Захисні ролети
Защитные роллеты на окна
Роллеты на окна
Роллеты

Купити захисні ролети

Зовнішні захисні ролети – рулонні конструкції із алюмінієвих профілів, заповнених піноізоляційним матеріалом. Вони встановлюються на вікна і двері як будівель, що будуються, так і що знаходяться в експлуатації. Виконують декілька захисних функцій:

  • протизломна. Зберігають цілісність вікон, запобігають підняттю полотна зовні за рахунок встановлення ригельних замків за бажанням замовника;
  • сонцезахисна. Запобігають потраплянню яскравих сонячних променів у приміщення у спекотні літні дні;
  • захист від негоди. Зберігають цілісність вікон, особливо дерев'яних, від дощу, гряди, сильного вітру;
  • захист від шуму та сторонніх очей. Профілі заповнені шумоізоляційним матеріалом та щільно скріплені між собою;
  • енергозбереження. Дозволяють раціонально використовуватися кондиціонери та опалювальні прилади, уповільнюючи термообмін між приміщенням та зовнішнім середовищем.

Установка може відбуватися як на етапі будівництва, так і на будівлях, що знаходяться в експлуатації.

Основні види монтажу ролетів. Докладніше...

Захисні ролети, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, комплектуються ручними та електромеханічними приводами. Вони підбираються індивідуально під особливості конструкції.

Види ручних приводів

Стрічковий. Підняття та опускання полотна здійснюється натягом стрічки. Встановлюється на захисних ролетах вагою 15 кг;

Шнуровий. Підняття та опускання полотна здійснюється укладанням шнура при обертанні рукоятки. Встановлюється на конструкції вагою 20 кг;

Пружинно-інерційний. Підняття та опускання полотна захисних ролет здійснюється за рахунок розтягування/скорочення пружин під власною вагою. Встановлюється на конструкції до 60 кг.

Електромеханічні внутрівальні приводи монтуються вгорі конструкції. Вони керуються радіосигналом за командою користувача або автоматично. Натисканням кнопок на пульті вдається відкрити і закрити відразу всі або вибіркові захисні ролети. Програма автоматичного управління інтегрується в систему "розумний дім". Може доповнюватись таймерами, датчиками освітленості, сили вітру та іншими опціями.

Це забезпечує підняття полотен, наприклад, вранці та опускання ввечері. Коли на вікна потрапляють прямі ультрафіолетові промені, буря бурхливої конструкції частково або повністю закриваються. Також вони відкриваються та закриваються у заданий час, створюючи ефект присутності людей у будинку. Усі приводи оснащуються системою аварійного керування. Їх можна відкрити вручну за відсутності електрики або у разі евакуації.

Максимально гармонійного поєднання зовнішнього вигляду фасаду та ролетних систем можна досягти за допомогою використання системи "BeClever".

При необхідності доступне порошкове фарбування конструкцій у всі відтінки палітри за шкалою RAL .

Недорого можна замовити доставку захисних ролетів в Дніпропетровськ, Харків, Київ, Одесу, Запоріжжя та інші міста України.

Спеціальна пропозиція – протизламна система для об'єктів із підвищеними вимогами до безпеки.

Зберегти

Зберегти

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ