • куполообразная сигнальна лампа зі світлодіодами підвищеної світловіддачі, розташована на корпусі.

Абсолютна безпека, навіть у разі удару – спеціальна система захисту стріли проти удару автомобіля арт. 001g03000, яка робить можливим у разі удару переміщення стріли у горизонтальній площині.

автоматичні шлагбауми came

ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео шлагбауми came

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

СЕРІЯ GARD 4

Шлагбауми Came Gard 4 служать для перекриття проїздів до 4 метрів і представлені кількома моделями. Усі моделі оснащені вбудованим блоком керування з функцією енкодера, який постійно контролює рух стріли з можливістю виявлення перешкод. Перед здійсненням будь-якої дії виконується автоматична діагностика всіх пристроїв безпеки.

монтаж шлагбауму came

Шлагбауми Came серії G4040 мають незаперечні переваги:

 • Стріла з круглим перерізом зменшує парусність та дозволяє їх експлуатувати в умовах сильного вітру, а також забезпечує більшу жорсткість у порівнянні з плоскими стрілами.
 • Потужний та надійний привід, а також посилений редуктор забезпечує якісну та надійну службу.
 • Гумовий профіль на стрілі (опціонально) забезпечує додаткову безпеку під час роботи шлагбауму.
 • Вбудоване світлодіодне підсвічування (duralight) забезпечує видимість стріли в нічний час доби.

шлагбаум кейм

Автоматичні шлагбауми серії Gard 4 можна підключити до різних систем контролю доступу Came, які надаватимуть дозвіл на в'їзд або виїзд з контрольованої території лише авторизованому персоналу.

ПРОСТОТА ТА ЕКОНОМІЯ

Шлагбауми Gard 4 оснащені інноваційною технологією Sleep Mode, що дозволяє оптимізувати споживання електроенергії в режимі очікування. Вони сумісні з новою сонячною панеллю Zero-E, що уможливлює їхню експлуатацію навіть там, де не передбачено мережеве електропостачання.

СТРІЛА З ШАРНІРОМ

Спеціальний шарнір для складання стріли напівовального перерізу дозволяє встановлювати шлагбауми навіть там, де обмежений простір перешкоджає вільному підйому стріли, як наприклад на підземних парковках.

СИСТЕМА ЗАХИСТУ СТРІЛИ ВІД УДАРУ АВТОМОБІЛЯ З ВІД'ЄДНАННЯМ СТРІЛИ

Після зіткнення з автомобілем стріла від'єднується, повертається на 90 °, і її кінець упирається в землю.

стріла шлагбаума came

СЕРІЯ GARD 8

Шлагбауми серії Gard 8 – ідеальне рішення для контролю доступу на територію кондомініумів та промислових підприємств для проїздів завширшки до 7,6 м.

Шлагбауми серії Gard 8 came

ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ GARD 8

 • Моделі з м'якими протиударними профілями та закругленими краями ідеально підходять для встановлення у широких проїздах.
 • Світлодіодна сигнальна лампа гарантує безпеку та довговічність роботи.
 • Фотоелементи можна встановити прямо на тумбу.
 • Спеціальний захисний кожух забезпечує безпеку руху стріли.
 • Напруга живлення =24 В ідеально підходить для інтенсивного використання шлагбауму.
 • Можливість синхронізувати роботу шлагбаумів G2080E та G2080IE за допомогою плати RSE.

шлагбаум came gard 8000

СЕРІЯ GARD 12

Це ідеальне рішення для широких проїздів. Такі шлагбауми застосовуються на промисловому секторі, на перевалочних складах та на в'їздах/виїздах з автомагістралей. Алюмінієва стріла круглого перерізу дозволяє відкривати та закривати проїзд шириною 12 м за всього лише 10 сек.

шлагбаум came gard 12

ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ GARD 12

 • Два приводи, подвоєний термін служби. При необхідності можна встановити на одній осі два приводи, які допоможуть досягти великого моменту, що крутить.
 • Балансування з противагами. Положення стріли регулюється за допомогою чавунних модульних противаг, які можуть бути додані або прибрані в залежності від довжини стріли.
 • Пружинне балансування. Пружинне балансування забезпечує надійний та безпечний рух стріли навіть при інтенсивному використанні.
 • Інтеграція та модульність. Модульна конструкція дозволяє легко інтегрувати в роботу системи всі пристрої управління і безпеки Came.
 • Блок керування. Зручне розташування блоку управління значно спрощує виконання робіт з технічного обслуговування та захищає електронні компоненти від атмосферного впливу.

шлагбаум Came GARD 12

ВЛАСНІ МОНТАЖНІ БРИГАДИ

Установку шлагбауму рекомендуємо довірити професіоналам, які знають усі тонкощі та можливі ускладнення у процесі встановлення. Наша бригада монтажників із багаторічним стажем допоможе Вам встановити шлагбаум.

Переваги шлагбаумів CAME

СЕРВІСНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ремонт шлагбаумів came

Ви можете вивчити всю інформацію, щоб краще розібратися в модельному ряді даного бренду та зробити вибір самостійно, а можете просто зателефонувати нам за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 або залишити свій номер для передзвону, щоб наші фахівці підібрали Вам оптимальний шлагбаум та всі необхідні аксесуари. Наші спеціалісти допоможуть Вам організувати доставку по місту Дніпро, а також відправити до будь-якого міста України: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Житомир, Рівне та ін.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ