Рафштори
Зовнішні жалюзі
Вуличні жалюзі
Жалюзі фасадні

Рафштори вуличні, зовнішні (фасадні) жалюзі на вікна

Рафштори - це горизонтальні жалюзі, встановлені зовні, за рахунок чого до 90% сонячної енергії (тепла) при необхідності залишитися на вулиці, а повітря в приміщенні не буде перегріте, що сприяє комфортному перебування в приміщенні та підвищенню продуктивності роботи. При цьому мінімізується необхідність застосовувати кондиціонер, а при правильному підході (з нічним охолодженням та денним сонцезахистом) необхідність в останньому може взагалі відпасти. Головна особливість цього виду зовнішнього сонцезахисту – це можливість регулювання світлового та теплового потоку крізь Ваше вікно. При цьому вид на вулицю залишається доступним, а при необхідності можна повністю закрити вікна від сторонніх очей.

У СИЗАМ ГАРАНТІЯ НА РАФШТОРИ 2 РОКИ

Рафштори

ГІДНОСТІ РАФШТОР

Енергозбереження

На відміну від внутрішніх жалюзі рафштори допомагають 80-90% сонячних променів ще на підході до вікна. Оскільки між рафшторою та вікном є просвіт, то відбувається циркуляція повітря та тепло ефективно відводиться від нагрітих ламелів. Внутрішні жалюзі найменш ефективні, т.к. вони акумулюють тепло собі і передають далі у приміщення. Установка рафштор дозволить Вам заощадити електроенергію, яка витрачається на кондиціювання.

Ключова особливість рафштор - це можливість регулювання як світлового, так і енергетичного (теплового) потоку крізь Ваше вікно, що дозволить максимально ефективно використовувати безкоштовні сонячні тепло та світло, а також мінімізувати їхнє потрапляння в приміщення. При цьому ви завжди зможете мати візуальний контакт із навколишнім середовищем, а за необхідності виключити можливість заглядати у вікно з вулиці у темну пору доби.

Зовнішні жалюзі

Клімат у приміщенні

Рафштори створюють оптимальний мікроклімат у приміщення, а за допомогою регулювання кута нахилу ламелів можна контролювати інтенсивність потрапляння зовнішнього світла до приміщення.

Відсутність використання кондиціонерів дозволить уникнути пересушування повітря у приміщенні та перепадів температур, що створюються від роботи кондиціонерів. Це особливо актуально у приміщеннях, де використання системи кондиціювання заборонено санітарними нормами.

У ряді європейських країн та США рафштори стали практично рівноцінною заміною дорогих і складних систем кондиціювання.

Рафштори фасадні жалюзі

Чистота

При використанні внутрішніх жалюзі весь пил скупчується на них і мити їх, якщо чесно, не дуже зручно. Рафштори ж у свою чергу за рахунок зовнішнього розміщення дозволяють склам Ваших вікон залишатися чистими, зменшуючи потрапляння дощу, пилу та бруду та захищаючи віконні рами від зовнішнього впливу навколишнього середовища.

ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ - ДО 2 ТИЖДЕНЬ

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ РОБОТИ З ЗОВНІШНІМ СОНЦЕЗАХИСТОМ

Звукоізоляція

Зовнішні жалюзі на вікна

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР у м. ДНІПРО

КОНСТРУКЦІЯ РАФШТОР

Рафштори виготовляються зі сплаву алюмінію, що має еластичність. Матеріалом для карнизу є оцинкована сталь. Для того, щоб конструкція рафштору служила довго при виготовленні підшипників, механізмів та елементів використовуються матеріали, які стійкі до корозії.

Жалюзі фасадні

Завдяки широкій гамі кольорів ламелів та напрямних, рафштори є одночасно декоративним елементом оформлення, який чудово підкреслить стиль фасаду Вашої оселі.

Рафштори можуть бути виконані в 4-х стандартних кольорах на палітрі RAL. Для будь-якого кольору рафштори ціна буде незмінною.

Рафштори зовнішні

Також є можливість замовити будь-яке забарвлення на палітрі RAL за додаткову вартість.

УПРАВЛІННЯ РАФШТОРАМИ

Бездротовий контроль практично незамінний у приміщеннях, де встановлені кілька рафшторів. Він дозволяє централізовано здійснювати регулювання одразу у всій будівлі.

При використанні автоматизації “розумний будинок”, рафштори підключаються до загальної системи за допомогою програми. Електроніка сама контролюватиме і запускатиме всі процеси роботи залежно від заданих налаштувань.

Завдяки сучасним технічним рішенням, використовувати будь-який варіант управління максимально просто.

СЕРВІСНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Купити рафштори

Купити рафштори та інші види зовнішнього сонцезахисту за оптимальною ціною, замовити доставку в Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Київ, Харків та інші міста України, легко. Достатньо звернутися до нас у будь-якій зручній для Вас формі: залишити свої дані у формі зв'язку, електронною поштою info@sizam.ua, зателефонувати за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73- 66 або завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

Рафштори переваги

У СИЗАМ ГАРАНТІЯ 2 РОКИ НА ЗОВНІШНЮ СОНЦЕЗАХИСТ

Маркізи Терасні системи сонцезахисту Рефлексолі

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ