Рафштори
Зовнішні жалюзі
Вуличні жалюзі
Жалюзі фасадні

Рафштори вуличні, зовнішні (фасадні) жалюзі на вікна

Рафштори - це горизонтальні жалюзі, встановлені зовні, за рахунок чого до 90% сонячної енергії (тепла) при необхідності залишитися на вулиці, а повітря в приміщенні не буде перегріте, що сприяє комфортному перебування в приміщенні та підвищенню продуктивності роботи. При цьому мінімізується необхідність застосовувати кондиціонер, а при правильному підході (з нічним охолодженням та денним сонцезахистом) необхідність в останньому може взагалі відпасти. Головна особливість цього виду зовнішнього сонцезахисту – це можливість регулювання світлового та теплового потоку крізь Ваше вікно. При цьому вид на вулицю залишається доступним, а при необхідності можна повністю закрити вікна від сторонніх очей.

У СИЗАМ ГАРАНТІЯ НА РАФШТОРИ 2 РОКИ

Рафштори

ПЕРЕВАГИ РАФШТОР

Енергозбереження

На відміну від внутрішніх жалюзі рафштори допомагають 80-90% сонячних променів ще на підході до вікна. Оскільки між рафшторою та вікном є просвіт, то відбувається циркуляція повітря та тепло ефективно відводиться від нагрітих ламелів. Внутрішні жалюзі найменш ефективні, т.к. вони акумулюють тепло собі і передають далі у приміщення. Установка рафштор дозволить Вам заощадити електроенергію, яка витрачається на кондиціювання.

Ключова особливість рафштор - це можливість регулювання як світлового, так і енергетичного (теплового) потоку крізь Ваше вікно, що дозволить максимально ефективно використовувати безкоштовні сонячні тепло та світло, а також мінімізувати їхнє потрапляння в приміщення. При цьому ви завжди зможете мати візуальний контакт із навколишнім середовищем, а за необхідності виключити можливість заглядати у вікно з вулиці у темну пору доби.

Зовнішні жалюзі

Клімат у приміщенні

Рафштори створюють оптимальний мікроклімат у приміщення, а за допомогою регулювання кута нахилу ламелів можна контролювати інтенсивність потрапляння зовнішнього світла до приміщення.

Відсутність використання кондиціонерів дозволить уникнути пересушування повітря у приміщенні та перепадів температур, що створюються від роботи кондиціонерів. Це особливо актуально у приміщеннях, де використання системи кондиціювання заборонено санітарними нормами.

У ряді європейських країн та США рафштори стали практично рівноцінною заміною дорогих і складних систем кондиціювання.

Климат в помещении

Чистота

При використанні внутрішніх жалюзі весь пил скупчується на них і мити їх, якщо чесно, не дуже зручно. Рафштори ж у свою чергу за рахунок зовнішнього розміщення дозволяють склам Ваших вікон залишатися чистими, зменшуючи потрапляння дощу, пилу та бруду та захищаючи віконні рами від зовнішнього впливу навколишнього середовища.

ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ - ДО 2 ТИЖДЕНЬ

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ РОБОТИ З ЗОВНІШНІМ СОНЦЕЗАХИСТОМ

Звукоізоляція

Зовнішні жалюзі на вікна

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР у м. ДНІПРО

КОНСТРУКЦІЯ РАФШТОР

Рафштори виготовляються зі сплаву алюмінію, що має еластичність. Матеріалом для карнизу є оцинкована сталь. Для того, щоб конструкція рафштору служила довго при виготовленні підшипників, механізмів та елементів використовуються матеріали, які стійкі до корозії.

Завдяки широкій гамі кольорів ламелів та напрямних, рафштори є одночасно декоративним елементом оформлення, який чудово підкреслить стиль фасаду Вашої оселі.

Рафштори можуть бути виконані в 4-х стандартних кольорах на палітрі RAL. Для будь-якого кольору рафштори ціна буде незмінною.

рафштори RAL

Також є можливість замовити будь-яке забарвлення на палітрі RAL за додаткову вартість.

УПРАВЛІННЯ РАФШТОРАМИ

Бездротовий контроль практично незамінний у приміщеннях, де встановлені кілька рафшторів. Він дозволяє централізовано здійснювати регулювання одразу у всій будівлі.

При використанні автоматизації “розумний будинок”, рафштори підключаються до загальної системи за допомогою програми. Електроніка сама контролюватиме і запускатиме всі процеси роботи залежно від заданих налаштувань.

Завдяки сучасним технічним рішенням, використовувати будь-який варіант управління максимально просто.

СЕРВІСНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Купити рафштори

Купити рафштори та інші види зовнішнього сонцезахисту за оптимальною ціною, замовити доставку в Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

У СИЗАМ ГАРАНТІЯ 2 РОКИ НА ЗОВНІШНІЙ СОНЦЕЗАХИСТ

Маркізи Терасні системи сонцезахисту Рефлексолі

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ