МОНТАЖ ВОРІТ І ЗАХИСНИХ РОЛЕТ У ДНІПРО

Монтаж воріт, ролет, протипожежних дверей та будь-яких інших конструкцій – один із важливих етапів для тривалого терміну служби виробу. Необхідно, щоб монтажні роботи були виконані кваліфікованими фахівцями, які володіють не лише навичками монтажу будівельних конструкцій, але також монтажу та налагодження систем автоматики та електромеханічного приводу.

СИЗАМ ЗДІЙСНЮЄ ВЕСЬ СПЕКТР РОБОТ:

ВІД ЗАМІРУ І ДО МОНТАЖУ ГОТОВОГО ВИРОБУ НА ВАШОМУ ОБ'ЄКТІ

Всі зони, призначені для кріплень та монтажу будь-якої системи, повинні бути вільні від будь-яких комунікацій – труб систем опалення, вентиляції, водопостачання. Для монтажу в'їзних воріт наші спеціалісти можуть також виконати бетонування або встановлення закладних.

Монтаж воріт та захисних ролет

На більшості підприємствах висувають особливі вимоги до монтажників щодо встановлення протипожежних дверей, комірних конструкцій та різних монтажних робіт.

МОНТАЖНІ БРИГАДИ СИЗАМ МАЮТЬ ЛІЦЕНЗІЮ

на монтаж протипожежних виробів, допуски до робіт на висоті,

допуски до зварювальних робіт тощо.

Монтаж воріт та захисних ролет

Бригади монтажників компанії «СІЗАМ» мають великий досвід робіт із встановлення ролетних та комірних виробів, монтажу протипожежних конструкцій, сонцезахисних систем у Дніпрі та по всій Україні з наданням гарантійного терміну на роботу.

Монтаж воріт та захисних ролет

СИЗАМ забезпечує якісний монтаж та сервісне обслуговування воріт, автоматики, шлагбаумів, протипожежних дверей не тільки придбаних у СИЗАМ, але й конструкцій, що вже є у вас.

Замовити монтаж воріт, ролет, протипожежних конструкцій, сонцезахисних виробів у Дніпрі, Запоріжжі, Нікополі, Кам'янському, Харкові, Одесі, Києві та інших містах України, ви можете у будь-якій зручній для Вас формі:

  • залишити свої дані у формі зв'язку
  • по електронній пошті
  • зателефонувати за телефонами: +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66
  • завітавши до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ