Платформа з поворотною апареллю
Платформа з поворотною апареллю Дніпро
Платформа з поворотною апареллю Україна
Платформа з поворотною апареллю купити

Платформа з поворотною апареллю (Доклевеллер) - Установка у Дніпрі, ціна - «СИЗАМ»

Зрівняльна платформа з поворотною апареллю (доклевелер) – найважливіша складова частина обладнання для сучасних складів, торгових центрів, супермаркетів, виробничих підприємств. Устаткування призначене для стикування вантажного транспорту та стаціонарної рампи чи підлоги. Керує технікою оператор.

  • Машина під'їжджає до місця розвантаження.
  • Співробітник піднімає платформу.
  • Повертає апарель у потрібному напрямку.
  • Опускає її прямо на підлогу кузова.

перегрузочная платформа

Найзручнішою і найпростішою в управлінні вважається гідравлічна зрівняльна платформа. Випускають обладнання стандартних розмірів, але можна зробити доклевеллер на замовлення. Апарель довжиною 40 см, а вона витримує 6000 кг.

Стандартна перевантажувальна платформа виготовляється із сталі, товщиною 6 мм, але можна замовити посилений варіант із матеріалу товщиною 8 мм. У готовій техніці вже передбачено два циліндри для більшої стійкості та більш плавної роботи.

Є платформи з механічним керуванням, але менш зручні. Їх використовують у тих місцях, де немає електрики.

доклевеллер Днепр

Перед початком експлуатації оператор обов'язково має ознайомитись з інструкцією. Робота з доклевелером потребує уважності та акуратності.

  • У робочій зоні не повинно бути сторонніх людей та вантажів.
  • Вантажний транспорт не повинен раптом скотитися зі схилу. Якщо є така небезпека, краще скористатися спеціальними стопорами для коліс.
  • Не можна експлуатувати платформу з поворотною апареллю не за призначенням.
  • Особливої обережності повинен дотримуватись співробітник при перевантаженні небезпечних, нестійких та малогабаритних вантажів.

Зрівняльна платформа має підвищену надійність за рахунок того, що всі комплектуючі витримують тиск, що в два рази перевищує номінальний.

ПІДБЕРЕМО ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ І РОЗРАХУНЄМО ВАРТІСТЬ

Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ