МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ КОНСТРУКЦІЇ У ДНІПРО
Металопластикові конструкції (вікна, двері, балкони, перегородки та ін.) - це популярні світлопрозорі системи, які зберігають тепло приміщення в холодну пору року або дозволяють вибрати оптимальний режим провітрювання в спеку. ПВХ-конструкції невибагливі у догляді та на довгі роки зберігають свій охайний вигляд. Металопластиковими конструкціями можуть бути не тільки вікна та двері, а також перегородки для поділу простору, балконні блоки, вхідні групи до будівель, розсувні системи та інші системи за індивідуальним запитом замовника.
У СИЗАМ НА МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВИРОБИ ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ
Перші віконні рами з полівінілхлориду винайшов та запатентував відомий дизайнер Хайнц Паше у 1952 році в Америці. Використовуючи цей винахід, німецька компанія Rehau в 1959 році запустила перше виробництво ПВХ-вікон. Тоді з'явився і твердий віконний ПВХ-профіль.
5 ГОЛОВНИХ ГІДНОСТЕЙ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН І ІНШИХ ПВХ ВИРОБІВ
1. Герметичність, тепло- та звукоізоляція
Металопластикові вікна та балкони добре захищають від холоду ззовні у зимовий період і таке скління пластовими вікнами забезпечує зниження втрат тепла у приміщенні. Гумові ущільнювачі забезпечують герметичність, захищаючи приміщення від пилу, сміття та шуму.
2. Великий вибір за призначенням та функціоналом
Різноманітність форм металопластикових виробів та типів відкривань дозволяє реалізувати практично будь-яку ідею та підійдуть до будь-якого інтер'єру. Вони естетичні, відмінно поєднуються з класичними та рулонними шторами, жалюзі. Білий колір пластикових вікон та балконів – найпоширеніший варіант, проте можна замовити інший колір та текстуру, наприклад стилізованим під дерево.
3. Необтяжливий догляд
Пластик достатньо мити водою зі слаболужними, неабразивними засобами, а скла – спеціально призначеними для цього продуктами побутової хімії.
4. Термін служби пластикових вікон
Металопластикові вікна відмінно витримують будь-які погодні умови, не піддаються корозії, не промерзають, не накопичуються шкідливі речовини. Ударостійке багатошарове скло із захисною плівкою витримує значні механічні дії. Залежно від виробника та якості виконання ПВХ-виробу прослужать 20-40 років.
5. Недорога вартість
І якщо порівнювати пластикові та інші світлопрозорі вироби, то вікна скління металопластиковими конструкціями значно дешевші.
ДЕ ЧАСТІШЕ ВСТАНОВЛЯЮТЬ ПВХ КОНСТРУКЦІЇ?
Багатоквартирний будинок
Жоден комплексний ремонт квартири не обходиться без заміни вікон та дверей. Винятком може бути ремонт квартири в новобудові, коли забудовник здає замовнику квартиру з вже встановленими вікнами гідної якості. Основні вимоги до вікон багатоквартирних будинків - висока шумоізоляція, безпека та можливість вентиляції приміщення. Всі ці функції виконують вікна з металопластикового профілю, завдяки їх практичності та довговічності.
В останні роки особливою популярністю у багатоквартирних будинках користуються панорамні вікна – вікна від підлоги до стелі. Часто такі панорамні металопластикові вікна встановлюють на верхніх поверхах, з яких відкривається чудовий краєвид на місто. Крізь великі вікна у квартиру проникає набагато більше природного світла, що позитивно впливає на організм людини та економить електроенергію.
Заміські будинки, котеджі, дачні ділянки
Скління заміського будинку потребує комплексного підходу, тому що необхідно вирішити не лише технічні, а й дизайнерські питання. Кожен приватний будинок - це унікальна будова та вікна повинні підкреслювати його індивідуальність та неповторність.
Команда СІЗАМ розробить для Вас індивідуальний проект скління для всіх світлових отворів Вашої оселі та створить затишок у вашому будинку: панорамні вікна (французькі вікна від підлоги до стелі); вікна нестандартної форми (арки, трапеції, трикутники, круглі вікна); декорування вікон (ламінація, шпроси, тонування, фарбування профілю ПВХ); вхідні пластикові двері (вихід на терасу чи балкон); скління альтанок та тераси з урахуванням вагових та вітряних навантажень.
Промислові пластикові вікна та конструкції
Це різні вироби з віконного ПВХ профілю, які застосовуються для скління комерційних та промислових об'єктів, споруд та офісних будівель. Вони також знайшли застосування під час реконструкції історичних об'єктів, навчальних закладів та інших нежитлових будівель.
- скління фасадів будівель (вікна стандартних та нестандартних розмірів);
- вхідні групи;
- металопластикові огороджувальні будівельні конструкції;
- перегородки для внутрішнього зонування (популярні перегородки офісні);
- міжкімнатні металопластикові двері
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ металопластикових вікон та виробів
Пластикове вікно складається з безлічі елементів:
- профіль ПВХ;
- склопакет;
- фурнітура;
- ущільнювальні контури;
- штапики та ін.
У результаті пристрій пластикового вікна виходить складним конструктивом. Зупинимося на деяких елементах докладніше.
ПВХ-ПРОФІЛЬ - це пластиковий профіль, всередині якого знаходиться металевий каркас, що надає жорсткості системі, водовідвідних каналів, а також ущільнення та фільтри. Весь внутрішній простір ПВХ-профілю заповнено перемичками, які є ребрами жорсткості. Ці перегородки утворюють усередині профілю безліч відсіків, заповнених повітрям. Саме ці повітряні камери визначають ізолюючі властивості профілю – чим більше камер, тим "тепліше" профіль.
Розрізняються профілі та за кількістю камер. Відповідно до стандарту, камер має бути 3:
- для відведення конденсату;
- для металевого армуючого вкладиша;
- для створення додаткового прошарку з повітря.
При монтажній ширині профілю 58 мм камер може бути 3, а для профілю 70 мм кількість камер зростає до п'яти або чотирьох. Профіль із монтажною шириною від 80 до 90 мм має шість камер.
Сьогодні випускаються три-, чотири-, п'яти-, шести-і навіть семикамерні ПВХ-системи. Найбільшого поширення набули трикамерні та п'ятикамерні віконні системи.
Армування – сталева конструкція, що підсилює, з оцинкованої сталі, яка встановлюється у внутрішню камеру ПВХ профілю і ефективно бореться з температурними деформаціями.
Завдяки доданню додаткової жорсткості, конструкції із пластикових профільних систем здатні витримувати підвищені зовнішні навантаження. Таке посилення рам та стулок дозволило виготовляти вироби з ПВХ-профілю великих розмірів. Армування може бути Г-подібне, замкнуте, П-подібне.
СКЛОПАКЕТ - конструкція з двох і більше стекол, закріплених на відстані один від одного. Утворений між склом простір - камера. Склопакет з двох стекол називається однокамерним, з трьох стекол - двокамерним.
На склопакет припадає 80% площі вікон та від його якості залежать тепло- та шумоізоляційні властивості металопластикових конструкцій. Кожен аркуш скла у склопакеті створює перешкоду на шляху шуму. Утворена між двома склом камера служить природним утеплювачем. При збільшенні числа стекол – збільшуються та ізолюючі властивості.
Але у склопакета з великою кількістю скла є свої недоліки - збільшується вага конструкції і знижується світлопропускання вікна. Ціна, звісно, теж збільшується.
Склад скла може бути різним, з додаванням спеціальних речовин, які необхідні для надання скла тих чи інших фізичних, хімічних та механічних властивостей. На готові листи скла також можуть наносити спеціальні покриття. За рахунок використання такого скла можна досягти тих чи інших властивостей скління. Розглянемо основні їх.
ЯКІ СКЛА ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ДЛЯ СКЛЯННЯ
Звичайне флоат-скло
Листове скло, отримане в результаті формування на розплавленому олові (так званий флоат-метод). Флоат-скло відрізняється ідеально глянсовою поверхнею, високою світлопропускною здатністю (89-90%) та чудовими оптичними властивостями, що виключають спотворення зображення. З нього виготовляють стандартні одно-або двокамерні склопакети.
ПІДПИСАЙТЕСЯ НА НАШ КАНАЛ В
ДИВІТЬСЯ НАШІ РОБОТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
Енергозберігаюче скло
Склопакет з енергозбереженням або енергоефективний склопакет відрізняється від звичайного склопакета тим, що на одному з його стекол є напилення тонкого шару оксидів металів. Завдяки тому, що метал проводить тепло гірше, ніж скло, він працює як теплове дзеркало і відбиває більшу частину тепла назад у приміщення.
У зимовий період енергозберігаюче покриття склопакета перешкоджає виходу тепла з дому. Влітку воно, навпаки, не пускає всередину гаряче повітря. Скло чудово контролює тепловий баланс. У приміщеннях у літній період зберігається прохолода, а в холодну пору року – тепло. Енергозберігаючий склопакет "тепліше" звичайного на 30-50%.
Газ аргон, поміщений у повітряному просторі – перешкоджає руйнуванню срібного покриття та сприяє підвищенню рівня теплоізоляції та звукоізоляції.
ВИДИ енергозберігаючих стекол
Перші енергозберігаючі шибки виготовлялися з використанням оксиду олова - К-скла. Таке скло називалося до-скла, або енергозберігаюче скло з твердим покриттям. К-скло має нижчий ступінь прозорості.
Найпопулярніше для енергозберігаючих конструкцій - I-скло - скло нового покоління з нанесеним низькоемісійним напиленням на основі срібла. У виробництві металопластикових вікон та дверей частіше використовують i-скло. Тому що по теплозберігаючих характеристиках i-скло в рази перевищує k-скло, але при цьому має явний недолік - швидку руйнівність за рахунок атмосферних та механічних впливів. Саме тому I-скло прийнято встановлювати лише усередину склопакета.
Однокамерний склопакет з енергозберігаючим склом захистить будинок від холоду надійніше за звичайний двокамерний, при цьому, незважаючи на посилену теплоізоляцію, така конструкція буде істотно легшою. Крім того, зменшення навантаження на стулку продовжить термін служби пластикового вікна. Захисна плівка не пропускає інфрачервоне випромінювання, отже, ваші меблі та техніка будуть захищені від вицвітання. Більше того таке скло зовсім прозоре і нічим візуально не відрізняється від звичайного.
Сонцезахисне скло
Сонцезахисними можуть бути пофарбовані в масі скла, тоновані стекла та скла з нанесенням спеціального сонцезахисного покриття.
Скло, пофарбоване «в масі» отримують у процесі варіння за допомогою додавання оксидів металів у скломасу. Захист від сонця у такого скла відбувається за рахунок абсорбції сонячної енергії, але при цьому тоноване скло світлопрозоре.
Тонування скла відбувається за допомогою полімерної плівки. Поверхня скла тонують, а потім вставляють його в склопакет. Тоноване скло розміщується плівкою усередину повітряної камери, що захищає покриття плівки від пошкоджень та забруднень.
Які плівки бувають?
- Плівка, що затемняє, знижує здатність скла пропускати світло і УФ промені. Вона відмінно захищає від перегріву та вигоряння предмети.
- Дзеркальна – захищає від сторонніх очей та сонячних променів. Вона чудово відображає все, що знаходиться зовні, але тільки вдень. У вечірній та нічний час ця здатність втрачається. У зв'язку з цим її застосовують разом із затемняючою плівкою для забезпечення повної приватності. У такому разі вікно зсередини приміщення залишається прозорим, а дзеркальне напилення видно лише з боку вулиці. Ефективність такого скла – 30-35% зниження інтенсивності сонячного випромінювання.
- Матова плівка застосовується для того, щоб зробити вікна повністю непрозорими.
Багатофункціональне скло
Мультифункціональне скло – прогресивна розробка, спрямована на поєднання двох найактуальніших властивостей сучасного склопакета: енергоефективність та сонцезахист. Це перша технологія, яка працює і взимку, і влітку. На його поверхню наноситься все те саме металеве покриття, тільки на відміну від І-Скла воно накладається не в один, а в кілька шарів. Причому молекули кожного наступного шару лягають хрест на хрест із молекулами попереднього. Це забезпечує віддзеркалення тепла взимку всередину приміщення, а влітку – назовні.
БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР по місту Дніпро
МФ скло складається з декількох шарів нанопокриття, що виконують такі функції:
- Верхній та нижній. Зроблені з оксидів металів, що надають полотну характерного блакитного або зеленого відтінку, впливають на світлопровідність і відображення світлового потоку.
- Функціональний. Нанонапилення із срібла, титану та нікель-хрому відображає випромінювання тепла в різних областях спектру.
- Захисний. Захищає функціональне покриття від механічних пошкоджень та впливу агресивних хімічних середовищ, частково поглинає та відображає короткохвильовий спектр теплового випромінювання.
Загартоване скло
Загартоване скло одна із найпопулярніших у будівництві, т.к. його відносять до ударостійких склів. При його виготовленні використовують метод сильного нагріву до дуже високих температур та різкого рівномірного охолодження. Це незамінне скло для скління приміщень із частими підвищеними температурами, таких як сауни, котельні.
Склопакети із загартованим склом дуже популярні, їх використовують для скління вітрин магазинів, офісів на перших поверхах, поліклінік та шкіл. Всі ці будівлі привертають увагу хуліганів та зловмисників, а отже, потребують підвищеної безпеки. Навіть у разі пошкодження скла воно залишається безпечним, оскільки уламки не мають гострих країв.
Крім того, такі склопакети стануть відмінним рішенням засклення приміщень, які мають підвищені вимоги до пожежної безпеки. Звичайне скло швидко руйнується під дією високих температур, тоді як загартоване скло під час пожежі здатне тривалий час витримувати вплив високої температури, що дозволяє виграти час на приїзд пожежних бригад та усунення загоряння.
Триплекс або багатошарове скло
Є кілька шарів листового (іноді загартованого) скла, які з'єднані за допомогою спеціального полімерного складу. Таке скло має також підвищену стійкість до ударів, проте при пошкодженні не руйнується - осколки «висітимуть» на внутрішній полімерній плівці.
Металопластикове скління з використанням триплексу має високе енергозбереження за рахунок внутрішньої плівки та багатошаровості скла. Плівка сприяє зниженню пропускності теплової енергії та послабленню інфрачервоних сонячних променів.
Армоване скло
Це скло з металевою сіткою всередині, що має антивандальні властивості. При виробництві скла в нього поміщають сітку паралельно поверхні (на 1,5 мм від поверхні). Армоване скло не є ударостійким, але металева сітка робить його безпечним, тому що уламки утримуються на дроті. Завдяки наявності сітки армоване скло має пожежостійкість.
Cітка може мати квадратні, шестикутні осередки або інші форми, виготовляється із сталевого дроту із захисним покриттям.
РІЗНОВИДНОСТІ ПВХ ВІКОН З МЕХАНІЗМУ ВІДКРИВАННЯ
Поворотні (можуть відкриватися всередину чи назовні)
Вони встановлені практично у кожній квартирі. Їхня популярність обумовлена зручністю та практичністю.
Відкидні (відчиняються у верхній частині вікна)
Такі вікна вважають безпечними, тому їх вважають за краще ставити в дитячих кімнатах. Вони відкриваються тільки згори і дуже зручні для провітрювання приміщення. Але вони мають один недолік пов'язані з миттям. Їх не так просто помити з боку вулиці. Часто такі профілі використовують під час скління під'їздів з міркувань безпеки.
Підвісні (відчиняються в нижній частині вікна)
Такі стулки кріпляться за верхнє ребро і відкриваються знизу нагору. Як правило, встановлюються на місці верхніх горизонтальних фрамуг та оснащуються фіксаторами відкритого положення.
Поворотно-відкидні (відкриваються і збоку, і у верхній частині вікна)
Поєднує функції як поворотного вікна, і відкидного. Такі вікна популярні у квартирах. Для вибору режиму відкривання достатньо повернути ручку в потрібне положення та потягнути:
- при повороті ручки на 90 градусів стулка відкривається звичайним поворотним способом;
- якщо ручку провернути на 180 градусів, спрацьовує відкидний механізм;
- проміжне положення близько 135 градусів утримує секцію відкритої на пару міліметрів - завдяки цьому відбувається повільний повітрообмін без протягів.
З розсувною стулкою (спосіб відкриття за типом шафи-купе)
Розсувні вікна найчастіше використовуються для скління лоджії та балкона, так як вони не займають місце під час відкриття. Стулки заїжджають один на одного, заощаджуючи простір. Теплоізоляція таких вікон нижча, ніж при звичайному поворотному способі відкриття.
Зі складною стулкою (спосіб відкривання за типом гармошки)
Стулки такої системи складаються одна за одною і відводяться до стіни. Стулки кріпляться до напрямних у верхній та нижній частинах рами, якими легко зсуваються за допомогою роликів. Механізм "гармошка" частіше використовуються у разі великих площ скління - на терасах, верандах, у зимових садах та басейнах.
Вікна, які не відчиняються, називаються глухі. Вони не мають фурнітури, що знижує їхню собівартість, і може використовуватися як складовий елемент у великій віконній конструкції, або як окремий віконний отвір, який не вимагає провітрювання.
Найпопулярнішими є: відкидні, поворотні та поворотно-відкидні. Рідше замовляють розсувні, підвісні та ін.
ФУРНІТУРА ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ
Світлопрозорі конструкції виконують безліч різних функцій і завдяки технологічно розвиненій фурнітурі. Саме до неї закладено всі ці завдання. Це вже не просто петлі та засувки, це цілий механізм, який огортає всю стулку по периметру. Від якості віконної фурнітури залежить наскільки комфортно буде вікно в експлуатації і як довго воно працюватиме без жодних турбот.
Елементи фурнітури бувають різної форми та видів залежно від способу відкриття вікна, які ми розглядали раніше. Проте всі вони повинні мати важливі переваги.
ДОВГОВІЧНІСТЬ
Довговічність пластикових вікон найчастіше дорівнює довговічності фурнітури. Мінімум, який треба обирати – 10 000 циклів. Перевівши роки, це приблизно дорівнює 20 років безвідмовної роботи. Але це мінімум, і треба прагнути відомих світових виробників дають 50 000 циклів. Така фурнітура буквально вічна, її вистачить на все життя.
БЕЗПЕКА
Металопластикові вікна повинні мати надійну та високоякісну фурнітуру з підвищеною безпекою від злому. Найчастіше злом відбувається через маніпуляції із фурнітурою.
ГЕРМЕТИЧНІСТЬ
Фурнітура вікон ПВХ повинна забезпечувати максимальну герметичність конструкції для захисту від протягів і шуму, а також для збереження тепла в приміщенні. Якісна фурнітура, на відміну від дешевої фурнітури, має презентабельний зовнішній вигляд, має гарну якість і шумоізоляційні властивості.
ОБМЕЖУВАЧІ ВІДКРИВАННЯ СТВОРКИ
Існує кілька видів обмежувачів відкривання вікна, кожен із яких виконує певну функцію.
Гребінка
Вона нагадує зубчасту планку, яка найчастіше виготовляється із пластику під колір профілю. Цей фіксатор служить для утримання відкритої стулки у заданому положенні.
Дитячий замок
Існує також обмежувач відкривання вікна, що встановлюється на віконні вироби у випадку, якщо у приміщенні діти. Розхожа назва такого обмежувача – замок для дітей. Він запобігає поворотному відкриванню, не заважаючи при цьому відкидному. Щоб зафіксувати потрібний кут розкриття стулки, використовується обмежувач з тросиком. При використанні обмежувача «ручка з ключем», у разі повороту ключа вікно не відкриватиметься – ручка залишається нерухомою.
Часто використовується для безпеки у навчальних закладах.
Обмежувач повороту стулки
Обмежувач повороту стулки виконує відразу дві функції: не дає стулки відкритися більше ніж на 90°; перешкоджає самовільному захлопуванню стулки.
Можете бути впевнені, що у СІЗАМ Вам запропонують лише якісну фурнітуру для віконно-дверних конструкцій від перевірених виробників зі світовим ім'ям.
СПЕЦІАЛІЗОВАНІ МОНТАЖНІ БРИГАДИ
Звернувшись до СІЗАМу, Ви отримуєте
- Грамотну консультацію спеціалістів.
- Безкоштовний замір та конструкторські роботи.
- Гарантійне обслуговування.
КУПИТИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА І ДВЕРІ У ДНІПРІ
У СІЗАМ можна замовити проект металопластикових виробів будь-якої конфігурації. При облаштуванні фасадів будівель, приватних будинків, офісів та інших приміщень у Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Харкові, Нікополі, Кривому Розі та інших містах України, звертайтесь до СІЗАМу і ми втілимо усі Ваші проектні задуми в реальність.
Для цього Вам достатньо зв'язатися з нами зручним для Вас способом:
- залишити свої дані у формі зв'язку;
- написати нам на пошту info@sizam.ua;
- зателефонувати нам за телефонами +38 (067) 523-09-71 , +38 (066) 398-73-66 ;
- завітати до нашої виставкової зали за адресою: м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, 129.
ЧЕКАЄМО ВАС І НАШИХ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ!
Ті, що відвідали цю сторінку, також дивилися