Компанія Сизам пропонує своїм клієнтам новий продукт - паркан-жалюзі!

Сама конструкція «жалюзі» відома досить давно, але застосовувати для проектування воріт та огорож стали нещодавно. Суть цього виду огорожі полягає у кріпленні на жорсткий металевий каркас під певним кутом однакових планок або ламелей. Цей продукт має низку переваг, завдяки яким має великий попит серед наших клієнтів.

zabor-zhaluzi

Якщо говорити про безперечні плюси паркану-жалюзі, то це:

 1. Зовнішній вигляд. Така огорожа виглядає дуже цікаво і біля приватного будинку, офісної будівлі, і розважального комплексу, кафе і т.д. Стриманість, вишуканість, конструктивізм – ось слова, якими можна охарактеризувати цей дизайн.

 2. Завдяки широкому вибору кольору, форми, матеріалу ламелей можна підібрати варіант для будь-якого клієнта, враховуючи місце, де буде встановлений паркан, ландшафтний дизайн, сусідні будівлі та інше. Крім того, цей вид огорож представлений у кількох моделях, про які ми розповімо далі.

 3. Високий захист від корозії. Завдяки спеціальному порошковому полімерному покриттю створюється додатковий захисний шар ламелів, підвищується надійність конструкції, а значить, про корозію металу можна не переживати багато років.

 4. Економічність. У разі пошкодження, зовсім не обов'язково мінятиме весь проліт паркану, достатньо буде замінити деякі планки. Завдяки стійкості кольору металу, не потрібно постійно підфарбовувати, реставрувати паркан.

 5. Простота збору та встановлення. Це дуже важливий і приємний момент для наших клієнтів, адже більше не потрібно жити «у всіх на очах», доки майстри вигонять огорожу.

 6. Приватність . Паркан-жалюзі не суцільний: залежно від моделі, кута нахилу ламелів, має більші чи менші просвіти. І тому територія вашого двору виявляється повністю або частково прихованою від сторонніх очей, але водночас немає відчуття скутості, яке дає «важкий» кам'яний паркан, наприклад.

 7. Звукоізоляція . Завдяки своїй конструкції, паркан-жалюзі є ще й своєрідним захисним екраном від шуму вулиці.

 8. Низька парусність. Завдяки цій якості такі паркани сміливо можна встановлювати в місцях, для яких характерні часті сильні, поривчасті вітри.

 9. Такий паркан точно сподобається господаркам , які дбають про свій сад та клумби. Через свою форму така огорожа пропускає і потоки повітря, і сонячне світло, так необхідні рослинам.

         

Зацікавились? Тоді давайте визначимося із моделлю. На ваш вибір представлені:

 1. Класичні моделі . У цих моделях ламелі встановлюються з одного боку. Кут може бути різним, завдяки чому можна регулювати рівень огляду того, що відбувається за огорожею.

Класика представлена моделями "Гама", "Віола", "Дельта" та "Еко". У перших двох планках закруглені з одного боку, що надає огорожі плавних м'яких обрисів. Відрізняються між собою ці дві моделі лише шириною планок. Для планок "Віола" ширина становить 82мм, для планок "Гама" - 100 мм.

«Еко» та «Дельта» навпаки мають прямі планки із загостреними краями. Відрізняються вони також лише шириною: 100 мм («Дельта») і 83 мм («Еко»).

zabor-zhaluzi

Для виготовлення планок цієї групи огорож використовується високоякісний метал (0,4-0,5 мм завтовшки) з цинковим покриттям (275 г/м 2 ).

 1. Twingo. Ця модель відрізняється від класичних тим, що ламелі тут встановлюються з обох боків. Таким чином, створюється однаковий вид огорожі і з боку вулиці, і двору. У цьому випадку огляд більш обмежений, але огорожа все одно не створює враження великовагового, закритого. Модель TWINGO має ті ж технічні характеристики, що й класичні: високоякісний метал (0,45-0,5 мм завтовшки) з цинковим покриттям (275 г/м 2 ). І доступний у кількох варіантах покриття:

  • Printech Combi (коричнева ґрунтовка з одного боку та покриття «античний дуб» з іншого боку),

  • Printech – імітація розпилу дерева (це може бути світле дерево, античний або золотий дуб),

  • «Поліестер» (двостороннє покриття ламелі),

  • «Гладкий мат» та «універсальний глянець» - це два різновиди покриття полімерно-порошковою фарбою.

У парканах з прольотами більше 2,5 метра наші майстри радять встановлювати сталевий каркас, він надає додаткової міцності, надійності, стійкості конструкції. У парканах з прольотами менше 2,5 метра така конструкція не є обов'язковою.

Нагадаємо, що всі матеріали для заборів-жалюзі високої якості проходять перевірку нашими фахівцями та відповідають найвищим вимогам. Антикорозійний захист робить наші конструкції довговічними та привабливими зовні довгий час. Ну, а широка кольорова гама металу, що використовується, дозволить підібрати саме той варіант, який ідеально впишеться у ваш ландшафт.

Ми пропонуємо на ваш вибір такі кольори для парканів-жалюзі:

Для ламелей із заводським одностороннім полімерним покриттям - RAL 1014, 1015, 3005, 3009, 3011, 5005, 6005, 7024, 8017,8019;

Для ламелей із заводським двостороннім покриттям (товщина до 25мк) - RAL 3005, 6005, 7024, 8017, 8019;

Для ламелей з власним двостороннім покриттям (полімерним, товщина до 150мк ) - RAL 1014, 1015, 3005, 3009, 3011, 5005, 6005, 7024, 8004, 8017, 8019, 9

Для ламелей з власним двостороннім покриттям (полімерним, товщина до 100мк) - RAL 1014, 1015, 3005, 3009, 6005, 6020, 7016, 7024, 8004, 8017, 8015, 9;

Для ламелей моделі TWINGO покриття «двосторонні дуби», або PRINTECH — золотий дуб, античний або дуб мараньйон.

Для ламелей моделі T WINGO, двостороннє покриття: дуб з одного боку та ґрунтувальне покриття з іншого, або PRINTECH COMBI - античний Дуб з одного боку та коричневий ґрунт з іншого.

У покритті «поліестер» можливе використання кольорів:

8019 RAL (сіро-коричневий), 3005 RAL (вино-червоний), 8017 RAL (шоколадно-коричневий), 7024 RAL (графітово-сірий).

У покритті «універсальний глянець» можливе використання кольорів:

8004 RAL (мідно-коричневий), 5005 RAL (сигналовий синій), 9003RAL (сигнальний білий), 7024RAL (графітово-сірий), 8019 RAL (шоколадно-коричневий), 8019 RAL (сіро-коричневий).

У покритті «гладкий мат» можливе використання кольорів:

9005 RAL (чорний бурштин), 1015 RAL (слонова кістка світла), 8019 RAL (сіро-коричневий), 8017RAL (шоколадно-коричневий). Ми точно знаємо, що ставлять у пріоритет наші клієнти, звертаючись до нас за вибором огорожі для свого будинку. Це –

 • надійність,

 • захист спокійного та комфортного життя власників,

 • висока якість матеріалів,

 • простота у догляді,

 • довговічність,

 • гарний дизайн та виконання.

Всім цим вимогам із стовідсотковою точністю відповідають паркани-жалюзі.

Всі моделі доступні до замовлення і чекають на ваш дзвінок.