Автоматика для воріт
Привід для воріт
Автоматика для воріт ціна
Купити автоматику для відкатних воріт

Привід для воріт

Відкатні ворота , як на приватних, так і на виробничих об'єктах, набирають популярності. Тому попит на автоматику відкатних для воріт постійно зростає. Більш того, автоматика для відкатних воріт вважається найпростішою. Принцип роботи наступний: за допомогою шестерні редукторний привід передає крутний момент зубчастій рейці. Зубчаста рейка, у свою чергу, надійно прикріплена до полотна. Ось і весь фокус цієї автоматики.

Автоматика для воріт

На які функції автоматики варто звернути увагу.

 1. Функція уповільнення швидкості. Знижує швидкість руху відкатних воріт на початку та наприкінці дії закриття/відкриття воріт, набираючи трохи більше швидкості в середині маневру. Наявність цієї функції знижує навантаження на саму конструкцію та на привід відкатних воріт, зменшує рівень шуму та створює додаткову безпеку.
 2. Функція часткового відкриття. Це означає, що автоматика дозволяє відкрити ворота для пішого пересування в режимі хвіртки. Відмінна функція особливо у випадках, коли додатково хвіртка не встановлювалася.
 3. Функція автоматичного закриття. Це свого роду таймер закриття, який дозволяє закрити ворота відкоту після закінчення певного терміну, якщо ви раптом забули натиснути кнопку пульта і закрити ворота.
 4. Фотоелементи безпеки. Ця функція дозволяє негайно зупинити ворота, якщо в їхнє поле зору потрапляє будь-яка перешкода: автомобіль, людина, тварина тощо, і змінять напрямок руху воріт на протилежний.

Зазвичай у комплект автоматики для відкатних воріт входить:

 • електропривод із вбудованим блоком керування (з радіоприймачем);
 • пульти дистанційного керування;
 • комплект фотоелементів;
 • сигнальна лампа з антеною та ін.

komplekt avtomatiki dlya otkatnykh vorot

Що важливо знати при виборі автоматики для відкатних воріт?

Вибір автоматики приводу для відкатних воріт досить різноманітний за виробниками і технічними характеристиками. Що ж потрібно враховувати щодо параметрів автоматики?

Купити автоматику для відкатних воріт

 • Вага та розмір воріт. Як ви самі розумієте, чим стулки важчі і отвір ширші, тим потужніший привід вам знадобиться.
 • Інтенсивність роботи дозволяє обчислити максимальну кількість циклів відкриття закриття за певний проміжок часу: за годину, зміну, день і т.п. Тобто. якщо для побутового використання достатньо 30% інтенсивності, то для промислових цілей необхідний потужніший привід.
 • Погодні умови. У зимову пору року автоматика особливо для воріт частіше виходить з ладу. Причина в низьких температурах та опадах, які налипають на напрямні, верхні ролики та уловлювачі. Вони створюють додаткову вагу та практично "приклеюють" полотно до землі. Приводу необхідно більше зусиль, щоб упоратися з опором та запустити рух конструкції. Тому рекомендуємо вибирати приводи для воріт з більшою механічною міцністю та підвищеним моментом обертання.
 • Стійкість до вітрів та парусності. Якщо ми говоримо про грамотний вибір автоматики бажано враховувати той факт, що при відкритті та закриття воріт та приводу часто доводиться долати значні вітрові навантаження.

Системи автоматичного керування в «СИЗАМ»

Ми багато років співпрацюємо із перевіреними постачальниками електромеханічного обладнання. Детальніше ознайомитись із виробниками автоматики можна на сторінці ПАРТНЕРИ нашого сайту.

автоматика для відкатних воріт roger

Наша команда здійснює не тільки продаж систем управління, але також їх установку на нові конструкції, що вже використовуються. Усі наші роботи супроводжуються гарантійними зобов'язаннями.

Точнісінько визначитися з необхідною системою вам допоможуть наші фахівці +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 . Відвідавши виставковий салон на пр. О.Поля, 129, ви зможете порівняти різні варіанти автоматики та скористатися порадами професіоналів для вибору відповідної з них.

 

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В

Відео автоматики для гаражних воріт

ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ.

Автоматика для відкатних воріт відео:

 

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ