Відкатні алюмінієві ворота
Купити відкатні ворота
Алюмінієві ворота на замовлення
Ворота відкатні від виробника

Купити відкатні ворота

Відкатні ( зсувні в'їзні ворота ) ворота з кожним роком набирають популярності завдяки своїм численним перевагам, а також широкій сфері застосування. В'їзна відкатна брама часто встановлюють як на промислових підприємствах, так і в приватних будинках. Це не дивно, адже вони зручні, функціональні та стильні.

ГАРАНТІЯ НА ВІДКАТНІ ВОРОТА - 3 РОКИ

Відкатні ворота


ВІДКАТНІ ВОРОТА З АВТОМАТИКОЮ

За своєю конструкцією розсувні ворота складніші, ніж розстібні. Однак вони дозволяють заощаджувати простір. Коли автоматичні ворота відчиняються, їх стулка відкочується паралельно паркану. Оскільки висота отвору не обмежена та відсутні поперечні рейки, в'їзд повністю відкривається.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Переваги воріт:

 • не займають простору внутрішнього двору;
 • можна встановити майже будь-який отвір, немає обмежень по висоті;
 • важливо: взимку не потрібно розчищати від снігу простір перед воротами, а лише вздовж паркану по напрямних;
 • стійкість до вітрів та парусності.

Недоліки відкатних воріт:

 • необхідно місце для відкату;
 • вартість виготовлення відкатних воріт дорожча, ніж розстібних через використання консольної фурнітури.

Як бачите, переваг у відкатних воріт набагато більше, ніж недоліків. І вибравши цей варіант в'їзних воріт, Ви не пошкодуєте - відкатні ворота зручні в експлуатації і прослужать вам довгі роки. А наша команда професіоналів охоче реалізує Ваші вимоги.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В

youtube

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

АЛЮМІНІЄВІ ВІДКАТНІ ВОРОТА

Які автоматичні відкатні ворота купити хочеться кожному власнику автомобіля? Звичайно ті, які справно працюватимуть довгі роки без особливого втручання, гарантуючи надійність та безпеку. Саме такі в'їзні відкатні ворота під ключ для свого будинку або бізнесу Ви можете замовити в СИЗАМ, тому що ми встановлюємо найкраще, в наш час, рішення для в'їзної групи - алюмінієві ворота.

ОСНОВНІ ГІДНОСТІ АЛЮМІНІЄВИХ ВІДКАТНИХ ВОРОТ: 

Довговічність

Це основна перевага воріт із алюмінієвого профілю перед звареними воротами! Алюмінієві ворота НЕ ІРЖУЮТЬ, тому служать десятиліттями без зачисток і перефарбувань. Відсутність корозії також захищає ворота від підклинювання.

Алюмінієвий профіль каркаса воріт виготовлений єдиним елементом без зварювання. Це своє чергу збільшує жорсткість всієї конструкції, виключає перекоси, гвинтоподібність направляючої шини. Усе це позитивно впливає термін служби воріт.

Легка вага алюмінію знижує фізичне зношування рухомих частин воріт, а також зменшує навантаження на несучі стовпи.

 

Безшумність роботи

Полімерні ролики і зубчаста рейка, які використовуються в конструкції, мають найменший коефіцієнт тертя і забезпечують безшумну роботу воріт.

  

Простий ремонт

За рахунок того, що конструкція воріт збірна, усунути пошкодження та замінити полотно воріт можна прямо на об'єкті.

Це дуже зручно:

 • не потрібно відвозити ворота на виробництво для ремонту та оплачувати транспортні витрати;
 • отвір не залишиться без захисту.

 

Зовнішній вигляд

У алюмінієвих воріт відкатних відсутні видимі елементи кріплення, тому ворота виглядають акуратно і доглянуто. А завдяки вивіреній геометрії конструкції та кожній деталі окремо, ворота виглядають ідеально.

Варто також зазначити, що звичайні зварні ворота втрачають свою привабливість щойно з'являються перші ознаки корозії. Алюмінієві ворота будуть виглядати як нові, навіть через кілька років.

Високоякісне порошкове покриття каркасу воріт не боїться подряпин та не вигоряє на сонці.

 

АЛЮМІНІЄВІ ВОРОТА - це нове покоління воріт, яке додало до переваг металевих воріт ще й високу антикорозійну стійкість, високоякісне полімерне покриття, комфорт, довговічність, безліч варіантів заповнення. Алюмінієві ворота - це покупка не на пару років, це мінімум 15 років експлуатації при 4 циклах відкривання-закривання в день, без турбот і додаткових вкладень протягом усього терміну служби.

 

ВІДКАТНІ ВОРОТА З КАЛИТКОЮ

Як і розстібні, відкатні ворота можуть бути доповнені хвірткою. Вона дозволяє входити та виходити за межі огорожі без залучення відкатної системи. Як правило, хвіртки виготовляються у тому ж дизайні, що й ворота. Види хвірток - вбудована хвіртка, хвіртка, що окремо стоїть.

kalitka-vorot

ІНШІ ВОРОТА, НА ЯКИХ МИ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ

Відкатні ворота з вбудованою хвірткою

Це, звичайно, компактно з одного боку, проте слід врахувати кілька нюансів даного варіанту:

 • якщо хвіртка у відкритому положенні, відкатна система не працює;
 • високий поріг хвіртки перешкоджає вільному переміщенню велосипеда, візку на коліщатках, інвалідному крісло, та просто пішоходу
 • необхідно буде переступати поріг;
 • обмеження по висоті вбудованої хвіртки - верхня поперечка хвіртки може дещо заважати пересуванню високим людям;

А для того, щоб звести до мінімуму порушення вагового балансу воріт, хвіртку бажано врізати якомога ближче до «противаги».

Відкатні ворота з вбудованою хвірткою

Відкатні ворота з поруч хвірткою

В окремій хвіртки вищеперелічених мінусів немає, вже тому це найкращий варіант. Вона може бути практично будь-якої ширини та висоти і не перевантажувати полотно воріт. І головне вона безпечна, т.к. немає поріг. Хвіртка може бути встановлена зовсім поруч біля відкатних воріт або на відстані від них.

КОНСТРУКЦІЯ ВІДКАТНИХ (РУХОВИХ) ВОРОТ

Відкатні ворота складаються з консольної частини - каркасу, полотна-зашивки воріт, балансувального вантажу, консольних роликів та електричного приводу. Як правило, по довжині відкатні розсувні ворота перевершують ширину отвору на 30-50%. Установка полотна складає ролики, приварені до забетонованої рами. Вся конструкція начебто зависає у повітрі.

Зубчаста рейка – це головний рухомий елемент конструкції, без якого рух стулки воріт не відбудеться. Рух стулки відбувається саме завдяки зчепленню зубів зовнішньої шестерні та зубців зубчастої рейки. Необхідна довжина зубчастої рейки розраховується виходячи з довжини стулки і завжди на 1 м більше за неї (зубчаста рейка = довжина стулки воріт + 1 м).

konstrukcija-vidkatnyh-vorit

 

Для того, щоб Вам було легше визначитися, давайте зупинимося трохи докладніше на кожному виді заповнення полотна воріт і подивимося, як виглядають ворота відкотів з усіма ВИДАМИ ЗАШИВОК.

Відкатні ворота із заповненням сендвіч-панелями

Ворота з наповненням з сендвіч-панелей не тільки мають відмінні експлуатаційні та захисні характеристики, але й мають презентабельний зовнішній вигляд. А завдяки різноманітності структури сендвіч-панелей, клієнту не важко підібрати необхідний варіант, який поєднуватиметься із загальним інтер'єром ділянки.

Сендвіч-панелі виготовляють із сталевих листів із пінополіуретановим заповненням. Вага стулок з такою зашивкою порівняно невисока, проте зберігається жорсткість. За рахунок удароміцної сталі полотно воріт захищене від корозії та від механічних пошкоджень. Ще однією важливою перевагою є нескладна заміна певної ділянки полотна, якщо сендвіч вийшов з ладу.

vidkatni-vorota-sendvich-panel

 

Відкатні ворота із заповненням штакетником

Борота з металевого штакетника виглядають досить оригінально і придивитися особливо тим, хто любить відкритий простір.

Металоштакетник виготовляється із сталевого оцинкованого листа товщиною 0,5 мм із захисним одностороннім або двостороннім полімерним декоративним покриттям. Колір відкатних воріт з металоштакетника вибирається за бажанням замовника, відповідно до палітри кольорів RAL.

Завдяки якісній обробці матеріалу штакетник не іржавіє, не вигоряє на сонці та не боїться вологи. А хороша стійкість до вітру зберігає його цілісність на багато років. При правильному монтажі воріт з металевого штакетника термін їх експлуатації складе близько 30 років.

vidkatni-vorota-shtaketnik

Ворота відкатні - жалюзі

Жалюзі в зашивці полотна воріт відкатних складаються з ламелей, які розташовані під нахилом. Завдяки цьому з боку двору видно прилеглу територію, але при цьому подвір'я з боку вулиці не проглядається.

Ламелі найчастіше виготовляють з алюмінію завтовшки 0,45 - 1 мм залежно від розміру планок, що використовуються. Так як ламелі монтуються в горизонтальному положенні, їх довжина може бути різною, а ширина складе 82 або 100 мм.

Колірне рішення таких воріт може бути виконане як у стандартних відтінках, так і в ексклюзивному варіанті за бажанням та можливостями замовника. Для фарбування використовується спеціальна полімерна фарба. Вона стійка до шкідливого впливу навколишнього середовища та надовго збереже колір. Ворота жалюзі можуть бути виконані з імітацією дерева. Ламельне заповнення виглядає дуже стильно та ефектно.

vidkatni-vorota-zhaluzi

Відкатні ворота із заповненням терасною дошкою

Стильно і оригінально виглядає заповнення воріт дерев'яною дошкою або вагонкою з одного або двох боків, вертикально або горизонтально.

алюминиевые ворота террасная доска

 

Якщо Ви вирішили купити відкатні ворота з алюмінієвого профілю, але Вам складно визначитися з вибором, то запрошуємо Вас до SHOWROOM, де Ви зможете подивитися наживо всі варіанти заповнення воріт. Ми запропонуємо Вам варіанти, які відповідають Вашим вимогам. Відкатні ворота під ключ ціна – відмінне рішення для в'їзної групи.

ТИПИ ВІДКАТНИХ ВОРОТ

 

Існує кілька типів воріт. Залежно від способу кріплення полотна, що зсувається, розрізняють кілька типів відкатних воріт - ПІДВЕСНІ, НА ОПОРНИХ РОЛИКАХ, КОНСОЛЬНІ.

 

typy-vidkatnykh-vorit

 

Підвісні відкатні ворота

 Раніше підвісні відкатні ворота найчастіше використовувалися на в'їздах на промислові підприємства, вони дуже надійні та функціонують досі. Над прорізом воріт встановлювалась балка, до якої на роликах підвішувалося полотно. Така конструкція на даний момент не має широкого поширення в основному через високу вартість та обмеження в'їзду по висоті.

 

Ворота відкатні на опорних роликах

 Це найпростіша конструкція і в принципі найдешевша серед воріт, але в нашій кліматичній зоні використовується рідко, оскільки вона не розрахована на «сильні» вітри і наявність великих снігових шарів. Полотно ставиться на колеса, поперек дороги укладається рейка. Зверху на стовпі скоба з роликами утримує полотно у вертикальному положенні. В результаті ворота катаються у проїзді, як вагон залізницею.

 В принципі, якби не наші суворі зими, цей вид, можливо, і користувався б популярністю. Але в наших умовах маленька рейка «на землі» - це не дуже вдале рішення для воріт.

 

Ворота відкатні консольні

 Відкатні ворота консольного типу найбільш складні у виконанні, але саме цей тип воріт широко використовують у наш час завдяки своїм перевагам. Такі ворота не мають балок над проїздом, рейок під ним. Полотно воріт кріпиться до балки, яка за допомогою роликових візків зафіксована на солідному фундаменті. Правильно виготовлена та змонтована консольна конструкція не завдає незручностей при експлуатації.

 

Також необхідно знати, що для відкатних воріт потрібен простір уздовж паркану, куди вони від'їжджають.

 

ФУНДАМЕНТ

Автоматичні ворота відкатні встановлюються тільки на певний фундамент, який укладається з дотриманням необхідних вимог. Від монтажу фундаменту залежить як стійкість, а й функціонування всіх частин воріт. Для відкатних воріт підходять два варіанти основи: каркасно-монолітне бетонування та пальове.

fundament

 

Каркасно-бетонний фундамент

Бетонування - стандартне рішення більшості варіантів монтажу основи для воріт. Конструкція є бетонованим П-подібним каркасом.

Всі роботи з виготовлення бетонної основи виконуються послідовно: робиться розмітка → готується траншея (яма) → встановлюється металевий каркас → виготовляється бетонна суміш для досягнення потрібної міцності → заливається та витримується бетонний розчин.

Ворота відкатні - фундамент бетон

Фундамент на гвинтових палях

Основний плюс такого фундаменту – відсутність земляних та бетонних робіт, а також можливість встановлювати ворота того ж дня, що й фундамент. Їх можна монтувати за будь-якої температури, навіть взимку.

Фундамент на гвинтових палях переносить навантаження на більш глибокі шари грунту з високою несучою здатністю - гвинтова частина паля розташовується на глибині близько 2 метрів, що набагато нижче за глибину промерзання. При зануренні палі навколишній ґрунт не розпушується, а більше ущільнюється і фундамент стає більш надійним.

Ворота відкатні - фундамент гвинтові палі

РОЗМІРИ ВІДКАТНИХ ВОРОТ

Розміри відкатних воріт важливі для безпечного та ефективного використання. Під час вибору розмірів відкатних воріт слід враховувати декілька аспектів:

 • Ширина проїзду. Для автомобілів, зазвичай, рекомендується мінімальна ширина воріт 3 метри, щоб забезпечити комфортний доступ. Відкатні ворота 4 метри обирають, коли необхідно закрити великі проїзди.
 • Висота воріт залежить від того, яка техніка або транспорт буде проходити через них. Зазвичай беруть висоту 2-2,5 метра, для великих вантажівок - більше.
 • Зовнішній вигляд і стиль воріт можуть впливати на розміри та дизайн. Відкатні ворота з хвірткою роблять проїзд ще зручнішим.

Отже, відкатні ворота ціни можуть коливатися в залежності від розмірів та типу, зокрема, відкатні електричні ворота дещо дорожчі.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ВІДКАТНИХ ВОРОТ

Ми пропонуємо відкатні ворота під ключ. Для того, щоб використання воріт дійсно було зручним і комфортним, рекомендуємо Вам встановити привід для автоматизації. Найважливіше про автоматику для воріт читайте на нашому сайті:

Фахівці компанії СИЗАМ проконсультують Вас і підберуть найбільш оптимальний варіант автоматики для Ваших воріт. Ворота під ключ ціна залежить від остаточного набору опцій.

Відкатні вуличні ворота

Для вибору кольору каркасу та варіантів заповнення полотна воріт запрошуємо до нас у виставковий зал за адресою: пр-т Олександра Поля, 129, де ми на зразках покажемо Вам можливі варіанти колірних рішень матеріалу воріт і у Вас буде можливість наочно вибрати необхідний відтінок.

Купити в'їзна відкатна брама за оптимальною ціною, замовити їх виробництво, доставку в Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ