Навіси

Купити автонавіси у Дніпрі

Наша компанія займається проектуванням та виробництвом навісів, автонавісів, козирків як у м. Дніпропетровську, Києві, так і по всій території України.

Навіс - малий архітектурний об'єкт, який найчастіше несе не тільки захисну функцію, але і є яскравою окрасою будівель різного призначення. Сніг, дощ, град, сонце, гілки та листя – всі ці атмосферні «неприємності» залишаться в минулому, якщо Ви вирішите замовити навіс.

Конструктивно навіс є нестандартною конструкцією, що складається з:

  • стовпів для опори (різного перерізу)
  • сполучних балок
  • ферм (горизонтальних та/або арочних)
  • даху (стільниковий полікарбонат, товщиною не менше 10 мм.)

Автонавіси

В умовах нестачі часу та бюджету, навіс для автомобіля (автонавіс) стане чудовою альтернативою гаражу. Індивідуальні автонавіси можуть служити укриттям для одного або декількох автомобілів. Добре зарекомендував себе варіант розміщення автонавісу (навісу) між в'їзними воротами та гаражем, створюючи крите паркування на всьому цьому просторі. Додатковий майданчик стане чудовим укриттям від негоди як для Вашого авто, так і для гостьових автомобілів.

Автонавіси (навіси) компанії «СІЗАМ» можуть встановлюватися не тільки для індивідуального використання, але також як критих парковок на громадських та корпоративних стоянках автотранспорту. Усі конструкції прораховуються на вітрові навантаження та товщину снігового покриву.

Конструкції автонавісів, які пропонує компанія «СІЗАМ», проектуються з урахуванням побажань замовників та особливостей місць встановлення.

 

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ