Ролетна автоматика
Ролетна автоматика
Ролетна автоматика
Ролетна автоматика

Купити ролетну автоматику

Типи приводів ролет

Підняття та опускання ролетів може здійснюватися як у ручному, так і в автоматичному режимі. У першому випадку встановлюються стрічкові, шнурові, пружинно-інерційні приводи, у другому – електромеханічні внутрішньовальні. Автоматика для ролет може оснащуватися системою дистанційного керування, відрізняється більшою комфортабельністю та функціональністю.

Електромеханічні приводи

Ролетна автоматика дозволяє одним натисканням кнопки на панелі чи пульті дистанційного керування піднімати, опускати захисні конструкції. Це стосується як усіх ролетів, так і вибіркових конструкцій. Налаштування програмного керування дозволяє встановити таймер та інші опції.

Завдяки цьому полотна можуть автоматично відкриватися вранці та закриватися увечері або в заданий користувачем час. Вони частково опускаються під час посилення вітру чи потрапляння прямих сонячних променів на вікна. Можливе створення ефекту присутності людей у будинку, навіть коли нікого немає: програма піднімає полотна вдень та опускає вночі. Ролетна автоматика інтегрується в систему "розумний дім".

Безпека ролет

Усі конструкції, де встановлена автоматика для ролетів, можуть оснащуватися системою аварійного ручного відкриття. Це актуально у разі евакуації чи за відсутності електрики.

Купити ролетну автоматику, представлену на фото у каталозі, за найкращою ціною можна вже сьогодні. Наші фахівці підберуть для вас найбільш підходящі системи. Можна замовити доставку виробів до Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Києва та інших міст України.

Отримати консультацію Ви зможете у спеціалістів компанії «СІЗАМ» за тел.: +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ